Szukaj

Edukacja

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Konkurs matematyczny

2013-03-20

Dnia 19 marca 2012 grupy czerwona, zielona i pomarańczowa uczestniczące w projekcie "Aktywni i odpowiedzialni" zmierzyły się w turnieju matematycznym.

Dnia 19 marca 2012 grupy czerwona, zielona i pomarańczowa uczestniczące w projekcie "Aktywni i odpowiedzialni" zmierzyły się w turnieju matematycznym. Zadania podczas konkursu były o zróżnicowanym stopniu trudności i skierowane do wszystkich członków grupy. Na początku były zadania najpierw dla klasy czwartej, później piątej i dla szóstej. Każdy kto zrobił zadanie w wyznaczonym czasie zdobywał punkty dla swojej grupy. W drugiej części konkursu był quiz matematyczny. w ostatniej, trzeciej części konkursu emocje sięgnęły zenitu, bo tu liczył się już czas. Ostatecznie zwyciężyła grupa czerwona, drugie miejsce zajęła grupa pomarańczowa i ostatni byli zieloni.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Uczennice Liceum Plastycznego z wizytą w ZPAF

2015-03-04

Początek współpracy raciborskiej szkoły ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręgu Śląskiego.

Podziękowanie dla Gimnazjum Nr 5

2015-03-04

Samorząd Uczniowski Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II w Raciborzu otrzymał podziękowania od stowarzyszenia Sursum Corda za udział w akcji "Świąteczne kartki dobroczynne".

Herkules edukacji. Zajęcia z fotografii dla uczniów

2015-03-03

Gmina Krzanowice realizuje projekt edukacyjny – „Herkules edukacji - rozwój kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Krzanowice”.

Reorganizacja szkół zawodowych. Starostwo skonsultuje zmiany

2015-03-03

Starostwo przygotowało koncepcję reorganizacji szkolnictwa zawodowego w powiecie raciborskim. Opracowanie dotyczy 5 zespołów szkół zawodowych: ekonomika, budowlanki, mechanika, ZSZ i CKU.

Kocie sprawy w Przedszkolu nr 24

2015-03-03

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich Przedszkole nr 24 w Raciborzu obchodziło Międzynarodowy Dzień Kota.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media