Szukaj

Rozrywka

Happy Racibórz, czyli raciborski teledysk światowego hitu

2014-01-02

Teledysk do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się hitem na całym świecie. Swoje wersje klipu mają już Berlin, Paryż czy Kraków. Racibórz ma szansę stać się pierwszym małym miastem z własnym teledyskiem do utworu>>>

Klip "Happy" do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się ogólnoświatowym hitem. Dzięki prostej formie ludzie z całego świata zaczęli tworzyć swoje wersje teledysku, którymi mogą pochwalić się już takie miasta jak Berlin, Paryż czy Kraków.

- Nie pozostawia to wątpliwości, że Racibórz też powinien mieć swoją raciborską wersję. Planujemy zrealizować  nagranie, zmontować materiał i wrzucić film na YouTube. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powygłupianiem się  przed kamerą do kontaktu. Koniecznie! Oczywiście nie musisz być zawodowym tancerzem, to nie ma znaczenia,  najważniejsze jest poczucie humoru. Nagranie będzie realizowane w sobotę 4 stycznia 2014. Z przyczyn organizacyjnych, aby wziąć udział w projekcie. Zacznijmy ten rok pozytywnie! - mówią organizatorzy akcji Szymon Marcinek oraz Krzysztof Humeniuk.


Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu 506 277 321, poprzez adres mailowyhappyraciborz@gmail.com oraz na profilu facebook inicjatywy>>>Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej wersji teledysku.


publ. /żet/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polecamy również:


W mediach głośno o tragediach, a w Raciborzu spokojnie

Ogólnopolskie media wiele czasu poświęcają wypadkom i tragediom, do których doszło w sylwestrową noc oraz w Nowy Rok. Zapytaliśmy raciborskich policjantów, jak było w Raciborzu i powiecie raciborskim...>>>Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].


Budynek A i budynek B. I bądź tu mądry

Po remoncie przed siedzibą starostwa powiatowego pojawiło się oznakowanie kierujące petentów do poszczególnych budynków urzędu przy Okrzei. Problem w tym, że nie ma żadnej informacji, co gdzie się znajduje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZROZRYWKA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

TEK zaprasza na przejażdżki drezynami

2016-08-30

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa działające w regionie Towarzystwo Entuzjastów Kolei organizuje przejażdżki własnoręcznie zbudowanymi drezynami.

Zawada Książęca zaprasza na dożynki

2016-08-30

11 września w Zawadzie Książęcej odbędą się dożynki parafialne. – To piękna tradycja. Chcemy ją pielęgnować – wszystkich mieszkańców zaprasza sołtyska Monika Jacheć.

Kurs tańca towarzyskiego w Raciborskim Centrum Kultury

2016-08-30

"Wesele, osiemnastka, studniówka? Już czas, abyś nauczył się tańczyć. Przyjdź na I stopień kursu tańca towarzyskiego, a zobaczysz, że nie jest to takie trudne" – zachęca Raciborskie Centrum Kultury.

Konkurs wiedzy o Dzienniku Cwaniaczka w bibliotece

2016-08-30

"Dziennik Cwaniaczka" to bijąca rekordy popularności seria książek Jeffa Kinney’a. W październiku raciborska biblioteka zorganizuje konkurs wiedzy z trzech pierwszych tomów serii.

Magia Rocka w Lyskach - Wideorelacja

2016-08-29

W Lyskach odbyła się kolejna edycja Magii Rocka. Zobacz jak fani muzyki rockowej bawili się.

Hurts, Podsiadło i Nykiel na Music Water Festival

2016-08-29

Music & Water Festival w Rybniku przyciągnął niesamowitych artystów oraz wspaniałą publiczność. Zobacz fotorelację.

Szymocice: Zawody strażackie na wesoło

2016-08-29

Ochotnicza Straż Pożarna z Szymocic zaprosiła inne jednostki do uczestnictwa w zawodach na wesoło. W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn ochotników, a najlepsze okazały się Babice.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media