Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Powiat raciborski w Stowarzyszeniu Gmin Cysterskich

2016-10-21

Na zamku podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Powiatem Raciborskim a OSGC, którego celem jest obrona wspólnych interesów w zakresie ochrony dziedzictwa cysterskiego.

Młodzi strażacy z Niemiec z wizytą w powiecie raciborskim

2016-10-19

Czterdziestu młodych strażaków-ochotników z Polski i Niemiec uczestniczyło w projekcie "Ratownicy przyszłości – niemiecko-polska wymiana młodzieżowych ochotniczych straży pożarnych".

Ruszyło głosowanie nad Budżetem Obywatelskim

2016-10-18

W poniedziałek rozpoczęło się głosowanie na projekty, które mogą zostać zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Głosy można oddawać przez internet lub w Urzędzie Miasta.

Powiat raciborski w Stowarzyszeniu Gmin Cysterskich

2016-10-18

Ideą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Gmin Cysterskich jest obrona wspólnych interesów w zakresie ochrony dziedzictwa cysterskiego. Członkiem wspierającym został powiat raciborski.

Zapadł wyrok w sprawie Anny Ronin

2016-10-17

Zakończyła się ciągnąca się od wielu miesięcy sprawa, w której radna Anna Ronin oskarżona była o bezprawne ujawnienie szczegółów śledztwa w czasie jego trwania.

IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP

2016-10-15

W Pietrowicach Wielkich odbył się IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP 2016. Wybrano prezesa na kolejną kadencję.

Budżet Obywatelski 2017: W poniedziałek początek głosowania

2016-10-14

W poniedziałek rusza głosowanie na projekty, które mogą zostać zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Z tej okazji Urząd Miasta przygotował film promujący wydarzenie.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media