Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Anna Szukalska nowym Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumentów

2016-06-28

Powiat będzie miał nowego Rzecznika Praw Konsumentów, którym zostanie Anna Szukalska. Zmianie ulegnie również lokalizacja biura.

Prezydent Mirosław Lenk z absolutorium

2016-06-24

Na czerwcowej sesji Rady Miasta Radni udzielili prezydentowi miasta Racibórz Mirosławowi Lenkowi absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2015.

Czy uda się uratować połączenie PKS Racibórz-Zakopane?

2016-06-23

Popularny kurs do Zakopanego przez Racibórz, obsługiwany przez PKS Świdnica, od lipca ma być zawieszony ze względu na upadłość spółki. Czy jest szansa na inne bezpośrednie połączenie ze stolicą polskich Tatr?

Uważaj jak długo parkujesz. Starosta grozi odholowaniem

2016-06-23

Ryszard Winiarski ma już chyba dość nieustających skarg na zaparkowane miesiącami, głównie pod cmentarzami, pojazdy i zapowiada w następnych dniach podjęcie drastycznych kroków.

Wacławczyk nie chce pomagać policji w łupieniu kierowców

2016-06-23

Jak się okazuje, przekazanie pieniędzy policji na nowe auto to nie taka prosta sprawa. Zanim komenda je dostanie, można nasłuchać się o takich rzeczach jak depresja, ustawa inwigilacyjna czy radni PO wpierający rząd PiS.

Jest szansa na organy w kaplicy zamkowej

2016-06-23

Starosta Ryszard Winiarski znalazł firmę, która nie dość że może podjąć się remontu instrumentu o połowę taniej niż inne, to jeszcze daje gwarancję na właściwe brzmienie. 

Śpiewający początek sesji. Sto lat dla Aleksandry Orłowskiej

2016-06-22

Aleksandra Orłowska w towarzystwie członków zespołu odebrała dziś przyznany miesiąc wcześniej medal z tytułem "Zasłużonej dla Miasta Raciborza".

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media