Szukaj

Wiadomości

19-latek pobity na raciborskim rynku. Podejrzani zatrzymani

2013-12-02

Pobicie w centrum miasta. Dwóch młodych mężczyzn (16l. i 19l.) zaatakowało na raciborskim rynku 19-latka... Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pobicie na raciborskim rynku - szczegóły>>>

Raciborscy policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn, podejrzanych o pobicie 19-latka. Do zdarzenia doszło po północy 30 listopada b/r w Raciborzu na ul. Rynek. Informację o zdarzeniu dyżurny raciborskiej komendy otrzymał z miejskiego monitoringu, gdzie niezwłocznie na miejsce został skierowany patrol policji. Jak ustalili funkcjonariusze poszkodowany to 19-letni mieszkaniec Raciborza, który z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.


Policjanci natychmiast udali się w pościg za sprawcami pobicia i już w kilka minut po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie pobicia. Zatrzymani to mieszkańcy Raciborza w wieku 18 i 16 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia. O dalszym losie sprawców pobicia zadecyduje Sąd Karny i Rodzinny w Raciborzu.


publ. /żet/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:

Zderzenie BMW i peugeota na Drzymały

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, która zdarzyła się w sobotę przed południem na ul. Drzymały w Raciborzu. Kierowca BMW zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.


Zderzenie renault i audi na skrzyżowaniu Słowackiego/Ocicka

O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy audi i renault, których samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Ocicką w Raciborzu. Racibórz Słowackieg/Ocicka - kolizja - zdjęcia>>>


Tragiczny wypadek na Rybnickiej [ZDJĘCIA]

Czołowe zderzenie na trasie Racibórz - Kornowac. Kierujący osobówką mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do raciborskiego szpitala. Wypadek na trasie Racibórz - Kornowac - zdjęcia>>>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZBEZPIECZEŃSTWOPOLICJAPRZEMOC
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Książka "Siła duetów" w prezencie od Ibuk Libra i biblioteki

2016-05-05

Czy wiesz, że raciborska biblioteka umożliwia swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do prawie 3 tys. e-booków na platformie Ibuk Libra? Ale to nie wszystko!

Sześciolatek a zajęcia dodatkowe

2016-05-05

We wszystkich 10 raciborskich podstawówkach organizowane są ciekawe zajęcia pozalekcyjne, na które mogą uczęszczać już sześciolatki.

Badania ankietowe Urzędu Statystycznego w Katowicach

2016-05-05

Już dziś na Śląsku rozpoczyna się Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności. Ankieterzy Urzędu Statystycznego zapukają do 1688 wylosowanych wcześniej mieszkań.

Najmłodsi Łamatorzy na katowickich matach

2016-05-05

Ośmioro najmłodszych zawodników raciborskiego klubu brazylijskiego jiu jitsu "Łamator" wystartowało w siódmej w tym sezonie edycji turnieju Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym. ZDJĘCIA

XVI Eko-Wystawa - co jeszcze w ten weekend?

2016-05-05

XVI Eko-Wystawa - Ciepło Przyjazne Środowisku, występ kabaretu Neo-Nówka, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Odnalezionej, niezwykły balet "Kraina Lodu" - to tylko niektóre atrakcje zbliżającego się weekendu. Sprawdź szczegóły. 

Zadbaj o bezpieczeństwo i higienę podczas pracy

2016-05-05

Sklep Delfin pomoże Ci dopasować odzież ochronną oraz artykuły BHP do specyfiki wykonywanej pracy.

Koncert "PRZEMYK AKUSTIK TRIO" na Końcu Świata

2016-05-05

Na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w Raciborzu już 14 maja o godz. 19.00 odbędzie się koncert "PRZEMYK AKUSTIK TRIO".

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media