Szukaj

Wiadomości

Ruszają na pomoc psom z raciborskiego schroniska

2012-12-16

- To akcja dla tych, którym nie jest obojętny los zwierząt w raciborskim schronisku - zachęcają do udziału w akcji "Racibórz na czterech łapach" Jan Mazur i Alicja Lechowicz. Akcja potrwa do końca roku.

- Jeżeli chcesz się przyłączyć i pomóc psom ze schroniska przyjdź w dniach od 17 do 31 grudnia 2012 roku do punktu naszej akcji przy ulicy Pastora Michejdy 10/1 i podaruj małym czworonogom to czego potrzebują najbardziej - tłumaczą organizatorzy akcji.

Odbędzie się tam zbiórka karmy, koców, legowisk oraz psich bud. Punkt przyjęć czynny jest codziennie od 10:00 do 12:00 oraz od 16:00 do 18:00, jeżeli chcesz pomóc, ale nie jesteś w stanie zrobić tego w wyznaczonych godzinach po prostu zadzwoń pod numer telefonu organizatorów i umów się na dogodny dla Ciebie termin.

Organizatorzy akcji:
Jan Mazur tel. 537 348 116
Alicja Lechowicz tel. 537 348 117

/p/

 

 

--------------------------------------

 

Czytaj również:

 

Raciborskim schroniskiem zajmie się prokuratura

Według członków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami nagłośnienie sprawy nieprawidłowego traktowania zwierząt w raciborskim schronisku było jedynym sposobem na to, aby pomóc przebywającym tam zwierzętom.

 

Afera w schronisku dla psów - manipulacja mediów?

Prezydent M. Lenk uważa, że przygotowany dla Panoramy materiał był stronniczy, a przeprowadzona w schronisku kontrola wykazała, że zwierzętom nie działa się krzywda. Czy doszło do manipulacji i oczernienia Raciborza?

 

Prezydent Lenk: Afera w schronisku to prowokacja

- Ktoś schronisku i miastu zrobił wielką krzywdę, wręcz prowokację dziennikarską. To nie Marriott, to schronisko, szpital i hospicjum, ale psom nie dzieje się krzywda - twierdzi prezydent w odniesieniu do reportażu o głodzonych psach .

 


Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZ
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Piłkarz Unii znokautowany podczas meczu. Chce iść do sądu

2015-03-05

- Pogotowie, policja, kajdanki. Wstrząsający finał sparingu - tak relację z meczu kontrolnego Unii Racibórz z GKS Jastrzębie relacjonuje serwis katowickisport.pl.

Koncert Kamila Bednarka - co jeszcze w ten weekend?

2015-03-05

Spektakl "Goło i wesoło", koncert zespołu Soyka Kolektyw, koncert muzyki gospel i wiele innych wydarzeń.

Siedlaczek uświadomił kolegom, jak intratne jest górnictwo

2015-03-05

Posłowie spoza Śląska nie doceniają ile dają kopalnie, więc H. Siedlaczek rzucił w sejmie liczbami: górnictwo wypracowało w 14 lat 100 mld zł, zapłaciło 36 mld składek zdrowotnych i ubezpieczeń oraz 14 mld podatków.

Nędza walczy z nielegalnym opróżnianiem szamb

2015-03-05

Mieszkańcy skarżą się na zanieczyszczenie wód, gruntu, nieprzyjemne zapachy. Władze Nędzy zapowiadają zwiększenie kontroli, w jaki sposób z nieruchomości wywożone są nieczystości płynne.

Olga Rudnicka w raciborskiej bibliotece

2015-03-05

Jedna z najmłodszych polskich pisarek gościła w Raciborzu. Pisze kryminały, ponieważ lubi się bać i odczuwać jedyny w swoim rodzaju dreszczyk emocji.

Rajdowcy będą ścigać się w Kuźni Raciborskiej

2015-03-05

Amatorski Rajd Samochodowy o Puchar Burmistrza Miasta odbędzie się w tym roku w niedzielę 22 marca.

Spływ kajakowy między zamkami 2015

2015-03-05

Tegoroczny spływ "Między zamkami" z Raciborza do Łubowic odbędzie się 6 czerwca. Organizatorzy zaplanowali dla uczestników wiele atrakcji i niespodzianek.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media