Szukaj

Wiadomości

19-latek pobity na raciborskim rynku. Podejrzani zatrzymani

2013-12-02

Pobicie w centrum miasta. Dwóch młodych mężczyzn (16l. i 19l.) zaatakowało na raciborskim rynku 19-latka... Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pobicie na raciborskim rynku - szczegóły>>>

Raciborscy policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn, podejrzanych o pobicie 19-latka. Do zdarzenia doszło po północy 30 listopada b/r w Raciborzu na ul. Rynek. Informację o zdarzeniu dyżurny raciborskiej komendy otrzymał z miejskiego monitoringu, gdzie niezwłocznie na miejsce został skierowany patrol policji. Jak ustalili funkcjonariusze poszkodowany to 19-letni mieszkaniec Raciborza, który z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.


Policjanci natychmiast udali się w pościg za sprawcami pobicia i już w kilka minut po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie pobicia. Zatrzymani to mieszkańcy Raciborza w wieku 18 i 16 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia. O dalszym losie sprawców pobicia zadecyduje Sąd Karny i Rodzinny w Raciborzu.


publ. /żet/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:

Zderzenie BMW i peugeota na Drzymały

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, która zdarzyła się w sobotę przed południem na ul. Drzymały w Raciborzu. Kierowca BMW zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.


Zderzenie renault i audi na skrzyżowaniu Słowackiego/Ocicka

O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy audi i renault, których samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Ocicką w Raciborzu. Racibórz Słowackieg/Ocicka - kolizja - zdjęcia>>>


Tragiczny wypadek na Rybnickiej [ZDJĘCIA]

Czołowe zderzenie na trasie Racibórz - Kornowac. Kierujący osobówką mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do raciborskiego szpitala. Wypadek na trasie Racibórz - Kornowac - zdjęcia>>>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZBEZPIECZEŃSTWOPOLICJAPRZEMOC
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Zastępca prezydenta na spotkaniu biznesu w Ostrawie

2016-06-30

29 czerwca w Ratuszu Głównym Miasta Ostrawa miało miejsce XXII Spotkanie Biznesu. W spotkaniu uczestniczyła również przedstawicielka raciborskiego samorządu Irena Żylak.

Jak dostać unijne dofinansowanie na założenie firmy?

2016-06-30

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku organizuje szkolenie dla osób fizycznych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

RAFAMET debiutuje na namibijskim rynku

2016-06-30

Po raz pierwszy Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. wyprodukuje maszynę dla odbiorcy z Namibii. Zamawiającym jest firma kolejowa odpowiedzialna za transport osobowy i towarowy, której siedziba mieści się w stolicy kraju - Windhuk.

Bazarek dziecięcy i animacje z Fiku-Miku

2016-06-30

25 czerwca w godzinach 9.00 do 13.00 w byłym pubie Labirynt, w piwnicach Raciborskiego Centrum Kultury odbył się bazarek ubrań i zabawek dla dzieci połączony z animacjami dla najmłodszych.

Spektakl "Prawiek" Olgi Tokarczuk na schodach biblioteki

2016-06-30

Już w piątek wieczorem o godz. 21:00 w ramach „Letniego Teatru na Schodach” w raciborskiej bibliotece odbędzie się spektakl na motywach powieści Olgi Tokarczuk.

Jak zachować się w czasie burzy. Policja ostrzega

2016-06-30

Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy także z balkonów i parapetów wszystkie przedmioty, które podczas silnych wiatrów mogą stwarzać zagrożenie. Nie zapominajmy zabezpieczyć okien.

Koncert Etnostation na przystani kajakowej

2016-06-30

Raciborskie Centrum Kultury na pierwszy z tegorocznych, tradycyjnych już koncertów letnich zaprasza 3 lipca o godz. 18.00 na przystań kajakową nad Odrą. Zagra folkowy zespół Etnostation.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media