Szukaj

Wiadomości

Policja: Poszukiwani listami gończymi

2013-11-20

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie listów gończych za Krystianem Hlubkiem, Kornelią Jarzyńską i Mariuszem Cieślikowskim. Cała trójka to mieszkańcy Raciborza.

 

Krystian Hlubek, zam. Racibórz


 

 

Kornelia Jarzyńska, zam. Racibórz
 

 

 

 

 

Mariusz Cieślikowski, zam. Racibórz
 

 

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu poszukiwanych osób proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 pod nr. telefonu : 32-459-42-86 lub pod nr. alarmowy: 112, 997.

 

Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 kk).

 

/ps/


Szukaj podobnych artykułów:
POLICJA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Ograniczenie prędkości na ulicy Drzewieckiego i Olimpijczyka

2015-04-01

Na wniosek mieszkańców, miasto wprowadza na odcinku między Oborą a Markowicami oznakowanie drogowe, które ma na celu ograniczenie prędkości pojazdów tam jeżdżących.

Kampania Społeczna "Mam świadomość jak być zdrowym"

2015-04-01

Raciborski Sanepid włączył się w kampanię skierowaną do właścicieli i pracowników zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej.

Z Kornowaca na podbój Berlina

2015-04-01

Gimnazjaliści - uczestnicy XI edycji konkursu „DaF-KENNER in den DACHL-Ländern" 2015 i realizujący projekt edukacyjny z języka niemieckiego zwiedzili Berlin i jego okolice.

Konkurs "Nasze podwórko edycja 2015"

2015-04-01

Urząd miasta, chcąc zachęcić wspólnoty mieszkaniowe do przejmowania przyległych podwórek, ogłasza konkurs na najlepsze zagospodarowanie terenu. Do wygrania, w zależności od powierzchni, od 5 do 50 tys. zł.

Wraca sprawa płatnego parkowania. Zapłacimy wszędzie

2015-04-01

Płatne parkowanie tylko w centrum narusza zasadę równości - orzekł NASA. W magistracie chcą więc, by nie narazić się na zarzut nierównego traktowania obywateli, całe miasto objąć płatną strefą. Także posesje prywatne.

Zespoły RCK uczczą pamięć Jana Pawła II

2015-04-01

12 kwietnia w kościele pw. WNMP przy ul. Mickiewicza w Raciborzu odbędzie się koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II w 10. rocznicę śmierci.

Ścinanie zakrętów. Co na to Kodeks Drogowy?

2015-04-01

Policjanci raciborskiej drogówki  zapowiadają w najbliższym czasie przyjrzenie się sposobowi jazdy kierowców przemieszczających się po krętych drogach powiatu raciborskiego.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media