Szukaj

Wiadomości

Ruszają na pomoc psom z raciborskiego schroniska

2012-12-16

- To akcja dla tych, którym nie jest obojętny los zwierząt w raciborskim schronisku - zachęcają do udziału w akcji "Racibórz na czterech łapach" Jan Mazur i Alicja Lechowicz. Akcja potrwa do końca roku.

- Jeżeli chcesz się przyłączyć i pomóc psom ze schroniska przyjdź w dniach od 17 do 31 grudnia 2012 roku do punktu naszej akcji przy ulicy Pastora Michejdy 10/1 i podaruj małym czworonogom to czego potrzebują najbardziej - tłumaczą organizatorzy akcji.

Odbędzie się tam zbiórka karmy, koców, legowisk oraz psich bud. Punkt przyjęć czynny jest codziennie od 10:00 do 12:00 oraz od 16:00 do 18:00, jeżeli chcesz pomóc, ale nie jesteś w stanie zrobić tego w wyznaczonych godzinach po prostu zadzwoń pod numer telefonu organizatorów i umów się na dogodny dla Ciebie termin.

Organizatorzy akcji:
Jan Mazur tel. 537 348 116
Alicja Lechowicz tel. 537 348 117

/p/

 

 

--------------------------------------

 

Czytaj również:

 

Raciborskim schroniskiem zajmie się prokuratura

Według członków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami nagłośnienie sprawy nieprawidłowego traktowania zwierząt w raciborskim schronisku było jedynym sposobem na to, aby pomóc przebywającym tam zwierzętom.

 

Afera w schronisku dla psów - manipulacja mediów?

Prezydent M. Lenk uważa, że przygotowany dla Panoramy materiał był stronniczy, a przeprowadzona w schronisku kontrola wykazała, że zwierzętom nie działa się krzywda. Czy doszło do manipulacji i oczernienia Raciborza?

 

Prezydent Lenk: Afera w schronisku to prowokacja

- Ktoś schronisku i miastu zrobił wielką krzywdę, wręcz prowokację dziennikarską. To nie Marriott, to schronisko, szpital i hospicjum, ale psom nie dzieje się krzywda - twierdzi prezydent w odniesieniu do reportażu o głodzonych psach .

 


Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZ
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Niskie temperatury niebezpieczne dla bezdomnych

2015-10-13

- Apelujemy do mieszkańców Raciborza aby powiadomili odpowiednie służby o każdej osobie, która mogłaby się znaleźć w sytuacji zagrażającej jej życiu lub zdrowiu - informuje Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

Gender - Od tolerancji do totalitaryzmu. Ksiądz Oko na zamku

2015-10-13

Fundacja Ofki Raciborskiej oraz Klub Gazety Polskiej, zaprasza na spotkanie z ks. prof. dr hab. Dariuszem Oko. Będzie to okazja do omówienia głośnych wydarzeń ostatnich tygodni w dziedzinie, której ksiądz jest specjalistą.

Finał VIII Konkursu Wokalnego Kuźnia Raciborska 2015

2015-10-13

Podczas tegorocznego Koncertu Finałowego będzie można posłuchać dzieci i młodzież nie tylko z Kuźni Raciborskiej, ale również z gmin Nędza i Bierawa.

W Kornowacu pogonią za lisem

2015-10-13

Święto dla miłośników koni w gminie Kornowac. W sobotę 17 października odbędzie się tam piknik św. Huberta, czyli popularny Hubertus.

Masz problem? Poradź się mediatora w Nędzy

2015-10-13

14 i 15 października mediatorzy podczas konsultacji przede wszystkim będą chcieli skupić się na sprawach rodzinnych, cywilnych i gospodarczych.

Gdzie się podziało to BMW? M. Lenk odpowiada Annie Ronin

2015-10-13

- Coś nam się wydaje, że Prezydent Raciborza jest dowodem na istnienie Anny Ronin. Bez niego do Sejmu ani rusz... - prezydent Lenk odnosi się do zarzutów stawianych mu prze radną kandydującą w wyborach parlamentarnych.

Przejdź na ciemną stronę mocy...

2015-10-13

Nowy film serii Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, który wejdzie do kin pod koniec tego roku, już teraz wzbudza ogromne emocje wśród fanów! Czy przy okazji nie warto byłoby sprawdzić swojej wiedzy na temat poprzednich epizodów?!

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media