Szukaj

Wiadomości

Ruszają na pomoc psom z raciborskiego schroniska

2012-12-16

- To akcja dla tych, którym nie jest obojętny los zwierząt w raciborskim schronisku - zachęcają do udziału w akcji "Racibórz na czterech łapach" Jan Mazur i Alicja Lechowicz. Akcja potrwa do końca roku.

- Jeżeli chcesz się przyłączyć i pomóc psom ze schroniska przyjdź w dniach od 17 do 31 grudnia 2012 roku do punktu naszej akcji przy ulicy Pastora Michejdy 10/1 i podaruj małym czworonogom to czego potrzebują najbardziej - tłumaczą organizatorzy akcji.

Odbędzie się tam zbiórka karmy, koców, legowisk oraz psich bud. Punkt przyjęć czynny jest codziennie od 10:00 do 12:00 oraz od 16:00 do 18:00, jeżeli chcesz pomóc, ale nie jesteś w stanie zrobić tego w wyznaczonych godzinach po prostu zadzwoń pod numer telefonu organizatorów i umów się na dogodny dla Ciebie termin.

Organizatorzy akcji:
Jan Mazur tel. 537 348 116
Alicja Lechowicz tel. 537 348 117

/p/

 

 

--------------------------------------

 

Czytaj również:

 

Raciborskim schroniskiem zajmie się prokuratura

Według członków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami nagłośnienie sprawy nieprawidłowego traktowania zwierząt w raciborskim schronisku było jedynym sposobem na to, aby pomóc przebywającym tam zwierzętom.

 

Afera w schronisku dla psów - manipulacja mediów?

Prezydent M. Lenk uważa, że przygotowany dla Panoramy materiał był stronniczy, a przeprowadzona w schronisku kontrola wykazała, że zwierzętom nie działa się krzywda. Czy doszło do manipulacji i oczernienia Raciborza?

 

Prezydent Lenk: Afera w schronisku to prowokacja

- Ktoś schronisku i miastu zrobił wielką krzywdę, wręcz prowokację dziennikarską. To nie Marriott, to schronisko, szpital i hospicjum, ale psom nie dzieje się krzywda - twierdzi prezydent w odniesieniu do reportażu o głodzonych psach .

 


Szukaj podobnych artykułów:
MIASTO RACIBÓRZ
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Ruszają XXVIII Dni Muzyki Organowej i Kameralnej w Raciborzu

2015-08-31

Tegoroczny cykl koncertów muzyki organowej i kameralnej, organizowanych już od 28 lat, rozpocznie 2 września. Sparwdź program Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Henryka Klaji.

Młodzi unici trenowali w Niemczech

2015-08-31

Na zakończenie wakacji w ramach programu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży zapaśnicy MKZ Unia Racibórz od 23 do 30 sierpnia gościli u swoich kolegów w niemieckim Singen.

"Czym Nędza bogata!" po raz drugi na zamku w Raciborzu

2015-08-31

- Chcemy zaprezentować to, co mamy najcenniejsze. A najcenniejszych mamy ludzi. Są zdolni, zaangażowani i pełni pasji. I chcemy się tym pochwalić na zewnątrz - zaprasza wójt Nędzy Anna Iskała.

Rafako: Ważny etap budowy w Elektrowni Opole

2015-08-31

26 sierpnia w Opolu odbyła się uroczystość montażu pierwszego słupa konstrukcji stalowej kotła nr 5. Wzięli w niej udział przedstawiciele Rafako S.A.

"Na pełnym morzu" czyli Letni Teatr na Schodach

2015-08-31

W kolejnej odsłonie Letniego Teatru na Schodach licznie zgromadzona publiczność obejrzała sztukę „Na pełnym morzu" wybitnego reprezentanta polskiego teatru absurdu – Sławomira Mrożka.

Wandal wybił szybę w drzwiach

2015-08-31

22-letni mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych do klatki schodowej. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Pomnikowej w Raciborzu.

Miał 3 promile i kierował samochodem!

2015-08-31

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców. "Rekordzista" miał w organizmie 3 promile alkoholu.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media