Rozrywka
Zespół Pogodno zagrał w Dybcówce
2010-02-08
Podczas sobotniego wieczoru można było wysłuchać największych przebojów grupy oraz nowych utworów, które znajdą się na nowej płycie zespołu. Mimo tego, że klub nie jest zbyt duży, a na koncercie zjawiło się ponad 100 osób wszyscy tańczyli, skakali i bawili się znakomicie. Do Raciborza zespół zawitał w ramach siedmiotygodniowej trasy koncertowej, promującej nowy album, który będzie miał swoją premierę w kwietniu br..

Jesienią 2009 roku uległ zmianie skład zespołu. Niezmiennie wokalistą Pogodna jest Jacek Budyń Szymkiewicz, na klawiszach gra Marcin Dzidzia Zabrocki, za perkusją zasiada Paweł Osicki, a na gitarze basowej można oglądać Damiana Pielkę. Dodatkowo wszyscy muzycy wspomagają wokalistę swoim głosem. Właśnie w takim składzie grupa wystąpiła w Dybcówce. Muzycy od razu złapali niesamowity kontakt z publicznością.

Sobotni koncert był trzecim z kolei koncertem grupy Pogodno w Raciborzu. Wcześniej mięli okazję zaprezentować się w Atmosfear na Ostrogu. Oczywiście nie obyło się bez bisu. Po koncercie w Raciborzu zespół udaje się na zasłużony odpoczynek. Kolejny koncert Pogodna odbędzie się dopiero 7 maja we Wrocławiu.
/p/

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

Zaprezentowali swoje umiejętności taneczne
2012-02-08
Sześć par zaprezentowało swoje umiejętności podczas pokazu tańca towarzyskiego (zdjęcia), który odbył się w Raciborskim Centrum Kultury. Pary na co dzień trenują pod okiem Małgorzaty Dziedzic.

Uczą się tańczyć pod okiem Manueli
2012-02-07
W Raciborskim Centrum Kultury trwają warsztaty taneczne z Manuelą Krzykałą. Zajęcia odbywają się z podziałem na dwie grupy. Dzieci tańczą rano, a młodzież po południu. Zdjęcia - warsztaty taneczne z Manuelą Krzykałą.

Walentynki w Venie - wygraj kolację dla dwóch osób
2012-02-07
Jeszcze nie wiesz jak spędzisz tegoroczne Święto Zakochanych? Mamy dla Ciebie propozycję. W konkursie portalu raciborz.com.pl i restauracji Vena możesz wygrać kolację dla dwojga o wartości 100 zł.

Przegląd Filmów Jednominutowych na Końcu Świata
2012-02-07
8 lutego na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się przegląd form jednominutowych. Wyszperane w archiwum najlepsze jednominutówkowe produkcje z lat 2006-09 ruszyły w trasę po Polsce i dotarły także do Raciborza.

Wielki boom na oskarową produkcję "W ciemności"
2012-02-03
Od dziś w Kinie Bałtyk można oglądać najnowszy film Agnieszki Holland "W ciemności". - Zainteresowanie już teraz jest tak ogromne, że postanowiliśmy zwiększyć liczbę seansów - informuje kierownik kina, Krystian Haas.
2010-02-08
Zespół Pogodno zagrał w Dybcówce

























