Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Malarstwo przedszkolaków zamiast raciborskiej przyrody?

2015-07-03

Od lat na ścianach wewnątrz magistratu wiszą reprodukcje z raciborską przyrodą. Może warto pomyśleć o urozmaiceniu, zwłaszcza że mamy utalentowane plastycznie dzieci?

Migalski do Kukiza: upodabnia się Pan do Tymińskiego

2015-07-03

- Słusznie krytykował Pan Tuska i Kaczyńskiego, ale co sam proponuje? Szkodzi Pan Polakom opowiadając im naiwne bajki o tym, że JOW-y są dobre na wszystko - pisze były europoseł do Pawła Kukiza.

Jak naprawdę jest z kontenerami na używaną odzież?

2015-07-03

- Czy firmy wystawiające kontenery na odzież czerpią z tego zyski? - pyta radny Leszek Szczasny i sugeruje, że jeśli tak jest, nie powinny one być w Raciborzu wystawiane.

Radny przeciwny parasolowemu chaosowi na rynku

2015-06-26

Leszek Szczasny zasugerował prezydentowi ujednolicenie parasoli przy ogródkach piwnych/restauracyjnych w centralnych częściach miasta.

Prezydent nie boi się kontrowersji w aranżacji przestrzeni

2015-06-26

Temat wyeksponowania w mieście rekordowego kotła po wodzionce Nowin Raciborskich nie umarł - przyznaje M. Lenk. Jest przygotowana koncepcja urządzenia z niego fontanny, jedyne co stoi na przeszkodzie to zbyt wysokie koszty.

"Reorganizacja ruchu na Piaskowej/Kolejowej niepotrzebna"

2015-06-26

Prezydent Lenk uważa, iż wyjazd spod wiaduktu z ul. Piaskowej w Kolejową nie stwarza kierowcom większych problemów i nie ma potrzeby nic w tym miejscu zmieniać.

Nowy wiceprezydent nie będzie wybrany w konkursie

2015-06-26

- Chcę sam dobrać kogoś, kto będzie w stanie podołać stawianym mu zadaniom, realizować moją politykę i akceptować moje wady - Mirosław Lenk sam woli decydować, kto będzie jego zastępcą.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media