Szukaj

Wiadomości

19-latek pobity na raciborskim rynku. Podejrzani zatrzymani

2013-12-02

Pobicie w centrum miasta. Dwóch młodych mężczyzn (16l. i 19l.) zaatakowało na raciborskim rynku 19-latka... Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pobicie na raciborskim rynku - szczegóły>>>

Raciborscy policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn, podejrzanych o pobicie 19-latka. Do zdarzenia doszło po północy 30 listopada b/r w Raciborzu na ul. Rynek. Informację o zdarzeniu dyżurny raciborskiej komendy otrzymał z miejskiego monitoringu, gdzie niezwłocznie na miejsce został skierowany patrol policji. Jak ustalili funkcjonariusze poszkodowany to 19-letni mieszkaniec Raciborza, który z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.


Policjanci natychmiast udali się w pościg za sprawcami pobicia i już w kilka minut po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie pobicia. Zatrzymani to mieszkańcy Raciborza w wieku 18 i 16 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia. O dalszym losie sprawców pobicia zadecyduje Sąd Karny i Rodzinny w Raciborzu.


publ. /żet/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:

Zderzenie BMW i peugeota na Drzymały

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji, która zdarzyła się w sobotę przed południem na ul. Drzymały w Raciborzu. Kierowca BMW zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem.


Zderzenie renault i audi na skrzyżowaniu Słowackiego/Ocicka

O dużym szczęściu mogą mówić kierowcy audi i renault, których samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Ocicką w Raciborzu. Racibórz Słowackieg/Ocicka - kolizja - zdjęcia>>>


Tragiczny wypadek na Rybnickiej [ZDJĘCIA]

Czołowe zderzenie na trasie Racibórz - Kornowac. Kierujący osobówką mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do raciborskiego szpitala. Wypadek na trasie Racibórz - Kornowac - zdjęcia>>>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZBEZPIECZEŃSTWOPOLICJAPRZEMOC
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Budowa kanalizacji w Rudach zakończona

2015-08-01

W terminie od 1 do 30 czerwca br. trwały prace związane z budową 3 kilometrowej nitki kanalizacyjnej w Rudach.

Pielgrzymka motocyklistów na Górę Św. Anny

2015-08-01

W dniu jutrzejszym odbędzie się pielgrzymka motocyklistów na Górę Św. Anny. Na miejscu motocykliści wezmą udział w uroczystej  mszy  świętej.

Remont alejek w parku przy Matejki zakończony

2015-08-01

Koniec z brodzeniem w błocie na skwerze u zbiegu ulic Matejki - Warszawskiej i Żeromskiego. Możemy już spacerować po estetycznej kostce.

Amunicja w bagażu przyczyną kłopotów na lotnisku

2015-07-31

Od początku roku funkcjonariusze Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu ujawnili już 17 przypadków nielegalnego wywozu amunicji.

Kontenery na używaną odzież. Urząd odpowiada radnemu

2015-07-31

- Czy firmy wystawiające kontenery na odzież czerpią z tego zyski? - pytał w czerwcu Leszek Szczasny i sugerując, iż jeśli tak jest, nie powinny one być w Raciborzu wystawiane. Co na to magistrat?

Jak przebiega tegoroczne lato w rejonie Raciborza?

2015-07-31

Lipiec był miesiącem znacznie cieplejszym od normy i bardzo suchym. Przez ostatnie 50 lat tylko dwukrotnie zdarzały się cieplejsze lipce. Zobacz charakterystykę pogodową wakacyjnych miesięcy, a także prognozy na najbliższe dni.

Uwaga! IBUK Libra – zmiany kodów

2015-07-31

3 sierpnia ończy się termin ważności numerów PIN, umożliwiających dostęp do platformy Ibuk Libra, ale bez obaw, wirtualny księgozbiór będzie nadal otwarty dla tych czytelników, którzy zgłoszą się do biblioteki po nowe kody.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media