Szukaj

Edukacja

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Konkurs matematyczny

2013-03-20

Dnia 19 marca 2012 grupy czerwona, zielona i pomarańczowa uczestniczące w projekcie "Aktywni i odpowiedzialni" zmierzyły się w turnieju matematycznym.

Dnia 19 marca 2012 grupy czerwona, zielona i pomarańczowa uczestniczące w projekcie "Aktywni i odpowiedzialni" zmierzyły się w turnieju matematycznym. Zadania podczas konkursu były o zróżnicowanym stopniu trudności i skierowane do wszystkich członków grupy. Na początku były zadania najpierw dla klasy czwartej, później piątej i dla szóstej. Każdy kto zrobił zadanie w wyznaczonym czasie zdobywał punkty dla swojej grupy. W drugiej części konkursu był quiz matematyczny. w ostatniej, trzeciej części konkursu emocje sięgnęły zenitu, bo tu liczył się już czas. Ostatecznie zwyciężyła grupa czerwona, drugie miejsce zajęła grupa pomarańczowa i ostatni byli zieloni.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Uczniowie OSZ RAFAKO zakończyli rok szkolny

2016-07-01

23 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Rafako. Jak co roku najlepsi uczniowie otrzymali nagrodę w konkursie "Złota Przyłbica".

Nagrodzono najlepszych uczniów w gminie Rudnik

2016-07-01

W czerwcu wójt gminy Rudnik wręczył nagrody najlepszym uczniom i uczennicom szkół podstawowych, gimnazjalnych, najlepszym sportowcom i uczestnikom konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Zakończenie projektu "Już pływam" na H2Ostróg

2016-07-01

W okresie od 4 kwietnia do 23 czerwca w Szkole Podstawowej w Kuźni Raciborskiej realizowany był projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” w ramach zadania „Sport dla wszystkich”.

Studenci Edukacji Artystycznej bronili się na zamku

2016-06-30

W czwartek na Zamku Piastowskim w domu książęcym odbyły się obrony prac dyplomowych studentów Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Konkurs na najlepszy wypoczynek letni dla dzieci

2016-06-30

Ogłoszono konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni w miejscu zamieszkania pod nazwą „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy ma nowego dyrektora

2016-06-28

Artur Krawiec od 1 lipca będzie dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. W poniedziałek oficjalnie wręczono powierzenie funkcji. Tego samego dnia zainaugurowano zajęcia wakacyjne.

Gala Laureatów SP15 w Raciborzu

2016-06-27

Tradycją w Szkole Podstawowej nr 15 jest Gala Laureatów, podczas której nagradzani są najlepsi uczniowie i sportowcy. Zobacz zdjęcia.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media