Szukaj

Rozrywka

Happy Racibórz, czyli raciborski teledysk światowego hitu

2014-01-02

Teledysk do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się hitem na całym świecie. Swoje wersje klipu mają już Berlin, Paryż czy Kraków. Racibórz ma szansę stać się pierwszym małym miastem z własnym teledyskiem do utworu>>>

Klip "Happy" do piosenki Pharrella Williamsa "Happy" stał się ogólnoświatowym hitem. Dzięki prostej formie ludzie z całego świata zaczęli tworzyć swoje wersje teledysku, którymi mogą pochwalić się już takie miasta jak Berlin, Paryż czy Kraków.

- Nie pozostawia to wątpliwości, że Racibórz też powinien mieć swoją raciborską wersję. Planujemy zrealizować  nagranie, zmontować materiał i wrzucić film na YouTube. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powygłupianiem się  przed kamerą do kontaktu. Koniecznie! Oczywiście nie musisz być zawodowym tancerzem, to nie ma znaczenia,  najważniejsze jest poczucie humoru. Nagranie będzie realizowane w sobotę 4 stycznia 2014. Z przyczyn organizacyjnych, aby wziąć udział w projekcie. Zacznijmy ten rok pozytywnie! - mówią organizatorzy akcji Szymon Marcinek oraz Krzysztof Humeniuk.


Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu 506 277 321, poprzez adres mailowyhappyraciborz@gmail.com oraz na profilu facebook inicjatywy>>>Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej wersji teledysku.


publ. /żet/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polecamy również:


W mediach głośno o tragediach, a w Raciborzu spokojnie

Ogólnopolskie media wiele czasu poświęcają wypadkom i tragediom, do których doszło w sylwestrową noc oraz w Nowy Rok. Zapytaliśmy raciborskich policjantów, jak było w Raciborzu i powiecie raciborskim...>>>Opuszczony szpital w Raciborzu. Jak wygląda wnętrze budynku?

Czytelnik raciborz.com.pl przeszukując internet natknął się na ciekaw film przedstawiający  opuszczony szpital w Raciborzu przy ul. Bema. Zachęcamy do obejrzenia filmu i komentowania! Opuszczony szpital w Raciborzu [WIDEO].


Budynek A i budynek B. I bądź tu mądry

Po remoncie przed siedzibą starostwa powiatowego pojawiło się oznakowanie kierujące petentów do poszczególnych budynków urzędu przy Okrzei. Problem w tym, że nie ma żadnej informacji, co gdzie się znajduje.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZROZRYWKA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Rozrywka

Wybierz się na sylwestra do Raciborskiego Centrum Kultury

2014-12-17

Spędzenie sylwestrowego wieczoru w RCK to propozycja dla lubiących muzykę rozrywkową, utwory m.in. ABBY, ELVISA PRESLEYA czy MARYLI RODOWICZ i przeboje musicalowe.

Lamus - Świąteczna Giełda Staroci i Rękodzieła

2014-12-16

W ubiegłą niedzielę w Gimnazjum nr 1 w Raciborzu odbyła się Świąteczna Giełda Staroci i Rękodzieła Lamus.

Projekt w Szonowicach zbliżył mieszkańców

2014-12-15

"Promocja aktywnej integracji w gminie Rudnik" - to tytuł projektu, który od marca realizował rudnicki OPS we współpracy z rybnickim CRIS-em.

Weihnachtsmarkt w Tworkowie

2014-12-15

W trzecią niedzielę adwentu mieszkańcy Tworkowa po raz kolejny spotkali się na świątecznym kiermaszu Weihnachtsmarkt.

Weihnachtsmarkt w Krzyżanowicach

2014-12-15

Żywa koza, gołębie i króliki przy szopce - to wszystko na kiermaszu w Krzyżanowicach, który miał miejsce w trzecią niedzielę adwentu.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media