Szukaj

Wiadomości

Policja: Święta spokojne; cztery osoby ranne w wypadku w Nędzy

2008-03-25

W poniedziałek, 24 marca około godz. 15.00 w Nędzy doszło do wypadku drogowego.

Sprostowanie.

22-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego kierujący renault megane zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem uno kierowanym przez 23-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego (wcześniej policja błędnie podała, że to fiat uderzył w renault). Obaj kierowcy (test wykazał, że byli trzeźwi) oraz ich pasażerowie z poważnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do raciborskiego szpitala.

 

Wypadek w Nędzy, jak podaje raciborska policja, był jedynym w czasie świąt - ich przebieg podsumowuje jako spokojny. Od 21 do 24 marca na terenie powiatu prowadzono akcję "Bezpieczny Weekend", w której udział brało 144 policjantów wspieranych dodatkowo przez 4 funkcjonariuszy Straży Granicznej. - Święta minęły spokojnie, ale sporo było na drogach nietrzeźwych kierowców - podsumowuje Mirosław Wolszczak z raciborskiej policji.

 

/s/


Szukaj podobnych artykułów:
POLICJA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Sukces jest jak góra lodowa. Monika Witkowska w bibliotece

2016-02-12

Zdobywczyni Korony Ziemi dzieliła się z czytelnikami biblioteki praktycznymi poradami (ile pić, co jeść, gdzie spać), dramatycznymi sytuacjami na pograniczu śmierci i łzami szczęścia po zdobyciu szczytu.

Światłowód już dostępny w Szymocicach

2016-02-12

Od końca stycznia mieszkańcy sołectwa Szymocice w gminie Nędza mogą korzystać z szybkiego internetu, dzięki nowo wybudowanej sieci światłowodowej.

Bądź aktywny po pięćdziesiątce!

2016-02-12

Czy po zakończeniu kariery zawodowej życie musi się sprowadzać jedynie do przesiadywania przed telewizorem, spacerów z psem, ewentualnie opieki nad wnukami? Zdecydowanie nie!

Jak zadbać o narty?

2016-02-12

Zajmujmy się serwisem nart od wielu lat. W naszej Rowerowni przy Reymonta nie tylko profesjonalnie zajmiemy się Twoimi nartami, ale również odpowiemy na wiele pytań, jakie nurtują naszych Klientów.

Co buduje zaufanie między lekarzem a pacjentem?

2016-02-12

Niniejszy artykuł będzie zupełnie z innej beczki, na temat relacji lekarz dentysta – pacjent.

Nowe świadczenie rodzicielskie w ZUS

2016-02-12

Od 1 stycznia br. zostało one dodane do świadczeń rodzinnych. Stanowi odpowiednik zasiłku macierzyńskiego dla osób, które nie podlegają ubezpieczeniu chorobowemu. Przysługuje ono w wysokości 100 zł miesięcznie.

Zanim przejdziesz: Daj znak!

2016-02-12

W styczniu na śląskich drogach doszło do 130 wypadków z czego jedynie 9 wynikało z winy pieszych. Pozostałe to w znacznej mierze wina kierowców, którzy nagminnie nie ustępują pieszym pierwszeństwa na pasach. 

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media