Szukaj

Samorząd

Wydział Komunikacji i Transportu raciborskiego starostwa

2008-07-10

Wydział Komunikacji i Transportu ma nową siedzibę przy Placu Okrzei 4.

Materiał opublikowany na zlecenie starostwa.

 

Od początku maja Wydział Komunikacji i Transportu funkcjonuje w nowej siedzibie na pl. Okrzei 4 (parter). Na klientów czeka specjalnie wydzielona strefa, jasne korytarze, przestronne i klimatyzowane pomieszczenia oraz ponad 20 urzędników przy nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w komputery działające w odpowiednich systemach informatycznych.

Więcej w materiale filmowym:

 

Referat Komunikacji i Transportu

Redakcja zastrzega sobie możliwość moderowania komentarzy pod tym artykułem. Komentarze o obraźliwej i/lub niemerytorycznej treści będą usuwane.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Samorząd

NaM do Ireny Żylak: na pewno nie musi się nas Pani obawiać

2015-08-28

- Nigdy nie atakowaliśmy Pani poprzedniczki, nie wiemy więc skąd obawy, że mielibyśmy atakować Panią - napisali w liście otwartym opozycyjni radni z RSS NaM do nowej pani wiceprezydent.

Radny: Perfidny szwindel pod płaszczykiem dobroczynności

2015-08-27

- To jakaś kpina z mojej osoby pomieszana z urzędniczym bełkotem - w ten sposób o odpowiedzi na swoją interpelację dotyczącą kontenerów z odzieżą używaną wyraża się Leszek Szczasny.

Prezydent wezwie dyrektora OSiR na dywanik

2015-08-27

Powód? Wyschnięta murawa boiska na stadionie OSiR. Mirosław Lenk przyznaje, iż nie jest zadowolony z decyzji Jerzego Kwaśnego o zaprzestaniu podlewania trawy w czasie suszy.

Obchody 100 rocznicy urodzin H. Hupki. Prezydent wyjaśnia

2015-08-27

- Historia tych terenów jest trudna, ale jak porusza się temat stosunków polsko-niemieckich, należy mówić o wszystkim - prezydent Lenk tłumaczy, dlaczego zdecydował się wziąć udział w obchodach .

M. Lenk: Będziemy korzystać z polityków niezależnie od opcji

2015-08-27

Prezydent Lenk jest zadowolony z przebiegu spotkania z Czesławem Sobierajskim, posłem Prawa i Sprawiedliwości. Pomimo przeciwnych opcji politycznych za najważniejsze uważa korzyść dla miasta.

Marzenie radnego seniora. Niech rynek będzie piękny

2015-08-26

- Z kamienic na wschodniej pierzei rynku nie zrobi się zabytków klasy 0, ale postarajmy się, aby komponowały się wizualnie z całym rynkiem - apeluje Janusz Loch.

Uschłe kasztanowce przy Klasztornej. Wycinać czy nie?

2015-08-26

- Są już całkowicie wyschnięte i zagrażają bezpieczeństwu - alarmuje radny Janusz Loch. Drzewa mają jednak swoich obrońców, z których zdaniem bardzo liczy się prezydent.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media