Szukaj

Rozrywka

Kabaret Młodych Panów oraz Redlin w Nędzy

2010-05-02

Weekend majowy w Gminie Nędza z bogatym programem rozywkowym gromadzi z roku na rok coraz więcej gości. Śmiało konkuruje z imprezami, które odbywają się w Raciborzu. W pierwszym dniu imprezy na murawie lokalnego boiska brało udział około 4 tysiące osób.

Pierwszy dzień majówki w Nędzy to ogromna dawka śmiechu przygotowana przez grupę kabaretową pochodzącą z Rybnika Kabaret Młodych Panów.

Artyści przedstawili kabarety w śląskim stylu, czyli z gwarą na pierwszym planie. Nie mogło zabraknąć skeczu pod tytułem "Górnik". Inne to "Kopciuszek po śląsku", "Romeo i Juila".

 

 

Przed kabaretem odbył się koncert zespołu Redlin. Grupa prezentuje muzykę góralską w dynamicznej, rock'owej oprawie.


Tuż po 22 na niebie rozbłysły różnokolorowe sztuczne ognie.

 

/a/


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
KONCERTROZRYWKANĘDZA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

Wielka gala taneczna. Skaza zatańczyła w RCK

2016-09-24

W sobotę w Raciborskim Centrum Kultury można było podziwiać taneczne umiejętności zespołu Skaza. Grupa świętuje w tym roku pięciolecie działalności. Zobacz fotorelację.

Bolesław zaprasza na Kartoffelfest

2016-09-24

Już dziś od godz. 16:00 będzie się można bawić na corocznej imprezie Kartoffelfest. Tym razem tematem przewodnim będzie morze.

W najbliższy weekend odbędą się dożynki miejskie

2016-09-23

Tegorocznym gospodarzem dożynek miejskich jest Studzienna. W programie święta plonów m.in. występy artystyczne, biesiada śląska i pokaz street workout.

Dzień otwarty w Klubie Strefa

2016-09-23

Wczoraj na placyku przy ul. Żółkiewskiego całe rodziny świętowały pożegnanie lata i powitanie nowego sezonu w Klubie dla Młodzieży Strefa.

Dzień Animacji Polskiej na Końcu Świata

2016-09-23

2 października Koniec Świata zorganizuje warsztaty animacji dla dzieci pod hasłem "Od rysunku naskalnego do Disneya i Pixara, czyli jak animacja wyszła z jaskiń" oraz pokaz najlepszych filmów z Festiwalu OPLA.

OSiR zaprasza na wielkie grzybobranie

2016-09-23

W pierwszą niedzielę października odbędą się niecodzienne zawody. W rudzkich lasach będzie można zawalczyć o tytuł Najlepszego Grzybiarza Ziemi Raciborskiej.

O Ameryce Południowej w Klubie Przyjaciół Biblioteki

2016-09-23

W Klubie Przyjaciół Biblioteki, który działa na Ostrogu, odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie. O swojej podróży do Argentyny, Brazylii i Urugwaju opowiedziała Łucja Bugiel.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media