Szukaj

Edukacja

Przedszkole nr 15

RZECZ TO WIELKA NIESŁYCHANIE GDY STARSZAKIEM SIĘ ZOSTANIE

2011-10-18

WTEDY TRZEBA WSZYSTKO WIEDZIEĆ, PIĘKNIE BAJKĘ OPOWIEDZIEĆ NARYSOWAĆ, TAŃCZYĆ, ŚPIEWAĆ NA NIKOGO SIĘ NIE GNIEWAĆ ZNAĆ ZASADY WYCHOWANIA PIĘKNIE UCZYĆ SIĘ CZYTANIA W GŁOWACH WIEDZA ZOSTAĆ MUSI CHOĆ LENISTWO CZŁEKA KUSI.

Pasowanie na starszaka przygotowały panie ze Smerfów. Dzieci przed panią dyrektor musiały zdać egzamin aby stać sie prawdziwym starszakiem. Dzieci pokazały co juz potrafią. Zaśpiewano piosenkę, zagrano na instumentach muzycznych, smerfy przeszly przez tor przeszkód oraz przeszły test na "cytrynkę kwaśną minkę". Na zakończenie tak ważnej dla nas uroczystości pani dyrektor pasowała dzieci na starszaków.Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Ten dzień będziemy długo wspominać.(M.W)


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

PWSZ współpracuje z Rydułtowami

2015-10-09

Współpraca uczelni z samorządem aktualnie ma koncentrować się wokół rewitalizacji stawu „Machnikowiec”.

Uczniowie programowali roboty w bibliotece

2015-10-09

W raciborskiej bibliotece odbyły się interaktywne warsztaty z programowania z wykorzystaniem robotów Finch w ramach projektu „Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę”.

Nędza: Inauguracja kolejnego semestru Uniwersytetu III Wieku

2015-10-09

Na uniwersytet zapisać się może każdy chętny powyżej 50. roku życia, wystarczy w Gminnym Centrum Kultury wypełnić deklarację.

Zjazd absolwentów I LO w Raciborzu już 10 października

2015-10-09

Z okazji jubileuszu 70-lecia szkoły odbędzie się zjazd absolwentów. Zapisy cały czas trwają.

W bibliotece w Nędzy nie musi być cicho!

2015-10-08

Gminna Biblioteka Publiczna w Nędzy znalazła się w grupie placówek, które zakwalifikowały się do ogólnopolskiej akcji "Czytam sobie w bibliotece".

Przedszkole w Nędzy pamięta o ważnych wydarzeniach

2015-10-08

Dzień chłopca, święto przedszkolaka i dzień drzewa – Przedszkole w Nędzy pamięta o ważnych wydarzeniach i wszystkie barwnie świętuje.

Policjanci na pogadance w Szkole Podstawowej nr 15

2015-10-08

Raciborscy policjanci w ramach działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie przestępczości, realizując również założenia kampanii "Rok pieszego 2015, Nie reagujesz akceptujesz" spotkali się z uczniami SP 15 w Raciborzu.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media