Szukaj

Rozrywka

Happy Racibórz, czyli raciborski teledysk światowego hitu

2014-01-02

Teledysk do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się hitem na całym świecie. Swoje wersje klipu mają już Berlin, Paryż czy Kraków. Racibórz ma szansę stać się pierwszym małym miastem z własnym teledyskiem do utworu>>>

Klip "Happy" do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się ogólnoświatowym hitem. Dzięki prostej formie ludzie z całego świata zaczęli tworzyć swoje wersje teledysku, którymi mogą pochwalić się już takie miasta jak Berlin, Paryż czy Kraków.

- Nie pozostawia to wątpliwości, że Racibórz też powinien mieć swoją raciborską wersję. Planujemy zrealizować  nagranie, zmontować materiał i wrzucić film na YouTube. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powygłupianiem się  przed kamerą do kontaktu. Koniecznie! Oczywiście nie musisz być zawodowym tancerzem, to nie ma znaczenia,  najważniejsze jest poczucie humoru. Nagranie będzie realizowane w sobotę 4 stycznia 2014. Z przyczyn organizacyjnych, aby wziąć udział w projekcie. Zacznijmy ten rok pozytywnie! - mówią organizatorzy akcji Szymon Marcinek oraz Krzysztof Humeniuk.


Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu 506 277 321, poprzez adres mailowyhappyraciborz@gmail.com oraz na profilu facebook inicjatywy>>>Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej wersji teledysku.


publ. /żet/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polecamy również:


W mediach głośno o tragediach, a w Raciborzu spokojnie

Ogólnopolskie media wiele czasu poświęcają wypadkom i tragediom, do których doszło w sylwestrową noc oraz w Nowy Rok. Zapytaliśmy raciborskich policjantów, jak było w Raciborzu i powiecie raciborskim...>>>Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].


Budynek A i budynek B. I bądź tu mądry

Po remoncie przed siedzibą starostwa powiatowego pojawiło się oznakowanie kierujące petentów do poszczególnych budynków urzędu przy Okrzei. Problem w tym, że nie ma żadnej informacji, co gdzie się znajduje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZROZRYWKA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

Konkurs na logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Krzanowicach

2016-06-28

Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach ogłasza konkurs na projekt logo MOK-u.

Wystawa fotografii Janusza Mendyka w bibliotece

2016-06-28

Raciborska biblioteka zaprasza na wystawę fotografii Janusza Mendyka "Wielka pętla Mount Everestu".

Plakat Olimpijski – nowa wystawa na zamku

2016-06-28

14 lipca na zamku odbędzie się wernisaż wystawy pod nazwą "Plakat Olimpijski".

60 PLUS wystąpi na zamku

2016-06-28

2 lipca na zamku wystąpi zespół 60 PLUS oraz muzycy znani z zespołów Żółto-Czarni, Ryzykanci czy Kleks. Można będzie wysłuchać utworów powstałych od lat 30. do końca lat 70. XX wieku.

W Szymocicach przywitali lato piknikiem

2016-06-27

Trudny do wytrzymania upał i piłkarskie rozgrywki najprawdopodobniej zatrzymały w domach większość mieszkańców. Ale ci, którzy skorzystali z zaproszenia sołtysa, na pikniku bawili się świetnie. Zobacz fotorelację.

W Krzanowicach odbył się festyn rodzinny

2016-06-27

W niedzielę mieszkańcy Krzanowic bawili się na festynie rodzinnym. Wystąpili laureaci przeglądu artystycznego, kabaret Iwony Kamińskiej, Beata Piwowarczyk i zespoły taneczne. Zobacz fotorelację.

Moc wakacyjnych atrakcji w Nędzy

2016-06-27

4 lipca Nędza rozpoczyna akcję Lato 2016. Będzie można namalować mural, zatańczyć breakdance'a, wziąć udział w warsztatach malarskich, tanecznych i fotograficznych czy trenować aikido.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media