Szukaj

Wiadomości

Dział Świadczeń Rodzinnych zmienia siedzibę

2009-07-22

Ośrodek Pomocy Społecznej w Raciborzu informuje, że Dział Świadczeń Rodzinnych mieszczący się dotychczas w siedzibie Ośrodka przy ul. Sienkiewicza 1 od dnia 30 lipca  zmienia siedzibę.

Będzie urzędował przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 5 - I piętro – dawny MZB OGM nr 2. Z uwagi na zmianę miejsca urzędowania Działu Świadczeń Rodzinnych w dniach od 27.07.2009 r. do 29.07.2009 r. informacje dotyczące realizacji świadczeń rodzinnych udzielane będą w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu przy ul. Sienkiewicza 1 - I piętro, pokój nr 4. W tym terminie Dział Świadczeń Rodzinnych będzie nieczynny.

 

/p/


Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZFINANSE
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Piknik Inauguracyjny PWSZ

2015-10-07

7 października na obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbył się studencki piknik inauguracyjny [FOTORELACJA].

Rozdano nagrody w konkursie straży granicznej

2015-10-07

Rozstrzygnięty został konkurs ogłoszony przez komendanta raciborskich pograniczników „Moje wspomnienia z wizyty w Śląsko – Małopolskim Oddziale Straży Granicznej”.

W Nędzy stanie nowy plac zabaw z funkcją sportową

2015-10-07

Plac przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym. Urządzenia (np. typu Agito nell) ma połączyć funkcję placu zabaw z funkcją sportową, sprzyjającą rozwijaniu aktywności sportowej, siły, zwinności, wytrzymałości i zmysłu równowagi u dzieci.

To koniec Zotta, czas na OSM Bieruń

2015-10-07

Przedstawiono przyszłego właściciela raciborskiej mleczarni. To OSM Bieruń. Na razie wiadomo, że firma Zott ostatniego dnia października zamyka swoją działalność. Nad losami pracowników stale czuwają władze Raciborza.

Festyn rodzinny w Gimnazjum nr 5

2015-10-07

Gimnazjum nr 5 zaprasza na festyn rodzinny z okazji Dnia Papieskiego i Dnia Patrona szkoły im. Jana Pawła II w Raciborzu. Zabawa zaplanowana jest na niedzielę 11 października w godzinach 13-15.00 na terenie szkoły.

Budujesz, remontujesz? SAFER ma wszystko czego potrzebujesz

2015-10-07

Firma SAFER z Raciborza oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych.

O bezpieczeństwie i pracy w Holandii po raz kolejny

2015-10-07

Już wkrótce odbędzie się II edycja programu Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa, praca w Holandii. Do udziału  jako prelegentów zaproszono holenderskich policjantów zajmujących się przedmiotowym zagadnieniem.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media