Szukaj

Wiadomości

19-latek pobity na raciborskim rynku. Podejrzani zatrzymani

2013-12-02

Pobicie w centrum miasta. Dwóch młodych mężczyzn (16l. i 19l.) zaatakowało na raciborskim rynku 19-latka... Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pobicie na raciborskim rynku - szczegóły>>>

Raciborscy policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn, podejrzanych o pobicie 19-latka. Do zdarzenia doszło po północy 30 listopada b/r w Raciborzu na ul. Rynek. Informację o zdarzeniu dyżurny raciborskiej komendy otrzymał z miejskiego monitoringu, gdzie niezwłocznie na miejsce został skierowany patrol policji. Jak ustalili funkcjonariusze poszkodowany to 19-letni mieszkaniec Raciborza, który z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.


Policjanci natychmiast udali się w pościg za sprawcami pobicia i już w kilka minut po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie pobicia. Zatrzymani to mieszkańcy Raciborza w wieku 18 i 16 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia. O dalszym losie sprawców pobicia zadecyduje Sąd Karny i Rodzinny w Raciborzu.


publ. /żet/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:

Zderzenie BMW i peugeota na Drzymały

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, która zdarzyła się w sobotę przed południem na ul. Drzymały w Raciborzu. Kierowca BMW zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.


Zderzenie renault i audi na skrzyżowaniu Słowackiego/Ocicka

O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy audi i renault, których samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Ocicką w Raciborzu. Racibórz Słowackieg/Ocicka - kolizja - zdjęcia>>>


Tragiczny wypadek na Rybnickiej [ZDJĘCIA]

Czołowe zderzenie na trasie Racibórz - Kornowac. Kierujący osobówką mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do raciborskiego szpitala. Wypadek na trasie Racibórz - Kornowac - zdjęcia>>>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZBEZPIECZEŃSTWOPOLICJAPRZEMOC
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Uniwersytet Dziecięcy w Raciborzu: Inauguracja roku

2015-10-03

Dzisiaj w Pałacyku Rafako w Raciborzu odbyło się rozpoczęcie roku akademickiego na Uniwersytecie Dziecięcym w Raciborzu. Zobacz fotorelację >>>

Koleje Śląskie na plusie

2015-10-03

Wzrost liczby pasażerów oraz dodatni wynik finansowy. Tak wygląda podsumowanie 8 miesięcy działalności Kolei Śląskich w bieżącym roku.

Luksusowe osiedle domków zamiast działek? Prezydent wyjaśnia

2015-10-02

Rodzinne Ogródki Działkowe w obrębie ulic Matejki/Konopnickiej/Lwowskiej mają już 105 lat, jednak co rusz pojawiają się niepokoje co do ich likwidacji. Co na to Mirosław Lenk?

PWSZ zainaugurowała nowy rok akademicki na zamku

2015-10-02

Uroczyste Gaudeamus igitur, które rozbrzmiało na zamku piastowskim może oznaczać tylko jedno: rok akademicki 2015/2016 w raciborskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej rozpoczęty.

Siedlaczek żegna się z przyjaciółmi: Niech moc będzie z tobą

2015-10-02

Poseł postanowił wytłumaczyć się z najgłupszej interpelacji w historii sejmu, jak wystąpienie w sprawie "Gwiezdnych Wojen" nazwały niektóre media. - Poważni dziennikarze uznali ją za bardzo ważną - wyjaśnia.

Rafakowcy przebiegli Maraton Warszawski

2015-10-02

W niedzielę, 27 września blisko 6.500 biegaczy ukończyło 37.PZU Maraton Warszawski, wśród tej imponującej liczby byli również pracownicy RAFAKO S.A. W tak licznym składzie (10 osób) wystartowali po raz pierwszy.

Ruda "Rzeką Roku 2015" w Polsce

2015-10-02

Rzeka wijąca się wśród sosnowych lasów województwa, przepływająca przez teren gminy Kuźnia Raciborska, oczarowała ogromną cześć głosujących internautów, którzy oddali na nią 5495 głosów.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media