Szukaj

Wiadomości

CAFE FANABERIE: naprawdę warto!

2013-08-07

Lokali gastronomicznych w Raciborzu co nie miara, ale tylko niektóre mogą się równać z CAFE FANABERIE. Grillowe soboty, piwo landskron, słynne już pierogi i naleśniki...

Raciborski rynek lokali gastronomicznych jest niezwykle wymagającym - duża konkurencja połączona z ograniczoną siłą nabywczą mieszkańców Raciborza sprawia, że utrzymują się tylko najlepsi. Wśród nich wyjątkowe miejsce zajmuje CAFE FANABERIE. Co decyduje o sukcesie i wyjątkowości tego lokalu?


Słynne pierogi i nie tylko
W pierwszym rzędzie wymienić należy przygotowywane na miejscu pierogi, placki i naleśniki, z których lokal słynie w Raciborzu. Nie bez znaczenia jest również wybór dostępnych na miejscu trunków, drinków i napojów, wśród których warto wymienić mrożoną, naturalną herbatę RICHMOND oraz niedostępne nigdzie indziej w Raciborzu lane piwo LANDSKRON. Piwo to gościło na naszych terenach przed wojną i teraz powróciło by znów zyskać rzeszę wiernych fanów.


Oprócz tego w lokalu dostępne są również naturalne lody BRAVITA, produkowane w rolniczej zagrodzie nieopodal Rybnika. Produkty potrzebne do ich wyrobu pochodzą z gospodarstwa w Połomii. Lody są w 100 proc. naturalne! Wszystkich amatorów potrwa z grilla z pewnością ucieszy wieść o cosobotnim grillowaniu w CAFE FANABERIE.CAFE FANABERIE słynie pierogami, plackami, naleśnikami, piwem LANDSKRON oraz... wyjątkowym, niepowtarzalnym klimatem, który sprawia, że każdy nowy gość wkrótce przemienia się w stałego bywalca. Dla smakoszy potraw z grilla idealnym dniem na odwiedziny lokalu jest sobota - z pewnością się nie zawiodą.


Klimat to podstawa
CAFE FANABERIE znajduje się w spokojnej okolicy, która w połączeniu z niebanalnym wystrojem lokalu, zapewnia gościom przebywanie w miłej i przyjemnej atmosferze. To właśnie klimat tego miejsca oraz oferowane w lokalu potrawy i napoje sprawiają, że niemalże każdy gość odkłada moment pójścia do domu do ostatniej chwili.
Warto wiedzieć
Godnymi zapamiętania są informacje dotyczące dodatkowych usług, które zapewniają CAFE FANABERIE. Wymienić należy tu przede wszystkim możliwość zamówienia cateringu, a także dowozu jedzenia na wskazany przez klienta adres. Co istotne, klient nie ponosi kosztów dowozu! Oprócz tego CAFE FANABERIE zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych. Każdego dnia można również liczyć na promocje, którymi obejmowane są przygotowywane w lokalu posiłki.


CAFE FANABERIE
47-400 Racibórz
ul. Warszawska 13
Czynne:
Poniedziałek - Niedziela 11-22
tel:  327936015,784088344
cafefanaberie@gmail.com   
www.cafefanaberie.eu
/Artykuł sponsorowany/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Artykuł zaczerpnięto z GazetaInformator.pl nr 143Więcej wiadomości z regionu na portalu regionalnym GazetaInformator.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZŻYWIENIEHANDEL
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Dni otwarte w Giminazjum nr 1

2015-05-05

W różnych gabinetach i salach lekcyjnych zwiedzający szkołę mogli uczestniczyć w warsztatach i zajęciach pokazowych.

Zwłoki bezdomnego nieopodal Lidla. Czy to było morderstwo?

2015-05-05

Raciborska policja wyjaśnia okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny znalezionego 3 maja przy ul. Opawskiej.

Julia z Nędzy na podium w ogólnopolskim konkursie literackim

2015-05-05

W mistrzostwach mogły wziąć udział szkoły od podstawowych do ponadgimnazjalnych. Praca literacka Julii rywalizowała z 45 innymi opowiadaniami w swojej kategorii nadesłanych ze szkół w całym kraju.

Ponad 100 bezrobotnych mniej w kwietniu

2015-05-05

Wiosna na rynku pracy rozpoczęła się na dobre. W kwietniu w rejestrach Powiatowego Rynku Pracy widniały 2862 osoby, podczas gdy miesiąc wcześniej było liczba ta wynosiła 2968.

Głosujemy codziennie w konkursie Podwórko NIVEA

2015-05-05

Rozpoczął się II - majowy - etap głosowania na budowę placu zabaw dla dzieci w konkursie NIVEA. Racibórz startuje z bardzo dobrej 16. pozycji.

Saga o Wiedźminie – wyniki konkursu

2015-05-05

Uczestnicy musieli wykazać się znajomością 5 tomów sagi: Krew Elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora.

Policja podsumowuje akcję Trzeźwość

2015-05-05

W trakcie poniedziałkowych działań stróże prawa wyeliminowali z dalszej jazdy 2 amatorów jazdy na „podwójnym gazie”.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media