Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

O współpracy polsko-czeskiej w Hradcu Králové

2016-09-27

W ubiegłym tygodniu w Hradcu Králové odbyło się posiedzenie Polsko-Czeskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Transgranicznej. Wziął w nim udział prezydent Raciborza Mirosław Lenk.

Budżet Obywatelski Racibórz 2017. Poznaj projekty

2016-09-26

Biblioteka i Urząd Miasta zapraszają mieszkańców Raciborza na prezentację projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok i zakwalifikowanych do III etapu, czyli głosowania.

Rada Miasta Racibórz wkracza w XXI wiek

2016-09-26

Tablety dla radnych i sprzęt do nagrywania przebiegu sesji – Urząd Miasta ogłasza przetargi na dostawę nowoczesnych urządzeń.

G. Lenartowicz: "dobra zmiana" wszystko zmienia na gorsze!

2016-09-19

Ideą PiS jest powrót do źródeł (narodu) tzn. kurna chata, spalanie biomasy, tzn. chrustu... taki rezerwat w środku Europy z czarownikiem, tfu, naczelnikiem na czele - posłanka o zmniejszeniu przez rząd nakładów na remonty dróg.

Wybrano projekty do Budżetu Obywatelskiego Racibórz 2017

2016-09-19

Zweryfikowano projekty zgłoszone do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Racibórz. W tym roku mieszkańcy mogą głosować na 30 projektów.

Czym zajmą się radni miejscy we wrześniu?

2016-09-16

Sporo uwagi radni poświęcą strategii rozwoju miasta oraz obecnym i przyszłym programom ochrony środowiska. Kilka miejskich nieruchomości pójdzie pod młotek. Zobacz, co jeszcze znalazło się w programie najbliższej sesji.

Koniec z samowolką reklamową. Zapłacimy za reklamy i szyldy

2016-09-15

Prezydent ustalił zasady lokalizacji i stawki czynszu obowiązujące przy umieszczaniu reklam i szyldów na nieruchomościach należących do miasta.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media