Szukaj

Gospodarka

Autosalon ADICAR

2013-02-13

Adrianowi Rudkowi od lat udaje się trudna sztuka prowadzenia komisu samochodowego. Przyznaje, że nie mógłby tego robić, gdyby nie motoryzacyjna pasja.

W warunkach kryzysu gospodarczego, zamrożonych pensji i "dziurawego" polskiego prawa nie jest łatwo prowadzić biznes. Szczególnie tak wymagający jak komis samochodowy. Adrianowi Rudkowi od lat udaje się ta trudna sztuka. Co zadecydowało o jego sukcesie?1 marca otwarcie autosalonu ADICAR w nowej lokalizacji przy ul. Rybnickiej 47 w Raciborzu.


Adrian Rudek ma handel we krwi: zainteresował się drobnym handlem jeszcze w czasach szkolnych. Działalność gospodarczą o charakterze auto-handlowym rozpoczął w 1991 roku. Lata pracy pozwoliły zaradnemu przedsiębiorcy na otwarcie komisu, który znajdował się w Raciborzu przy ul. Rudzkiej 100, a od 1 marca zostanie przeniesiony na ul. Rybnicką 47 również w Raciborzu. - Przez te wszystkie lata nie miałem swojego punktu, zajmowałem się tylko sprzedażą giełdową. Nie wiedziałem co to weekend, co to wolna niedziela, wstawałem o 3 nad ranem i jechałem. Dopiero niedawno, trzy lata temu, otworzyłem swój własny punkt sprzedaży i od tego czasu jest nieco spokojniej, mam wolne niedziele, czas który mogę spędzić z rodziną – wyjaśnia właściciel komisu.


Rzetelność i dbałość o klienta, a także wieloletnie doświadczenie sprawiają, że ADICAR nadal utrzymuje się na trudnym raciborskim rynku. Osoby zainteresowane sprzedażą lub kupnem samochodu nie powinny zapominać o komisie Adriana Rudka.

/artykuł sponsorowany/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:

Hałas w samochodzie

Stuki, nasilające się drgania i hałas to oznaki niechybnie zbliżającej się awarii. Sygnałów tych, pomimo trudności lokalizacji ich źródła, nie należy lekceważyć...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZMOTORYZACJA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Gospodarka

Zmiany w planie aglomeracji Nędzy

2015-07-01

Zmieniły się przepisy, dlatego, by utrzymać w gminie aglomerację, potrzebna była modyfikacja jej granic. Zabieg był konieczny, by nie stracić możliwości np. ubiegania się o środki zewnętrzne na budowę kanalizacji. 

Bezrobocie spada. Więcej ofert pracy

2015-07-01

Według danych szacunkowych PUP z końcem czerwca 2015 roku jako bezrobotne zarejestrowanych było 2594 osoby. To o 129 osób mniej niż miesiąc wcześniej.

OKNOPLAST – nowe otwarcie na Klienta

2015-07-01

Zapraszamy do nowego punktu OKNOPLAST w Tworkowie. Z Danielem Ryściukiem, Szefem Sprzedaży na Rynek Polski OKNOPLAST, rozmawia Anna Pawłowicz.

Świetlica wiejska w Turzu gotowa do użytku

2015-06-30

Gmina Kuźnia Raciborska wydała prawie pół miliona złotych na modernizację biblioteki. Teraz będzie to nowoczesna świetlica wiejska dla mieszkańców Turzy.

Pracownicy PBG z wizytą w Raciborzu

2015-06-26

W dniach 23-24 czerwca Rafako gościło w Raciborzu grupę kolegów z PBG w ramach spotkania integracyjno-szkoleniowego.

MOTOrady: przygotowania do wakacyjnego wyjazdu

2015-06-25

Zanim ruszymy na wymarzony urlop lepiej wcześniej dokładnie sprawdzić swój samochód. Lepiej uniknąć niemiłych niespodzianek.

Kolizja podczas wakacji to już nie problem!

2015-06-25

AutoZaFree.pl oferuje samochód zastępczy na cały czas likwidacji szkody.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media