Szukaj

Edukacja

Przedszkole nr 24

Strażnicy w przedszkolu

2011-03-25

Dwójka strażników miejskich odwiedziła 22 marca nasze przedszkole.

Straż miejska podlega prezydentowi i zajmuje się dbałością o czystość i porządek w mieście.
Podczas spotkania z naszymi wychowankami goście poruszyli tematykę bezpieczeństwa. Przekonywali, by nie otwierać drzwi podczas nieobecności rodziców, by nie brać cukierków od obcych czy wchodzić do nieznanych samochodów. Goście pokazali też kajdanki, pałkę a także kilka chwytów z samoobrony. Dzieci zadawały pytania, a na koniec postanowiły sobie zrobić ze strażnikami wspólne zdjęcie.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.
Opr. A. Wawoczny


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Dzień Patrona szkoły w Gimnazjum nr 3

2016-05-06

Uczniowie, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście obchodzili dziś w murach Gimnazjum nr 3 w Raciborzu Święto Patrona szkoły. Ponadto odbył się również Dzień Otwarty. FOTORELACJA.

Na Agatę z Nędzy nie ma mocnych; najlepsza z pięciu powiatów

2016-05-06

Agata Procek z klasy III b gimnazjum w Nędzy zdobyła pierwsze miejsce i tytuł laureata w Międzyszkolnej Lidze Języka Angielskiego. Pokonała 64 uczestników z 24 szkół powiatu raciborskiego, rybnickiego, wodzisławskiego, pszczyńskiego i żorskiego.

Sześciolatek a zajęcia dodatkowe

2016-05-05

We wszystkich 10 raciborskich podstawówkach organizowane są ciekawe zajęcia pozalekcyjne, na które mogą uczęszczać już sześciolatki.

Koledzy zza Odry z wizytą u uczniów w Nędzy

2016-05-05

Od 24 kwietnia w Nędzy gościli uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły w Niemczech. Na nudę nie było czasu, bowiem ich polscy koledzy zadbali o ciekawe atrakcje.

Gimnazjaliści z Kuźni mistrzami wiedzy o ekonomii

2016-05-05

CKUiZ nr 1 w Raciborzu było gospodarzem VI Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Logistyka wokół nas”. Patronat nad konkursem sprawował starosta Ryszard Winiarski oraz Raciborska Izba Gospodarcza.

"Dzieciństwo bez próchnicy"

2016-05-05

Najcenniejszym skarbem każdego człowieka jest zdrowie. Jak należy o nie dbać trzeba uczyć dzieci od maleńkiego. Obowiązek ten spoczywa zarówno na rodzicach jak i przedszkolu.

Matura 2016 w Raciborzu rozpoczęta

2016-05-04

Dziś maturzyści przystąpili do egzaminu dojrzałości z języka polskiego. Jak poradzili sobie absolwenci CKZiU nr 1 w Raciborzu? Znamy na to pytanie odpowiedź.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media