Szukaj

Wiadomości

Policja: Poszukiwani listami gończymi

2013-11-20

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie listów gończych za Krystianem Hlubkiem, Kornelią Jarzyńską i Mariuszem Cieślikowskim. Cała trójka to mieszkańcy Raciborza.

 

Krystian Hlubek, zam. Racibórz


 

 

Kornelia Jarzyńska, zam. Racibórz
 

 

 

 

 

Mariusz Cieślikowski, zam. Racibórz
 

 

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu poszukiwanych osób proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 pod nr. telefonu : 32-459-42-86 lub pod nr. alarmowy: 112, 997.

 

Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 kk).

 

/ps/


Szukaj podobnych artykułów:
POLICJA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Letnia Akcja Zamkowe Zuchy 2015 ruszyła na zamku

2015-08-03

Podczas pierwszego spotkania uczestnicy wzięli udział w przygotowaniach do zajęć z makramy. Każdy mógł samodzielnie wykonać kulę ozdobną przy pomocy sznurka i balonów.

Reprezentanci RAFAKO MTB Team na Bike Maraton w Bielawie

2015-08-03

Bike Maraton to cykl największych i najpopularniejszych maratonów MTB w Polsce, którego bielawska edycja odbyła się pośród malowniczych krajobrazów najstarszych gór Europy - Gór Sowich.

Nietrzeźwy groził nożem ekspedientce

2015-08-03

Policjanci z Raciborza zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który w sklepie spożywczym groził ekspedientce pobiciem i śmiercią.

Feralna przepustka. Pobił i ukradł rower

2015-08-03

Rybniccy policjanci zatrzymali 18-latka, który napadł na młodego mężczyznę, pobił swoją ofiarę, a następnie zabrał rower. Jak się okazało, sprawca był podopiecznym raciborskiego poprawczaka i przebywał na przepustce.

Właściciel Rafako układa się z wierzycielami

2015-08-03

PBG porozumiało się z wierzycielami, kompleksowo uzgodniło warunki restrukturyzacji Spółki i podpisało umowę restrukturyzacyjną. Wierzytelności będą regulowane między innymi akcjami RAFAKO SA.

Zaginął Daniel Kwasiński

2015-08-03

Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu prowadzi poszukiwania zaginionego nieletniego Daniela Kwasińskiego.

Poszukiwany Adam Majer

2015-08-03

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie pięciu listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Raciborzu za Adamem Majerem, zam. Kuźnia Raciborska.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media