Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Jolanta Rabczuk zwolniona ze stanowiska dyrektora DPS

2016-07-19

Zarząd powiatu zdecydował o zwolnieniu Jolanty Rabczuk ze stanowiska szefowej DPS Złota Jesień po tym, jak nie przyjął przedstawionego przez nią programu naprawczego regulującego stosunki między dyrekcją a pracownikami.

Wywiad z prezydentem Lenkiem w czasopiśmie "Strefa"

2016-07-19

W czasopiśmie "Strefa" można przeczytać wywiad z prezydentem Raciborza „Stawiamy na zrównoważony rozwój”, gdzie Mirosław Lenk przedstawia plusy dla inwestorów, decydujących się na działalność gosp. w Raciborzu.

Rada powiatu. Starostwo opublikowało oświadczenia majątkowe

2016-07-18

Zdecydowanie najwięcej oszczędności zgromadził starosta Ryszard Winiarski (422 tys. zł). Tylko dwóch radnych, w tym przewodniczący Adam Wajda, oszczędności nie posiada - oświadczenia majątkowe radnych powiatowych za 2015 rok

Radni miejscy ujawnili stan swoich portfeli

2016-07-18

Kto ile zarobił w 2015 roku? Ile udało się odłożyć na koncie? W jakiej wysokości spłaca kredyt? - raciborski magistrat opublikował zeznania majątkowe członków rady miasta za 2015 rok.

DPS Złota Jesień: Zarząd nie przyjął programu naprawczego

2016-07-18

- Zarząd postanowił, że decyzję co do dalszej współpracy z dyr. Rabczuk podejmie w najbliższym czasie - czytamy w protokole posiedzenia, podczas którego szefowa DPS składała wyjaśnienia. Te członków zarządu nie przekonały.

Magistrat chce sprzedawać działki wraz z najemcami?

2016-07-15

Mają być one sprzedane razem z najemcami, którzy mają następnie dostać wypowiedzenia dzierżawy od nowego właściciela - alarmuje radny Leszek Szczasny w odniesieniu do działek przy ul. Czarnieckiego/Starowiejskiej.

Nabór 2016/17. Ogromna przepaść między ogólniakami

2016-07-15

Choć tegoroczny nabór do szkół średnich jest niższy niż oczekiwano, w starostwie są zadowoleni. Udało się utrzymać ponad 1000 uczniów, ale w oczy rzuca się rażąca dysproporcja w liczbie chętnych do obydwu liceów.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media