Szukaj

Rozrywka

Happy Racibórz, czyli raciborski teledysk światowego hitu

2014-01-02

Teledysk do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się hitem na całym świecie. Swoje wersje klipu mają już Berlin, Paryż czy Kraków. Racibórz ma szansę stać się pierwszym małym miastem z własnym teledyskiem do utworu>>>

Klip "Happy" do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się ogólnoświatowym hitem. Dzięki prostej formie ludzie z całego świata zaczęli tworzyć swoje wersje teledysku, którymi mogą pochwalić się już takie miasta jak Berlin, Paryż czy Kraków.

- Nie pozostawia to wątpliwości, że Racibórz też powinien mieć swoją raciborską wersję. Planujemy zrealizować  nagranie, zmontować materiał i wrzucić film na YouTube. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powygłupianiem się  przed kamerą do kontaktu. Koniecznie! Oczywiście nie musisz być zawodowym tancerzem, to nie ma znaczenia,  najważniejsze jest poczucie humoru. Nagranie będzie realizowane w sobotę 4 stycznia 2014. Z przyczyn organizacyjnych, aby wziąć udział w projekcie. Zacznijmy ten rok pozytywnie! - mówią organizatorzy akcji Szymon Marcinek oraz Krzysztof Humeniuk.


Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu 506 277 321, poprzez adres mailowyhappyraciborz@gmail.com oraz na profilu facebook inicjatywy>>>Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej wersji teledysku.


publ. /żet/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polecamy również:


W mediach głośno o tragediach, a w Raciborzu spokojnie

Ogólnopolskie media wiele czasu poświęcają wypadkom i tragediom, do których doszło w sylwestrową noc oraz w Nowy Rok. Zapytaliśmy raciborskich policjantów, jak było w Raciborzu i powiecie raciborskim...>>>Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].


Budynek A i budynek B. I bądź tu mądry

Po remoncie przed siedzibą starostwa powiatowego pojawiło się oznakowanie kierujące petentów do poszczególnych budynków urzędu przy Okrzei. Problem w tym, że nie ma żadnej informacji, co gdzie się znajduje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZROZRYWKA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - co jeszcze w ten weekend?

2016-07-28

Festiwal reggae Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi, piknik z policją czy spektakl "Diabelski spisek" - zobacz, co jeszcze nas czeka w najbliższych dniach.

Karta Dużej Rodziny honorowana również na zamku

2016-07-28

Zwiedzając Zamek Piastowski w Raciborzu lub kaplicę, dzięki Karcie Dużej Rodziny można skorzystać ze zniżki na bilet.

Intro Electronic Music Festival na zamku w Raciborzu

2016-07-28

6 sierpnia na Zamku Piastowski w Raciborzu odbędzie się trzecia edycja festiwalu muzyki elektronicznej i światła INTRO Festival 2016.

Gmina Krzyżanowice zaprasza na VI Rajd Rowerowy

2016-07-27

Gmina Krzyżanowice i firma Alas Utex zapraszają miłośników dwóch kółek na VI Rajd Rowerowy.

W Nędzy odbyły się warsztaty teatralne

2016-07-26

W ramach Akcji Lato 2016 w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy odbyły się warsztaty teatralne, które poprowadziła raciborska artystka Grażyna Tabor.

H2Ostróg: Przerwa techniczna i koedukacyjne szatnie

2016-07-26

Na przełomie sierpnia i września nieczynna będzie kryta pływania w aquaparku H2Ostróg. Planowana jest również likwidacja podziału szatni na damskie i męskie.

Repertuar kina Bałtyk

2016-07-25

Kino Bałtyk zaprasza na seanse filmów "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" i "Obecność 2". W ramach Klubu Konesera będzie można obejrzeć "Nice guys", a przedpremierowo "Legion samobójców" w 3D.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media