1 Grudnia 2008, imieniny Natalii Eligiusza Edmunda
Raciborz
reklama

Samorząd

 

Do woja marsz...do 24 października rejestracja poborowych

2008-10-08

Do 24 października w Urzędzie Miasta, przy ul. Batorego 6, w pokoju nr 13 prowadzona jest rejestracja przedpoborowych.

Rejestracja odbywa się w godzinach od 9.00 do 15.00. Obowiązkowi zgłoszenia się do rejestracji podlegają mężczyźni, obywatele polscy urodzeni w 1990 r. zamieszkali stale bądź zameldowani na pobyt czasowy ponad 3 miesiące na terenie miasta oraz mężczyźni, obywatele polscy, którzy nie dopełnili w/w obowiązku do końca roku kalendarzowego, w którym kończą 24 rok życia. Zgłaszający się do rejestracji powinien przedstawić: rejestrację, dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

 

Niezgłoszenie się do rejestracji w określonym terminie i miejscu lub nieprzedstawienie wskazanych wcześniej dokumentów, jest zagrożone karą grzywny albo karą ograniczenia wolności (art. 224 ustawy z dnia 21 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej Polskiej - Dz. U. z 2004 r. Nr 241, poz. 2416 z późn. zm.

/wg/

Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZ
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Niektóre pytania pozostały bez odpowiedzi

2008-11-20

Od dłuższego czasu w Sejmie toczy się debata na temat wcześniejszych emerytur, nie tylko nauczycielskich. Według posła RP, H. Siedlaczka, wątpliwości budzi m.in. sposób naliczania emerytury dla nauczycieli.

 
Złoty stok, a może Uśmiech Penelopy?

2008-12-01

- Mieszkańcy osiedla, które developer nazwał Złoty stok, mają duże problemy, gdyż ulica przy której znajdują się ich domy nie ma nazwy - oburzała się radna Małgorzata Lenart. 

 
Wspólna straż miejska dla gmin Racibórz, Krzyżanowice, Kornowac

2008-12-01

Rada Miasta na listopadowej sesji zdecydowała o utworzeniu międzygminnej straży miejskiej. Uchwała wejdzie w życie od nowego roku.

 
Rafamet przyznał stypendia młodocianym pracownikom

2008-11-30

28 listopada sześcioro uczniów III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy ZSOiT w Kuźni Raciborskiej otrzymało stypendia za dobre wyniki w nauce zawodu.

 
Zaprzysiężono radnego Marcina Ficę

2008-11-28

- Myślę, że funkcja radnego jest dużym wyzwaniem, a zarazem odpowiedzialnością. Wartości te są bliskie mym przekonaniom - komentuje Marcin Fica, który zajął miejsce po radnym Ludwiku Gorczycy.

 

Inne serwisy

 
 
 
 
> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2007 Raciborskie Media Raciborskie Media Sp.J. Wszystkie prawa zastrzeżone