Szukaj

Wiadomości

Ruszają na pomoc psom z raciborskiego schroniska

2012-12-16

- To akcja dla tych, którym nie jest obojętny los zwierząt w raciborskim schronisku - zachęcają do udziału w akcji "Racibórz na czterech łapach" Jan Mazur i Alicja Lechowicz. Akcja potrwa do końca roku.

- Jeżeli chcesz się przyłączyć i pomóc psom ze schroniska przyjdź w dniach od 17 do 31 grudnia 2012 roku do punktu naszej akcji przy ulicy Pastora Michejdy 10/1 i podaruj małym czworonogom to czego potrzebują najbardziej - tłumaczą organizatorzy akcji.

Odbędzie się tam zbiórka karmy, koców, legowisk oraz psich bud. Punkt przyjęć czynny jest codziennie od 10:00 do 12:00 oraz od 16:00 do 18:00, jeżeli chcesz pomóc, ale nie jesteś w stanie zrobić tego w wyznaczonych godzinach po prostu zadzwoń pod numer telefonu organizatorów i umów się na dogodny dla Ciebie termin.

Organizatorzy akcji:
Jan Mazur tel. 537 348 116
Alicja Lechowicz tel. 537 348 117

/p/

 

 

--------------------------------------

 

Czytaj również:

 

Raciborskim schroniskiem zajmie się prokuratura

Według członków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami nagłośnienie sprawy nieprawidłowego traktowania zwierząt w raciborskim schronisku było jedynym sposobem na to, aby pomóc przebywającym tam zwierzętom.

 

Afera w schronisku dla psów - manipulacja mediów?

Prezydent M. Lenk uważa, że przygotowany dla Panoramy materiał był stronniczy, a przeprowadzona w schronisku kontrola wykazała, że zwierzętom nie działa się krzywda. Czy doszło do manipulacji i oczernienia Raciborza?

 

Prezydent Lenk: Afera w schronisku to prowokacja

- Ktoś schronisku i miastu zrobił wielką krzywdę, wręcz prowokację dziennikarską. To nie Marriott, to schronisko, szpital i hospicjum, ale psom nie dzieje się krzywda - twierdzi prezydent w odniesieniu do reportażu o głodzonych psach .

 


Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZ
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

PRACA: handlowiec/sprzedawca w pionie komputerowym

2016-08-24

Masz dobre rozeznanie w branży IT, zmysł handlowca i chcesz wykazać się wynikami – praca dla Ciebie…Wyślij cv.

Ubezpieczenia NNW dla uczniów szkół można kupić on-line

2016-08-23

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny.  Warto przyjrzeć się kilku mitom dotyczącym ubezpieczenia dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach.  Ciekawa propozycja towarzystwa ubezpieczeniowego AXA - samodzielny zakup na bezpieczny.pl

Dwa koncerty O.S.T.R. w Raciborzu

2016-09-27

W piątek na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata wystąpi O.S.T.R. Osoby, którym nie udało się kupić biletów na ten koncert, będą mogły posłuchać rapera 14 października.

Rozwijaj zainteresowania w RCK. Nabór na zajęcia

2016-09-27

Niedługo w Raciborskim Centrum Kultury rozpoczną się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Można będzie rozwijać umiejętności plastyczne, taneczne, wokalne, teatralne i wiele innych.

Wyszukiwarka Google świętuje dziś 18 urodziny

2016-09-27

Dziś mija dokładnie 18 lat od  uruchomienia najpopularniejszej wyszukiwarki Google.

Zakończenie sezonu motorowego w Zabełkowie

2016-09-27

W sobotę na boisku w Zabełkowie odbędzie się tradycyjne zakończenie sezonu motorowego.

RCK zaprasza na koncert "W krainie operetki i nie tylko"

2016-09-27

1 października na całym świecie obchodzony jest Dzień Muzyki. Z tej okazji w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert "W krainie operetki i nie tylko".

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media