Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

Nędza: Caritas wygrał konkurs na ochronę zdrowia

2016-02-04

Gmina Nędza rozstrzygnęła konkurs na realizację zadania publicznego z zakresu "Ochrony i promocji zdrowia". Dotację w wysokości 91.500,00 zł otrzymał NZOZ Caritas Diecezji Gliwickiej Stacja Opieki w Nędzy.

Starosta ma kłopot z koronerem. Nikt nie chce tej funkcji

2016-01-29

Koroner to lekarz stwierdzający zgon i wypisujący akt zgonu. W trakcie corocznej odprawy policji Ryszard Winiarski poskarżył się, że choć przepisy nakładają na niego taki obowiązek, to nie może znaleźć chętnych.

Ciężarówki koło Henkla łamią przepisy?

2016-01-28

Duże samochody ciężarowe nie stosują się do zakazów obowiązujących na ulicach w okolicy zakładów Henkla, a magistrat nie reaguje - skarży się radny L. Szczasny.

Jak skuteczniej odpracować dług za czynsz? Radny podpowiada

2016-01-28

Miejski Zarząd Budynków pozwala dłużnikom zalegającym z czynszem odpracować należności, ale zainteresowanie jest niewielkie. Aby ich bardziej do tego zachęcić, Leszek Szczasny stawia za wzór Chorzów.

W.Szczygielski: Po Chopina kierowcy gnają jak szaleni

2016-01-27

Radny apeluje o ograniczenia dozwolonej prędkości z jaką samochody mogłyby poruszać się po ul. Chopina. Obecnie pojazdy powodują zbyt duży hałas i stanowią zagrożenie wypadkami. A co na to sami kierowcy?

Raciborscy radni jednogłośnie przeciwko wiatrakom

2016-01-27

Piotrowi Klimie, niestrudzonemu przeciwnikowi farm wiatrowych na terenie ziemi raciborskiej udało się przekonać pozostałych radnych co do słuszności jego walki. Racibórz nie będzie przyjazny wiatrakom.

Wnuczkowie szaleją, ale coraz trudniej o seniora-frajera

2016-01-27

W samym tylko styczniu raciborska policja odnotowała 30 prób oszustw na tzw. wnuczka. Niestety dla oszustów, mimo coraz bardziej wyrafinowanych metod działania, coraz trudniej jest im upolować "jelenia".

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media