Szukaj

Edukacja

Przedszkole nr 15

RZECZ TO WIELKA NIESŁYCHANIE GDY STARSZAKIEM SIĘ ZOSTANIE

2011-10-18

WTEDY TRZEBA WSZYSTKO WIEDZIEĆ, PIĘKNIE BAJKĘ OPOWIEDZIEĆ NARYSOWAĆ, TAŃCZYĆ, ŚPIEWAĆ NA NIKOGO SIĘ NIE GNIEWAĆ ZNAĆ ZASADY WYCHOWANIA PIĘKNIE UCZYĆ SIĘ CZYTANIA W GŁOWACH WIEDZA ZOSTAĆ MUSI CHOĆ LENISTWO CZŁEKA KUSI.

Pasowanie na starszaka przygotowały panie ze Smerfów. Dzieci przed panią dyrektor musiały zdać egzamin aby stać sie prawdziwym starszakiem. Dzieci pokazały co juz potrafią. Zaśpiewano piosenkę, zagrano na instumentach muzycznych, smerfy przeszly przez tor przeszkód oraz przeszły test na "cytrynkę kwaśną minkę". Na zakończenie tak ważnej dla nas uroczystości pani dyrektor pasowała dzieci na starszaków.Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Ten dzień będziemy długo wspominać.(M.W)


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

„Szkiełko i oko” w bibliotece w Studziennej

2015-02-27

Co wspólnego ma zielona plama na szkiełku z drzewem za oknem? Odpowiedzi na to trudne pytanie szukali mali naukowcy z Przedszkola nr 5.

KOCIE SPRAWY

2015-02-26

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich Przedszkole nr 24 obchodziło Międzynarodowy Dzień Kota.

Nocka z Koziołkiem Matołkiem w Markowicach

2015-02-24

20 lutego grupa przedszkolaków bardzo późnym wieczorem odwiedziła bibliotekę w Markowicach aby spotkać się z Koziołkiem Matołkiem.

FOTON świętuje 10. urodziny

2015-02-24

Studenckie Koło Naukowe Fotografii Artystycznej przygotowuje się do jubileuszowej wystawy.

Klasa IIIC z SP 18 z wizytą w technikum mechanicznym

2015-02-24

Dnia 20 lutego klasa IIIC ze szkoły podstawowej nr 18 wraz ze swoją wychowawczynią Magdaleną Stolarz była na lekcji w Technikum Mechanicznym. Dzieci zobaczyły wiele doświadczeń związanych z prądem elektrycznym.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media