Szukaj

Rozrywka

Happy Racibórz, czyli raciborski teledysk światowego hitu

2014-01-02

Teledysk do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się hitem na całym świecie. Swoje wersje klipu mają już Berlin, Paryż czy Kraków. Racibórz ma szansę stać się pierwszym małym miastem z własnym teledyskiem do utworu>>>

Klip "Happy" do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się ogólnoświatowym hitem. Dzięki prostej formie ludzie z całego świata zaczęli tworzyć swoje wersje teledysku, którymi mogą pochwalić się już takie miasta jak Berlin, Paryż czy Kraków.

- Nie pozostawia to wątpliwości, że Racibórz też powinien mieć swoją raciborską wersję. Planujemy zrealizować  nagranie, zmontować materiał i wrzucić film na YouTube. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powygłupianiem się  przed kamerą do kontaktu. Koniecznie! Oczywiście nie musisz być zawodowym tancerzem, to nie ma znaczenia,  najważniejsze jest poczucie humoru. Nagranie będzie realizowane w sobotę 4 stycznia 2014. Z przyczyn organizacyjnych, aby wziąć udział w projekcie. Zacznijmy ten rok pozytywnie! - mówią organizatorzy akcji Szymon Marcinek oraz Krzysztof Humeniuk.


Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu 506 277 321, poprzez adres mailowyhappyraciborz@gmail.com oraz na profilu facebook inicjatywy>>>Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej wersji teledysku.


publ. /żet/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polecamy również:


W mediach głośno o tragediach, a w Raciborzu spokojnie

Ogólnopolskie media wiele czasu poświęcają wypadkom i tragediom, do których doszło w sylwestrową noc oraz w Nowy Rok. Zapytaliśmy raciborskich policjantów, jak było w Raciborzu i powiecie raciborskim...>>>Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].


Budynek A i budynek B. I bądź tu mądry

Po remoncie przed siedzibą starostwa powiatowego pojawiło się oznakowanie kierujące petentów do poszczególnych budynków urzędu przy Okrzei. Problem w tym, że nie ma żadnej informacji, co gdzie się znajduje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZROZRYWKA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

Raciborskie Forum Fantastyczne na Kasprowicza

2015-07-27

W piątek w raciborskiej bibliotece odbyło się otwarte spotkanie miłośników fantastyki.

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi 2015

2015-07-26

W sobotę, drugiego dnia festiwalu, zagrali m.in. Sielska, Krzywa Alternatywa, Tabu, Rootzmans, United Falvour, Damian Syjonfam [FOTORELACJA].

Wokaliści zespołu Miraż wystąpili na zamku

2015-07-25

Utalentowani wokaliści zaprezentowali przed publicznością polską piosenkę aktorską, literacką a także najpiękniejszą klasykę wokalistyki estradowej.

Młodzież w Nędzy zachwycona. W GCK uczą się beatboxu

2015-07-23

Beatbox to sztuka tworzenia muzyki ustami, krtanią, gardłem. W beatboxie można naśladować gitarę, czy perkusję oraz całą gamę innych dźwięków.

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi - co jeszcze w ten weekend?

2015-07-23

Festiwal reggae, koncert zespołu Miraż, festiwal atrakcji w Wodzisławiu, jubileusz 110-lecia KS Krzanowice i wiele innych wydarzeń.

Magia Rocka 2015. Zagrają Kukiz, Illusion i Frontside

2015-07-23

Tegoroczna edycja festiwalu Magia Rocka odbędzie się 28 sierpnia. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Konkurs: wygraj książkę "Ściana"!

2015-07-23

Zapraszamy do udziału w konkursie portalu raciborz.com.pl i księgarni Dom Książki. Nagrodą książka "Ściana".

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media