Szukaj

Zdrowie

Zbiórka środków finansowych na rzecz Szpitala w Raciborzu

2009-03-03

Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu rozpoczęła właśnie zbiórkę środków finansowych na zakup nowego sprzętu medycznego.

2 marca Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu rozpoczęła zbiórkę publiczną na terenie hipermarketu Auchan w Raciborzu, przy ul. Rybnickiej 97. Celem zbiorki jest pozyskanie środków finansowych na zakup a następnie nieodpłatne przekazanie Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu aparatury i sprzętu medycznego. Zbiórka przeprowadzona będzie w formie zbierania darowizn do skarbony stacjonarnej. Zbiórka przeprowadzona będzie w terminie od 02.03. do 31.05. br.

 

/M.T./


Szukaj podobnych artykułów:
SZPITALZDROWIE
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Zdrowie

Tajemnice dobrego pieczywa

2014-09-22

Często po rozkrojeniu chleba czy bułki można natrafić na niewyrośnięte i niedopieczone ciasto. Jego konsystencja jest kleista. Można wydłubać ciasto i z niego tworzyć różne kształty.

Wrześniowy odbiór elektrośmieci za nami

2014-09-20

Na Ostrogu i na Placu im. Arki Bożka można było pozbyć się starego telewizora, albo pralki. w zamian, firmy zajmujące się gospodarką komunalną rozdawały żarówki LED i sadzonki roślin.

Dodatkowe opłaty za lekarstwa w szpitalu?

2014-09-19

Dyrektor Ryszard Rudnik odniósł się do pogłosek, jakoby w prowadzonej przez niego jednostce pacjenci musieli płacić za leki.

Dlaczego wciąż nie mogę schudnąć?

2014-09-19

Stosowałaś już różne sposoby odchudzania, a rezultatów wciąż nie widać? Agnieszka Górska, dietetyk z Centrum Naturhouse w Raciborzu podpowiada, co może być tego przyczyną.

Baby boom w raciborskim szpitalu trwa

2014-09-18

Choć wakacyjny szczyt urodzeń już za nami i szybko chyba się nie powtórzy, na porodówce nie narzekają na brak pracy.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media