Szukaj

Wiadomości

Dział Świadczeń Rodzinnych zmienia siedzibę

2009-07-22

Ośrodek Pomocy Społecznej w Raciborzu informuje, że Dział Świadczeń Rodzinnych mieszczący się dotychczas w siedzibie Ośrodka przy ul. Sienkiewicza 1 od dnia 30 lipca  zmienia siedzibę.

Będzie urzędował przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 5 - I piętro – dawny MZB OGM nr 2. Z uwagi na zmianę miejsca urzędowania Działu Świadczeń Rodzinnych w dniach od 27.07.2009 r. do 29.07.2009 r. informacje dotyczące realizacji świadczeń rodzinnych udzielane będą w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu przy ul. Sienkiewicza 1 - I piętro, pokój nr 4. W tym terminie Dział Świadczeń Rodzinnych będzie nieczynny.

 

/p/


Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZFINANSE
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Trzej tenorzy na Zamku Piastowskim

2015-08-28

Bartosz Kulczyk, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski to artyści wielkiego formatu, którzy dali pokaz swoich nieprzeciętnych umiejętności wokalnych na dziedzińcu raciborskiego zamku.

NaM do Ireny Żylak: na pewno nie musi się nas Pani obawiać

2015-08-28

- Nigdy nie atakowaliśmy Pani poprzedniczki, nie wiemy więc skąd obawy, że mielibyśmy atakować Panią - napisali w liście otwartym opozycyjni radni z RSS NaM do nowej pani wiceprezydent.

Biwak w Domu Kultury w Borucinie

2015-08-28

W Borucinie odbył się coroczny biwak dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez opiekuna świetlicy Marię Mikołajczyk. Jak zawsze cieszył się znakomitą frekwencją oraz dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Kuźnia Raciborska: Uczcili pamięć ofiar pożaru stulecia

2015-08-28

W lasach pomiędzy Kuźnią a Solarnią odbyły się obchody 23. rocznicy wybuchu pożaru w okolicy Kuźni Raciborskiej, podczas którego życie stracili mł. kpt. Andrzej Kaczyna i dh Andrzej Malinowski.

Urząd Miasta zamawia agregat prądotwórczy

2015-08-28

Urządzenie ma zapewnić alternatywne źródło prądu w sytuacjach kryzysowych takich jak np. pożar lub powód. Jego moc ma wynosić przynajmniej 150 kilowoltoamperów.

Nowa fascynująca wystawa w raciborskim muzeum

2015-08-28

Wystawa przedstawia historię piernikarstwa wywodzoną już od starożytnego Egiptu, liczącą na Śląsku prawie 900 lat. Poznamy główne ośrodki piernikarstwa na Śląsku i Górnych Łużycach.

"Bezpieczny weekend". Więcej funkcjonariuszy na drogach

2015-08-28

Do niedzielnego wieczora potrwa policyjna akcja "Bezpieczny weekend". Drogówka zapowiada wzmożone kontrole na terenie całego kraju.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media