Samorząd
Krzanowice: uroczystości z okazji wejścia do strefy Schengen
2007-12-18
21 grudnia o godz.15 spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy rozpocznie wystąpienie burmistrza Krzanowic Manfreda Abrahamczyka. W części artystycznej wystąpią "Karpowicz Famili" i kabaret "Kapela Kamraty", a w dalszej kolejności odbędzie się koncert grupy "Monalisa". W sobotę 22 grudnia o godz. 17 zaprezentuje się zespół folklorystyczny, ponadto "Śląskie trio Piotra Szefera, a soliści z zespołu "Śląsk" bawić będą biesiadą rodzinną.
Wszystko odbywać się będzie w specjalnie rozstawionym namiocie.
/MarJon/

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Niektóre pytania pozostały bez odpowiedzi
2008-11-20
Od dłuższego czasu w Sejmie toczy się debata na temat wcześniejszych emerytur, nie tylko nauczycielskich. Według posła RP, H. Siedlaczka, wątpliwości budzi m.in. sposób naliczania emerytury dla nauczycieli.

Złoty stok, a może Uśmiech Penelopy?
2008-12-01
- Mieszkańcy osiedla, które developer nazwał Złoty stok, mają duże problemy, gdyż ulica przy której znajdują się ich domy nie ma nazwy - oburzała się radna Małgorzata Lenart.

Wspólna straż miejska dla gmin Racibórz, Krzyżanowice, Kornowac
2008-12-01
Rada Miasta na listopadowej sesji zdecydowała o utworzeniu międzygminnej straży miejskiej. Uchwała wejdzie w życie od nowego roku.

Rafamet przyznał stypendia młodocianym pracownikom
2008-11-30
28 listopada sześcioro uczniów III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy ZSOiT w Kuźni Raciborskiej otrzymało stypendia za dobre wyniki w nauce zawodu.

Zaprzysiężono radnego Marcina Ficę
2008-11-28
- Myślę, że funkcja radnego jest dużym wyzwaniem, a zarazem odpowiedzialnością. Wartości te są bliskie mym przekonaniom - komentuje Marcin Fica, który zajął miejsce po radnym Ludwiku Gorczycy.
Inne serwisy





