Szukaj

Edukacja

Przedszkole nr 15

RZECZ TO WIELKA NIESŁYCHANIE GDY STARSZAKIEM SIĘ ZOSTANIE

2011-10-18

WTEDY TRZEBA WSZYSTKO WIEDZIEĆ, PIĘKNIE BAJKĘ OPOWIEDZIEĆ NARYSOWAĆ, TAŃCZYĆ, ŚPIEWAĆ NA NIKOGO SIĘ NIE GNIEWAĆ ZNAĆ ZASADY WYCHOWANIA PIĘKNIE UCZYĆ SIĘ CZYTANIA W GŁOWACH WIEDZA ZOSTAĆ MUSI CHOĆ LENISTWO CZŁEKA KUSI.

Pasowanie na starszaka przygotowały panie ze Smerfów. Dzieci przed panią dyrektor musiały zdać egzamin aby stać sie prawdziwym starszakiem. Dzieci pokazały co juz potrafią. Zaśpiewano piosenkę, zagrano na instumentach muzycznych, smerfy przeszly przez tor przeszkód oraz przeszły test na "cytrynkę kwaśną minkę". Na zakończenie tak ważnej dla nas uroczystości pani dyrektor pasowała dzieci na starszaków.Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Ten dzień będziemy długo wspominać.(M.W)


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Studniówka uczniów z SOSWNiS

2016-02-06

Tegoroczni maturzyści z Ośrodka dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu bawili się w Pszowie. Zdjęcia.

Ferie z MDK

2016-02-06

Twórcze i z humorem - takie będą wydarzenia zaplanowane przez Młodzieżowy Dom Kultury podczas ferii zimowych.

MDK zaprasza na warsztaty techniką powertex

2016-02-05

W dniach 23 - 24 lutego 2016r. w godz. od 10.30 - 13.30 w siedzibie MDK w Raciborzu odbędą się warsztaty plastyczne z rzeźby techniką powertex. Nadal są wolne miejsce - chętni mogą się zgłaszać do udziału w przedsięwzięciu.

Prelekcja posła Czesława Sobierajskiego w Gimnazjum nr 5

2016-02-04

3 lutego uczniowie G5 mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji wychowawczej. Szkołę odwiedził poseł Czesław Sobierajski. Wizyta ta wiązała się z osobą patrona Gimnazjum nr 5 - Jana Pawła II.

XIV Biesiada Śląska Bajtel Gala

2016-02-04

Tegoroczna biesiada szkół i ośrodków specjalnych przebiegała pod hasłem "Swemu pszojemy, cudze chwalimy i się wesoło razem bawimy" [FOTORELACJA].

Warsztaty z rysownikiem Szymonem Telukiem w bibliotece

2016-02-04

W ferie w raciborskiej bibliotece ruszy Akademia Detektywów - miejsce, w którym dzieci razem z Lasse i Mają założą Biuro Detektywistyczne, dowiedzą się jak w 9 dni zostać Sherlockiem Holmesem i będą podążać tropem detektywa Pozytywki.

Uczniowie SP 3 z wizytą w raciborskiej komendzie

2016-02-04

Spotkanie z Komendantem Powiatowym Policji, pokaz sprzętu, spotkanie z psem służbowym to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3, które odwiedziły raciborskich policjantów.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media