Szukaj

Wiadomości

Policja: Święta spokojne; cztery osoby ranne w wypadku w Nędzy

2008-03-25

W poniedziałek, 24 marca około godz. 15.00 w Nędzy doszło do wypadku drogowego.

Sprostowanie.

22-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego kierujący renault megane zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem uno kierowanym przez 23-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego (wcześniej policja błędnie podała, że to fiat uderzył w renault). Obaj kierowcy (test wykazał, że byli trzeźwi) oraz ich pasażerowie z poważnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do raciborskiego szpitala.

 

Wypadek w Nędzy, jak podaje raciborska policja, był jedynym w czasie świąt - ich przebieg podsumowuje jako spokojny. Od 21 do 24 marca na terenie powiatu prowadzono akcję "Bezpieczny Weekend", w której udział brało 144 policjantów wspieranych dodatkowo przez 4 funkcjonariuszy Straży Granicznej. - Święta minęły spokojnie, ale sporo było na drogach nietrzeźwych kierowców - podsumowuje Mirosław Wolszczak z raciborskiej policji.

 

/s/


Szukaj podobnych artykułów:
POLICJA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

NaM do Ireny Żylak: na pewno nie musi się nas Pani obawiać

2015-08-28

- Nigdy nie atakowaliśmy Pani poprzedniczki, nie wiemy więc skąd obawy, że mielibyśmy atakować Panią - napisali w liście otwartym opozycyjni radni z RSS NaM do nowej pani wiceprezydent.

Biwak w Domu Kultury w Borucinie

2015-08-28

W Borucinie odbył się coroczny biwak dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez opiekuna świetlicy Marię Mikołajczyk. Jak zawsze cieszył się znakomitą frekwencją oraz dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Kuźnia Raciborska: Uczcili pamięć ofiar pożaru stulecia

2015-08-28

W lasach pomiędzy Kuźnią a Solarnią odbyły się obchody 23. rocznicy wybuchu pożaru w okolicy Kuźni Raciborskiej, podczas którego życie stracili mł. kpt. Andrzej Kaczyna i dh Andrzej Malinowski.

Urząd Miasta zamawia agregat prądotwórczy

2015-08-28

Urządzenie ma zapewnić alternatywne źródło prądu w sytuacjach kryzysowych takich jak np. pożar lub powód. Jego moc ma wynosić przynajmniej 150 kilowoltoamperów.

Nowa fascynująca wystawa w raciborskim muzeum

2015-08-28

Wystawa przedstawia historię piernikarstwa wywodzoną już od starożytnego Egiptu, liczącą na Śląsku prawie 900 lat. Poznamy główne ośrodki piernikarstwa na Śląsku i Górnych Łużycach.

"Bezpieczny weekend". Więcej funkcjonariuszy na drogach

2015-08-28

Do niedzielnego wieczora potrwa policyjna akcja "Bezpieczny weekend". Drogówka zapowiada wzmożone kontrole na terenie całego kraju.

Szlachetna Paczka: Dobro wraca i to ze zdwojoną siłą!

2015-08-28

Na własnej skórze przekonały się o tym liderki Szlachetnej Paczki. Emocje, wzruszenia, mobilizacja i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. Chciałbyś to przeżyć? Zostań SuperW - naprawdę warto!

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media