Szukaj

Rozrywka

Kabaret Młodych Panów oraz Redlin w Nędzy

2010-05-02

Weekend majowy w Gminie Nędza z bogatym programem rozywkowym gromadzi z roku na rok coraz więcej gości. Śmiało konkuruje z imprezami, które odbywają się w Raciborzu. W pierwszym dniu imprezy na murawie lokalnego boiska brało udział około 4 tysiące osób.

Pierwszy dzień majówki w Nędzy to ogromna dawka śmiechu przygotowana przez grupę kabaretową pochodzącą z Rybnika Kabaret Młodych Panów.

Artyści przedstawili kabarety w śląskim stylu, czyli z gwarą na pierwszym planie. Nie mogło zabraknąć skeczu pod tytułem "Górnik". Inne to "Kopciuszek po śląsku", "Romeo i Juila".

 

 

Przed kabaretem odbył się koncert zespołu Redlin. Grupa prezentuje muzykę góralską w dynamicznej, rock'owej oprawie.


Tuż po 22 na niebie rozbłysły różnokolorowe sztuczne ognie.

 

/a/


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
KONCERTROZRYWKANĘDZA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

W Raciborzu ruszyły Wiatraki

2016-10-28

Raciborski Festiwal Podróżnicy Wiatraki właśnie się rozpoczął. Pokazy zdjęciowe, filmowe a także podróże muzyczne czekają na wszystkich chętnych. Zobacz fotorelację z bloku szkolnego.

Wymyśliłam pejzaż ten. Muzyczne wspomnienia w RCK

2016-10-27

Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej oraz Anny Jantar w interpretacji Barbary Brody-Malon z zespołem wybrzmiały w Raciborskim Centrum Kultury.

Zaczarowane kapelusze i bajkowe szale w Galerii Obok

2016-10-27

Galeria Obok zaprasza do bajkowej krainy filcu i jedwabiu. Właśnie otwarto tam wystawę "Zaczarowane kapelusze, bajkowe szale" Justyny Buchty-Migockiej.

Festiwal Podróżniczy Wiatraki – co jeszcze w ten weekend?

2016-10-27

XIII Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki, spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży czy IV Powiatowy Konkurs Pięknego Pisania  – zobacz, co przygotowano na ten weekend.

PalmJazz, czyli Racibórz jak Gliwice

2016-10-26

Mike Stern, czyli dużego formatu amerykański gitarzysta jazzowy wystąpi już niedługo w Raciborzu. Tym samym otworzy on raciborską część PalmJazzu.

Wiatrakowy blok filmów podróżniczych

2016-10-25

W piątek, 28 października, o godzinie 18.00 odbędzie się bezpłatny pokaz filmów podróżniczych: GALUMPHING (reż. K. Józefowicz) i THX GOD (reż. M. Kopaniszyn i Sz. Padoł).

"Historia Marii" w Kinie Bałtyk

2016-10-25

15 listopada w Kinie Bałtyk będzie można zobaczyć oparty na faktach film przedstawiający losy 14-letniej Marie Heurtin, która od urodzenia jest głuchoniewidoma.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media