Szukaj

Wiadomości

CAFE FANABERIE: naprawdę warto!

2013-08-07

Lokali gastronomicznych w Raciborzu co nie miara, ale tylko niektóre mogą się równać z CAFE FANABERIE. Grillowe soboty, piwo landskron, słynne już pierogi i naleśniki...

Raciborski rynek lokali gastronomicznych jest niezwykle wymagającym - duża konkurencja połączona z ograniczoną siłą nabywczą mieszkańców Raciborza sprawia, że utrzymują się tylko najlepsi. Wśród nich wyjątkowe miejsce zajmuje CAFE FANABERIE. Co decyduje o sukcesie i wyjątkowości tego lokalu?


Słynne pierogi i nie tylko
W pierwszym rzędzie wymienić należy przygotowywane na miejscu pierogi, placki i naleśniki, z których lokal słynie w Raciborzu. Nie bez znaczenia jest również wybór dostępnych na miejscu trunków, drinków i napojów, wśród których warto wymienić mrożoną, naturalną herbatę RICHMOND oraz niedostępne nigdzie indziej w Raciborzu lane piwo LANDSKRON. Piwo to gościło na naszych terenach przed wojną i teraz powróciło by znów zyskać rzeszę wiernych fanów.


Oprócz tego w lokalu dostępne są również naturalne lody BRAVITA, produkowane w rolniczej zagrodzie nieopodal Rybnika. Produkty potrzebne do ich wyrobu pochodzą z gospodarstwa w Połomii. Lody są w 100 proc. naturalne! Wszystkich amatorów potrwa z grilla z pewnością ucieszy wieść o cosobotnim grillowaniu w CAFE FANABERIE.CAFE FANABERIE słynie pierogami, plackami, naleśnikami, piwem LANDSKRON oraz... wyjątkowym, niepowtarzalnym klimatem, który sprawia, że każdy nowy gość wkrótce przemienia się w stałego bywalca. Dla smakoszy potraw z grilla idealnym dniem na odwiedziny lokalu jest sobota - z pewnością się nie zawiodą.


Klimat to podstawa
CAFE FANABERIE znajduje się w spokojnej okolicy, która w połączeniu z niebanalnym wystrojem lokalu, zapewnia gościom przebywanie w miłej i przyjemnej atmosferze. To właśnie klimat tego miejsca oraz oferowane w lokalu potrawy i napoje sprawiają, że niemalże każdy gość odkłada moment pójścia do domu do ostatniej chwili.
Warto wiedzieć
Godnymi zapamiętania są informacje dotyczące dodatkowych usług, które zapewniają CAFE FANABERIE. Wymienić należy tu przede wszystkim możliwość zamówienia cateringu, a także dowozu jedzenia na wskazany przez klienta adres. Co istotne, klient nie ponosi kosztów dowozu! Oprócz tego CAFE FANABERIE zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych. Każdego dnia można również liczyć na promocje, którymi obejmowane są przygotowywane w lokalu posiłki.


CAFE FANABERIE
47-400 Racibórz
ul. Warszawska 13
Czynne:
Poniedziałek - Niedziela 11-22
tel:  327936015,784088344
cafefanaberie@gmail.com   
www.cafefanaberie.eu
/Artykuł sponsorowany/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 143Więcej wiadomości z regionu na portalu regionalnym GazetaInformator.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZŻYWIENIEHANDEL
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Więcej policji na ulicach Raciborza

2016-07-01

Zwiększyła się liczba policyjnych patroli w Raciborzu. Ponadnormatywne służby mundurowych finannowane są z budżetu miasta. Racibórz przeznaczył ponad 17 tys. zł.

11 lipca mammobus w Kuźni Raciborskiej

2016-07-01

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich –  dwóch projekcji każdej piersi.

Zakończenie projektu "Już pływam" na H2Ostróg

2016-07-01

W okresie od 4 kwietnia do 23 czerwca w Szkole Podstawowej w Kuźni Raciborskiej realizowany był projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” w ramach zadania „Sport dla wszystkich”.

Gmina Rudnik: pierwsza siłownia pod chmurką

2016-07-01

W Lasakach powstaje nowy plac zabaw i pierwsza w gminie siłownia plenerowa. Stare urządzenia zabawowe wymagały już wymiany.

Apel KRUS o zapewnienie dzieciom bezpiecznych wakacji

2016-07-01

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Raciborzu informuje, iż prezes Jacek Dubliński wystosował list do rolników i dzieci wiejskich, w którym  apeluje o zapewnienie dzieciom bezpiecznych wakacji.

Akcja "STOP Pijanym Kierowcom" w zakładzie karnym

2016-07-01

Raciborscy policjanci w ramach współpracy z Zakładem Karnym w Raciborzu w związku z realizowanym programem readaptacji społecznej pt. "Stop pijanym kierowcom” spotkali się z osobami, którzy odbywają karę za popełnione przestępstwa...

Zastępca prezydenta na spotkaniu biznesu w Ostrawie

2016-06-30

29 czerwca w Ratuszu Głównym Miasta Ostrawa miało miejsce XXII Spotkanie Biznesu. W spotkaniu uczestniczyła również przedstawicielka raciborskiego samorządu Irena Żylak.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media