Szukaj

Gospodarka

Autosalon ADICAR

2013-02-13

Adrianowi Rudkowi od lat udaje się trudna sztuka prowadzenia komisu samochodowego. Przyznaje, że nie mógłby tego robić, gdyby nie motoryzacyjna pasja.

W warunkach kryzysu gospodarczego, zamrożonych pensji i "dziurawego" polskiego prawa nie jest łatwo prowadzić biznes. Szczególnie tak wymagający jak komis samochodowy. Adrianowi Rudkowi od lat udaje się ta trudna sztuka. Co zadecydowało o jego sukcesie?1 marca otwarcie autosalonu ADICAR w nowej lokalizacji przy ul. Rybnickiej 47 w Raciborzu.


Adrian Rudek ma handel we krwi: zainteresował się drobnym handlem jeszcze w czasach szkolnych. Działalność gospodarczą o charakterze auto-handlowym rozpoczął w 1991 roku. Lata pracy pozwoliły zaradnemu przedsiębiorcy na otwarcie komisu, który znajdował się w Raciborzu przy ul. Rudzkiej 100, a od 1 marca zostanie przeniesiony na ul. Rybnicką 47 również w Raciborzu. - Przez te wszystkie lata nie miałem swojego punktu, zajmowałem się tylko sprzedażą giełdową. Nie wiedziałem co to weekend, co to wolna niedziela, wstawałem o 3 nad ranem i jechałem. Dopiero niedawno, trzy lata temu, otworzyłem swój własny punkt sprzedaży i od tego czasu jest nieco spokojniej, mam wolne niedziele, czas który mogę spędzić z rodziną – wyjaśnia właściciel komisu.


Rzetelność i dbałość o klienta, a także wieloletnie doświadczenie sprawiają, że ADICAR nadal utrzymuje się na trudnym raciborskim rynku. Osoby zainteresowane sprzedażą lub kupnem samochodu nie powinny zapominać o komisie Adriana Rudka.

/artykuł sponsorowany/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:

Hałas w samochodzie

Stuki, nasilające się drgania i hałas to oznaki niechybnie zbliżającej się awarii. Sygnałów tych, pomimo trudności lokalizacji ich źródła, nie należy lekceważyć...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZMOTORYZACJA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Gospodarka

Będzie nowa trawa z rolki na Skwerze Kresowian

2016-10-21

Magistrat ogłosił przetarg na wykonanie trawnika z rolki na Skwerze Kresowian. Trawa powinna być położona do 6 grudnia.

Eko-Okna w gronie liderów

2016-10-20

Według dziennika "Rzeczpospolita" firma Eko-Okna jest jednym z najlepszych polskich producentów stolarki okienno-drzwiowej.

Nabór do służby w Straży Granicznej

2016-10-20

21 października Śląski Oddział Straży Granicznej rozpocznie rekrutację kandydatów do służby. 30 osób może liczyć na przyjęcie w 2017 roku.

Posypały się mandaty dla pieszych

2016-10-19

26 pieszych policjanci ukarali mandatami podczas przeprowadzonej 18 października akcji Nurd, 10 pouczono.

W jaki sposób "pitchować" swój pomysł?

2016-10-19

Szkolenie "Pitchowanie" - profesjonalne prezentacje biznesowe odbędzie się 22 października w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Raciborzu.

Nędza: Powstanie drugi zbiornik wody pitnej

2016-10-18

Zbiornik ma dać mieszkańcom gminy Nędza lepsze zabezpieczenie, szczególnie w lecie. Budowa będzie kosztowała 645 tysięcy złotych.

Akcja Trzeźwość. Jeden pijany kierowca

2016-10-18

W poniedziałek raciborscy policjanci przeprowadzili akcję Trzeźwość. Skontrolowano ponad 600 kierowców.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media