Szukaj

Edukacja

Szkoła Podstawowa nr15

"Teatrzyk" o ekologii

2005-05-26

Szkolny zespół teatralny uczniów klas I-II "Teatrzyk" wystawił dla swoich rówieśników spektakl ekologiczny "Zielona wróżka".

Młodzi aktorzy: Magdalena Mrugała, Adam Gozarski, Beata Jurczyk, Grzegorz Cieślik, Joanna Wołoszyn, Kasia Grzelak, Aneta Tylka, Artur Wojna, Patryk Burek, Dawid Seroka, Marta Biel, Kasia Nawaryńska, Kasia Sobol, Alicja Śmiały, Kacper Skiba pracują w zespole "Teatrzyk" pod kierunkiem pań: Bożeny szczypki i Anity Raczkowskiej.

"Teatrzyk" współpracuje ze szkolnym kółkiem plastycznym pod kierunkiem p. Małgorzaty Grabowskiej. Uczestnicy kółka: Magdalena Mrugała, Artur Wojna, Dawid Szkopek, Aneta Tylka, Justyna Stawarz, Beata Jurczyk, Aleksandra Kempe, Joanna Wołoszyn przygotowali maski i rekwizyty do przedstawienia "Zielona wróżka".


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Dzień Patrona szkoły w Gimnazjum nr 3

2016-05-06

Uczniowie, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście obchodzili dziś w murach Gimnazjum nr 3 w Raciborzu Święto Patrona szkoły. Ponadto odbył się również Dzień Otwarty. FOTORELACJA.

Na Agatę z Nędzy nie ma mocnych; najlepsza z pięciu powiatów

2016-05-06

Agata Procek z klasy III b gimnazjum w Nędzy zdobyła pierwsze miejsce i tytuł laureata w Międzyszkolnej Lidze Języka Angielskiego. Pokonała 64 uczestników z 24 szkół powiatu raciborskiego, rybnickiego, wodzisławskiego, pszczyńskiego i żorskiego.

Sześciolatek a zajęcia dodatkowe

2016-05-05

We wszystkich 10 raciborskich podstawówkach organizowane są ciekawe zajęcia pozalekcyjne, na które mogą uczęszczać już sześciolatki.

Koledzy zza Odry z wizytą u uczniów w Nędzy

2016-05-05

Od 24 kwietnia w Nędzy gościli uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły w Niemczech. Na nudę nie było czasu, bowiem ich polscy koledzy zadbali o ciekawe atrakcje.

Gimnazjaliści z Kuźni mistrzami wiedzy o ekonomii

2016-05-05

CKUiZ nr 1 w Raciborzu było gospodarzem VI Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Logistyka wokół nas”. Patronat nad konkursem sprawował starosta Ryszard Winiarski oraz Raciborska Izba Gospodarcza.

"Dzieciństwo bez próchnicy"

2016-05-05

Najcenniejszym skarbem każdego człowieka jest zdrowie. Jak należy o nie dbać trzeba uczyć dzieci od maleńkiego. Obowiązek ten spoczywa zarówno na rodzicach jak i przedszkolu.

Matura 2016 w Raciborzu rozpoczęta

2016-05-04

Dziś maturzyści przystąpili do egzaminu dojrzałości z języka polskiego. Jak poradzili sobie absolwenci CKZiU nr 1 w Raciborzu? Znamy na to pytanie odpowiedź.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media