Szukaj

Rozrywka

Kabaret Młodych Panów oraz Redlin w Nędzy

2010-05-02

Weekend majowy w Gminie Nędza z bogatym programem rozywkowym gromadzi z roku na rok coraz więcej gości. Śmiało konkuruje z imprezami, które odbywają się w Raciborzu. W pierwszym dniu imprezy na murawie lokalnego boiska brało udział około 4 tysiące osób.

Pierwszy dzień majówki w Nędzy to ogromna dawka śmiechu przygotowana przez grupę kabaretową pochodzącą z Rybnika Kabaret Młodych Panów.

Artyści przedstawili kabarety w śląskim stylu, czyli z gwarą na pierwszym planie. Nie mogło zabraknąć skeczu pod tytułem "Górnik". Inne to "Kopciuszek po śląsku", "Romeo i Juila".

 

 

Przed kabaretem odbył się koncert zespołu Redlin. Grupa prezentuje muzykę góralską w dynamicznej, rock'owej oprawie.


Tuż po 22 na niebie rozbłysły różnokolorowe sztuczne ognie.

 

/a/


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
KONCERTROZRYWKANĘDZA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

II Subregionalny Festiwal Rodzin Aktywnych

2016-06-26

3 lipca odbędzie się II Subregionalny Festiwal Rodzin Aktywnych na terenie GOTSiR "Nautica" w Gorzycach jako impreza towarzysząca Dniom Gminy.

Rusza basen w Tworkowie

2016-06-25

Gmina Krzyżanowice zaprasza od soboty, 24 czerwca na basen do Tworkowa przy ulicy Parkowej. Pięknie położony obiekt bezpośrednio sąsiaduje z parkiem, a nieopodal znajdują się ruiny zamku.

V Zamkowa Noc z Duchami na Zamku Piastowskim

2016-06-25

24 czerwca Zamek Piastowski w Raciborzu zaprosił na V Zamkową Noc z Duchami. Impreza tradycyjnie zakończyła rok szkolny i była dobrym wstępem do letnich wakacji. ZDJĘCIA

Maraton spływowy MEANDER ORIENT EXPRESS 2016

2016-06-24

Z myślą o dzieciach Klub Kajakowy „MEANDER” wraz z partnerami organizują w tym roku w dniach od 1 do 3 lipca nieczęsto spotykaną imprezę wodniacką.

Program VIII Raciborskiego Festiwalu Średniowiecznego

2016-06-23

Wielka bitwa wojów, turniej łuczniczy, warsztaty budowy instrumentów czy koncerty - to tylko niektóre z punktów programu VIII Raciborskiego Festiwalu Średniowiecznego.

Bieg Bez Barier - co jeszcze w ten weekend?

2016-06-23

Pierwszy Raciborski Bieg Bez Barier dla osób niepełnosprawnych, IX Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Zabełkowie, a także Zamkowa Noc z Duchami - sprawdź, co jeszcze nas czeka w najbliższych dniach.

Festyn sportowo-rodzinny w Kornowacu

2016-06-22

Prezes KS Kornowac wraz z zarządem zapraszają na festyn sportowo-rodzinny, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca. W programie m.in. gry dla dzieci, zabawa taneczna i mecze piłki nożnej.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media