Szukaj

Edukacja

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Konkurs matematyczny

2013-03-20

Dnia 19 marca 2012 grupy czerwona, zielona i pomarańczowa uczestniczące w projekcie "Aktywni i odpowiedzialni" zmierzyły się w turnieju matematycznym.

Dnia 19 marca 2012 grupy czerwona, zielona i pomarańczowa uczestniczące w projekcie "Aktywni i odpowiedzialni" zmierzyły się w turnieju matematycznym. Zadania podczas konkursu były o zróżnicowanym stopniu trudności i skierowane do wszystkich członków grupy. Na początku były zadania najpierw dla klasy czwartej, później piątej i dla szóstej. Każdy kto zrobił zadanie w wyznaczonym czasie zdobywał punkty dla swojej grupy. W drugiej części konkursu był quiz matematyczny. w ostatniej, trzeciej części konkursu emocje sięgnęły zenitu, bo tu liczył się już czas. Ostatecznie zwyciężyła grupa czerwona, drugie miejsce zajęła grupa pomarańczowa i ostatni byli zieloni.


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Studniówka uczniów z SOSWNiS

2016-02-06

Tegoroczni maturzyści z Ośrodka dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu bawili się w Pszowie. Zdjęcia.

Ferie z MDK

2016-02-06

Twórcze i z humorem - takie będą wydarzenia zaplanowane przez Młodzieżowy Dom Kultury podczas ferii zimowych.

MDK zaprasza na warsztaty techniką powertex

2016-02-05

W dniach 23 - 24 lutego 2016r. w godz. od 10.30 - 13.30 w siedzibie MDK w Raciborzu odbędą się warsztaty plastyczne z rzeźby techniką powertex. Nadal są wolne miejsce - chętni mogą się zgłaszać do udziału w przedsięwzięciu.

Prelekcja posła Czesława Sobierajskiego w Gimnazjum nr 5

2016-02-04

3 lutego uczniowie G5 mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji wychowawczej. Szkołę odwiedził poseł Czesław Sobierajski. Wizyta ta wiązała się z osobą patrona Gimnazjum nr 5 - Jana Pawła II.

XIV Biesiada Śląska Bajtel Gala

2016-02-04

Tegoroczna biesiada szkół i ośrodków specjalnych przebiegała pod hasłem "Swemu pszojemy, cudze chwalimy i się wesoło razem bawimy" [FOTORELACJA].

Warsztaty z rysownikiem Szymonem Telukiem w bibliotece

2016-02-04

W ferie w raciborskiej bibliotece ruszy Akademia Detektywów - miejsce, w którym dzieci razem z Lasse i Mają założą Biuro Detektywistyczne, dowiedzą się jak w 9 dni zostać Sherlockiem Holmesem i będą podążać tropem detektywa Pozytywki.

Uczniowie SP 3 z wizytą w raciborskiej komendzie

2016-02-04

Spotkanie z Komendantem Powiatowym Policji, pokaz sprzętu, spotkanie z psem służbowym to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3, które odwiedziły raciborskich policjantów.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media