Szukaj

Wiadomości

Policja: Poszukiwani listami gończymi

2013-11-20

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie listów gończych za Krystianem Hlubkiem, Kornelią Jarzyńską i Mariuszem Cieślikowskim. Cała trójka to mieszkańcy Raciborza.

 

Krystian Hlubek, zam. Racibórz


 

 

Kornelia Jarzyńska, zam. Racibórz
 

 

 

 

 

Mariusz Cieślikowski, zam. Racibórz
 

 

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu poszukiwanych osób proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 pod nr. telefonu : 32-459-42-86 lub pod nr. alarmowy: 112, 997.

 

Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 kk).

 

/ps/


Szukaj podobnych artykułów:
POLICJA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Jak przygotować się na ferie z nartami?

2016-02-13

Wielu miłośników "białego szaleństwa" z utęsknieniem wyczekuje śniegu, ujemnej temperatury i chwili wolnego. Zbliżające się ferie to idealna okazja, by skorzystać z atrakcji na stoku narciarskim. Tym bardziej, że w górach zaczął padać...

Sprzedawcy okularów zapłacą 30zł za metr zajętej powierzchni

2016-02-12

Rada miasta ponownie zamierza zmienić stawki opłaty targowej. Tym razem dla sprzedawców okularów przeciwsłonecznych na rynku i w okolicach oraz handlujących kwiatami i zniczami przy cmentarzach.

Wyjątkowe rozlanie Herbatki Pana Radka na Końcu Świata

2016-02-12

60-te spotkanie z podróżami  - Laos moimi oczami - Piotra Ćwika oraz koncert Artura Kryvycha - jednym z najbardziej tajemniczych uczestników IV edycji "The Voice of Poland" - to wszystko miało miejsce w czwartek [FOTORELACJA].

W bibliotece wszystko gra

2016-02-12

Raciborska biblioteka ma w swych zbiorach już 142 gry planszowe i ciągle dokupuje nowe. Można je wypożyczać całkowicie za darmo, lub też zagrać na miejscu.

Zajęcia z Ranger Survival Club

2016-02-12

11 lutego w Szkole Mistrzostwa Sportowego gościli instruktorzy z organizacji Ranger Survival Club. Młodzież z klas interdyscyplinarnych-mundurowych brała udział w zajęciach pod nazwą Techniki wysokościowe.

Odznaczenia i awanse w rocznicę powstania Służby Więziennej

2016-02-12

W Zakładzie Karnym w Raciborzu święto Służby Więziennej obchodzono 12 lutego. Uroczysta odprawa była okazją do wręczenia awansów i odznak Ministra Sprawiedliwości „Za Zasługi w Pracy Penitencjarnej”.

Księża z Raciborszczyzny będą doradzali biskupowi opolskiemu

2016-02-12

Biskup powołuje nową Radę Kapłańską na 5-letnią kadencję. Jest to organ doradzający w ważnych sprawach dotyczących życia religijno-moralnego czy administracji. W radzie znaleźli się księża posługujący i pochodzący z ziemi raciborskiej.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media