Szukaj

Wiadomości

Ruszają na pomoc psom z raciborskiego schroniska

2012-12-16

- To akcja dla tych, którym nie jest obojętny los zwierząt w raciborskim schronisku - zachęcają do udziału w akcji "Racibórz na czterech łapach" Jan Mazur i Alicja Lechowicz. Akcja potrwa do końca roku.

- Jeżeli chcesz się przyłączyć i pomóc psom ze schroniska przyjdź w dniach od 17 do 31 grudnia 2012 roku do punktu naszej akcji przy ulicy Pastora Michejdy 10/1 i podaruj małym czworonogom to czego potrzebują najbardziej - tłumaczą organizatorzy akcji.

Odbędzie się tam zbiórka karmy, koców, legowisk oraz psich bud. Punkt przyjęć czynny jest codziennie od 10:00 do 12:00 oraz od 16:00 do 18:00, jeżeli chcesz pomóc, ale nie jesteś w stanie zrobić tego w wyznaczonych godzinach po prostu zadzwoń pod numer telefonu organizatorów i umów się na dogodny dla Ciebie termin.

Organizatorzy akcji:
Jan Mazur tel. 537 348 116
Alicja Lechowicz tel. 537 348 117

/p/

 

 

--------------------------------------

 

Czytaj również:

 

Raciborskim schroniskiem zajmie się prokuratura

Według członków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami nagłośnienie sprawy nieprawidłowego traktowania zwierząt w raciborskim schronisku było jedynym sposobem na to, aby pomóc przebywającym tam zwierzętom.

 

Afera w schronisku dla psów - manipulacja mediów?

Prezydent M. Lenk uważa, że przygotowany dla Panoramy materiał był stronniczy, a przeprowadzona w schronisku kontrola wykazała, że zwierzętom nie działa się krzywda. Czy doszło do manipulacji i oczernienia Raciborza?

 

Prezydent Lenk: Afera w schronisku to prowokacja

- Ktoś schronisku i miastu zrobił wielką krzywdę, wręcz prowokację dziennikarską. To nie Marriott, to schronisko, szpital i hospicjum, ale psom nie dzieje się krzywda - twierdzi prezydent w odniesieniu do reportażu o głodzonych psach .

 


Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZ
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

O ochronie środowiska w energetyce w Katowicach

2016-02-11

8-9 lutego w Katowicach odbywała się XI Konferencja Naukowo-Techniczna Ochrona Środowiska w Energetyce. Uczestniczyli w niej przedstawiciele RAFAKO: prezes Agnieszka Wasilewska - Semail i wiceprezes Krzysztof Burek.

Najlepszy punkt na gastronomicznej mapie Twojego miasta!

2016-02-11

Każdy dzień tygodnia to inna promocja. Przyjdź i sprawdź! Piwiarnia przy ul. Wojska Polskiego w Raciborzu.

Zmarła śp. Beata Malcharczyk

2016-02-11

10 lutego 2016 roku zmarła w wieku 42 lat śp. Beata Malcharczyk, żona znanego cukiernika Adriana  Malcharczyka. Od dłuższego czasu chorowała.

Autobusy na odcinku Chałupki-Bohumin

2016-02-11

W związku z usterką infrastruktury po stronie czeskiej na odcinku Chałupki-Bohumin wprowadzona została Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Lenartowicz kpiąco do posłów PiS: Rycerze dobrej zmiany

2016-02-11

Nieobecna Pani Premier! Nieobecni Posłanki, Posłowie, Rycerze Dobrej Zmiany. Co tak naprawdę oznacza „dobra zmiana”, na którą głosowali wasi wyborcy, i czy oni to wiedzą? - pytała posłanka w sejmie.

Wpadka 22-latka z narkotykami

2016-02-11

Raciborscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca Raciborza, który miał przy sobie ponad 0,45 grama marihuany.

Śmiertelne potrącenie 78-letniej pieszej w Kuźni

2016-02-11

Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego w środę w Kuźni Raciborskiej, na ul. Kościelnej. W wyniku odniesionych obrażeń piesza po przewiezieniu do szpitala zmarła.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media