Szukaj

Rozrywka

Happy Racibórz, czyli raciborski teledysk światowego hitu

2014-01-02

Teledysk do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się hitem na całym świecie. Swoje wersje klipu mają już Berlin, Paryż czy Kraków. Racibórz ma szansę stać się pierwszym małym miastem z własnym teledyskiem do utworu>>>

Klip "Happy" do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się ogólnoświatowym hitem. Dzięki prostej formie ludzie z całego świata zaczęli tworzyć swoje wersje teledysku, którymi mogą pochwalić się już takie miasta jak Berlin, Paryż czy Kraków.

- Nie pozostawia to wątpliwości, że Racibórz też powinien mieć swoją raciborską wersję. Planujemy zrealizować  nagranie, zmontować materiał i wrzucić film na YouTube. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powygłupianiem się  przed kamerą do kontaktu. Koniecznie! Oczywiście nie musisz być zawodowym tancerzem, to nie ma znaczenia,  najważniejsze jest poczucie humoru. Nagranie będzie realizowane w sobotę 4 stycznia 2014. Z przyczyn organizacyjnych, aby wziąć udział w projekcie. Zacznijmy ten rok pozytywnie! - mówią organizatorzy akcji Szymon Marcinek oraz Krzysztof Humeniuk.


Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu 506 277 321, poprzez adres mailowyhappyraciborz@gmail.com oraz na profilu facebook inicjatywy>>>Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej wersji teledysku.


publ. /żet/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polecamy również:


W mediach głośno o tragediach, a w Raciborzu spokojnie

Ogólnopolskie media wiele czasu poświęcają wypadkom i tragediom, do których doszło w sylwestrową noc oraz w Nowy Rok. Zapytaliśmy raciborskich policjantów, jak było w Raciborzu i powiecie raciborskim...>>>Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].


Budynek A i budynek B. I bądź tu mądry

Po remoncie przed siedzibą starostwa powiatowego pojawiło się oznakowanie kierujące petentów do poszczególnych budynków urzędu przy Okrzei. Problem w tym, że nie ma żadnej informacji, co gdzie się znajduje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZROZRYWKA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

O.S.T.R. na Końcu Świata w Raciborzu

2016-10-01

O.S.T.R. podbił serca raciborzan wczorajszym koncertem. Bilety na jego koncert zostały wyprzedane w dwa dni! Zobacz fotorelację.

W DK Strzecha odbyła się impreza profilaktyczna z policją

2016-09-30

Raciborscy policjanci w piątkowe popołudnie zorganizowali imprezę profilaktyczną. W jej ramach odbyły się koncerty orkiestr RCK i test na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, który wygrał Rafał Grzelka.

Gmina Krzyżanowice zaprasza na zakończenie sezonu rowerowego

2016-09-30

8 października szykuje się gratka dla miłośników dwóch kółek. Z Tworkowa wyruszy rajd rowerowy, który zwieńczy sezon rowerowy w gminie Krzyżanowice.

Kartofelfest 2016. Święto ziemniaka w Rudyszwałdzie

2016-09-30

Sobota w Rudyszwałdzie będzie stała pod znakiem ziemniaków. Na godz. 17:00 zaplanowano tam Kartofelfest.

Rockowe brzmienie w Strzesze. Zagrają Insekt i Dream

2016-09-29

Po wakacyjnej przerwie do DK Strzecha wraca mocne uderzenie i koncerty z cyklu RoCK UP! 8 października zagrają zespoły Insekt oraz Dream.

Powstanie ścieżka rowerowa z Nędzy do Czech

2016-09-29

Ścieżka ma prowadzić do Velkich Hoštic z Górek Śląskich przez Nędzę, Racibórz, Pietrowice Wielkie i Gródczanki, a jej długość po polskiej stronie to 30 kilometrów.

Hubertus 2016 - co jeszcze w ten weekend?

2016-09-29

Hubertus, koncerty O.S.T.R. i Zbigniew Foryś Jazz Quartet, Mistrzostwa Świata Gry w Kapsle, zakończenie sezonu motorowego czy Dzień Animacji Polskiej – zobacz, co jeszcze nas czeka w najbliższych dniach.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media