Szukaj

Edukacja

Szkoła Podstawowa nr15

"Teatrzyk" o ekologii

2005-05-26

Szkolny zespół teatralny uczniów klas I-II "Teatrzyk" wystawił dla swoich rówieśników spektakl ekologiczny "Zielona wróżka".

Młodzi aktorzy: Magdalena Mrugała, Adam Gozarski, Beata Jurczyk, Grzegorz Cieślik, Joanna Wołoszyn, Kasia Grzelak, Aneta Tylka, Artur Wojna, Patryk Burek, Dawid Seroka, Marta Biel, Kasia Nawaryńska, Kasia Sobol, Alicja Śmiały, Kacper Skiba pracują w zespole "Teatrzyk" pod kierunkiem pań: Bożeny szczypki i Anity Raczkowskiej.

"Teatrzyk" współpracuje ze szkolnym kółkiem plastycznym pod kierunkiem p. Małgorzaty Grabowskiej. Uczestnicy kółka: Magdalena Mrugała, Artur Wojna, Dawid Szkopek, Aneta Tylka, Justyna Stawarz, Beata Jurczyk, Aleksandra Kempe, Joanna Wołoszyn przygotowali maski i rekwizyty do przedstawienia "Zielona wróżka".


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Szkolny Dzień Uprzejmości w Szkole Podstawowej nr 18

2016-02-13

W Szkole Podstawowej nr 18 w Raciborzu jak co roku odbył się szkolny Dzień Uprzejmości. Była to dobra okazja aby uświadomić uczniom, że uprzejmość i kultura to cechy, które nigdy nie wychodzą z mody.

Zajęcia z Ranger Survival Club

2016-02-12

11 lutego w Szkole Mistrzostwa Sportowego gościli instruktorzy z organizacji Ranger Survival Club. Młodzież z klas interdyscyplinarnych-mundurowych brała udział w zajęciach pod nazwą Techniki wysokościowe.

Dzień otwarty w PWSZ zaraz po feriach

2016-02-12

3 marca w PWSZ w Raciborzu odbędzie się dzień otwarty. Uczelnia przygotowała różnorodny program. Dzięki takim inicjatywom władze PWSZ liczą na duży sukces w trakcie tegorocznej rekrutacji.

Bądź aktywny po pięćdziesiątce!

2016-02-12

Czy po zakończeniu kariery zawodowej życie musi się sprowadzać jedynie do przesiadywania przed telewizorem, spacerów z psem, ewentualnie opieki nad wnukami? Zdecydowanie nie!

"Family-Tree i Familienbaum"

2016-02-12

W styczniu 2016 roku nauczyciele języków angielskiego i niemieckiego zorganizowali konkurs na drzewo genealogiczne: "Family- Tree/ Familienbaum. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV.

Szkoła Podstawowa nr 18 gościła przedszkolaki

2016-02-12

11. 02. 2016 roku Szkoła Podstawowa nr 18 gościła w swoich murach dzieci z Przedszkola nr 26. Po przywitaniu goście pod opieką pani Katarzyny Ostrowicz udali się do sali gimnastycznej.

GROSZ na KOŚĆ

2016-02-12

We wtorek 9 lutego grupa pięciolatków odwiedziła schronisko dla bezdomnych zwierząt, by podarować potrzebującym czworonogom zebrane dary.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media