Szukaj

Edukacja

Przedszkole nr 15

RZECZ TO WIELKA NIESŁYCHANIE GDY STARSZAKIEM SIĘ ZOSTANIE

2011-10-18

WTEDY TRZEBA WSZYSTKO WIEDZIEĆ, PIĘKNIE BAJKĘ OPOWIEDZIEĆ NARYSOWAĆ, TAŃCZYĆ, ŚPIEWAĆ NA NIKOGO SIĘ NIE GNIEWAĆ ZNAĆ ZASADY WYCHOWANIA PIĘKNIE UCZYĆ SIĘ CZYTANIA W GŁOWACH WIEDZA ZOSTAĆ MUSI CHOĆ LENISTWO CZŁEKA KUSI.

Pasowanie na starszaka przygotowały panie ze Smerfów. Dzieci przed panią dyrektor musiały zdać egzamin aby stać sie prawdziwym starszakiem. Dzieci pokazały co juz potrafią. Zaśpiewano piosenkę, zagrano na instumentach muzycznych, smerfy przeszly przez tor przeszkód oraz przeszły test na "cytrynkę kwaśną minkę". Na zakończenie tak ważnej dla nas uroczystości pani dyrektor pasowała dzieci na starszaków.Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Ten dzień będziemy długo wspominać.(M.W)


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Uczniowie OSZ RAFAKO zakończyli rok szkolny

2016-07-01

23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Rafako. Jak co roku najlepsi absolwenci otrzymali nagrodę w konkursie "Złota Przyłbica".

Nagrodzono najlepszych uczniów w gminie Rudnik

2016-07-01

W czerwcu wójt gminy Rudnik wręczył nagrody najlepszym uczniom i uczennicom szkół podstawowych, gimnazjalnych, najlepszym sportowcom i uczestnikom konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Zakończenie projektu "Już pływam" na H2Ostróg

2016-07-01

W okresie od 4 kwietnia do 23 czerwca w Szkole Podstawowej w Kuźni Raciborskiej realizowany był projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” w ramach zadania „Sport dla wszystkich”.

Studenci Edukacji Artystycznej bronili się na zamku

2016-06-30

W czwartek na Zamku Piastowskim w domu książęcym odbyły się obrony prac dyplomowych studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Konkurs na najlepszy wypoczynek letni dla dzieci

2016-06-30

Ogłoszono konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni w miejscu zamieszkania pod nazwą „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy ma nowego dyrektora

2016-06-28

Artur Krawiec od 1 lipca będzie dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. W poniedziałek oficjalnie wręczono powierzenie funkcji. Tego samego dnia zainaugurowano zajęcia wakacyjne.

Gala Laureatów SP15 w Raciborzu

2016-06-27

Tradycją w Szkole Podstawowej nr 15 jest Gala Laureatów, podczas której nagradzani są najlepsi uczniowie i sportowcy. Zobacz zdjęcia.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media