Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Dyżury radnych Rady Seniorów Miasta Racibórz

2016-08-24

Członkowie Rady Seniorów dyżurują w każdy przedostatni poniedziałek miesiąca w godz. od 14.30 do 15.30 w Sali Błękitnej (I piętro nr 125) Urzędu Miasta Racibórz.

Za ile skorzystasz z szaletu? O tym zadecyduje prezydent

2016-08-19

Rada miasta zamierza zrzec się przysługującego jej prawa do ustalania wysokości opłat za korzystanie z szaletów miejskich i upoważnić prezydenta, aby to on decydował o tym osobiście.

Radni pochylą się nad obwodnicami Raciborza

2016-08-19

Po wakacyjnej przerwie do pracy wracają radni miejscy. Głównym tematem sierpniowej sesji będzie stan zaawansowania prac nad projektowaniem obwodnic miasta. Zobacz, czym jeszcze zajmą się raciborscy radni w sierpniu.

Starosta powołał grupę antykryzysową

2016-08-17

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego to organ właściwy w sprawach inicjowania i koordynowania działań w zakresie zarządzania kryzysowego.

Raptorsi na Zamkowej? "W życiu nie ma nic za darmo"

2016-08-10

Prezydent sprzyja raciborskiej drużynie futbolu amerykańskiego, jednak nie kwapi się wpuścić Raptorsów na stadion OSiR-u za darmo.

Kiedy szpecące billboardy znikną z poboczy?

2016-08-10

Władze centralne ustawą krajobrazową dały samorządom narzędzie pozwalające ucywilizować przestrzeń wokół miast. W Raciborzu biorą jednak na przeczekanie.

Małgorzata Krawczyńska nową szefową DPS Złota Jesień

2016-07-27

Zarząd powiatu zdecydował o przekazaniu obowiązków dyrektora DPS „Złota Jesień” w Raciborzu na czas, w którym zwolniona poprzednia szefowa przebywa na L-4.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media