Szukaj

Religia

Rozpoczęła się kolęda. Sprawdź, kiedy będzie u Ciebie

2012-12-28

W niektórych raciborskich parafiach już w czwartek rozpoczęły się tegoroczne odwiedziny duszpasterskie, w pozostałych kolęda rusza lada dzień. Zobacz kiedy kapłan zajdzie do Twojego domu z coroczną kolędą.

PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA, ul. Warszawska

28 grudnia 2012 – piątek

Pomnikowa 6,8, Pomnikowa 10,12, Pomnikowa 14


29 grudnia 2012 – sobota

Pomnikowa 16,16a oraz 28-64, Pomnikowa 9-17 (nieparzyste), Pomnikowa 18-20, Kolęda dodatkowa dla rodzin, które po Nowym Roku opuszczają parafię


30 grudnia 2012 – niedziela

Pomnikowa 22, Pomnikowa 24, Pomnikowa 26


2 stycznia 2013 – środa

Ocicka 1-3a, Ocicka 8-27, Opawska 88-156, Grunwaldzka

 
3 stycznia 2013 – czwartek

Katowicka 11, Katowicka 13, Katowicka 15


4 stycznia 2013 – piątek

Katowicka 1,3, Katowicka 5,5a, Katowicka 7, Katowicka 9

 

5 stycznia 2013 – sobota

Katowicka 17,17a, Katowicka 19,21, Katowicka 23,23a, Katowicka 25,27

 

7 stycznia 2013 – poniedziałek

Polna 6, Polna 6a,6b, Polna 8,10, Polna 3,7,7c,13-36

 

8 stycznia 2013 – wtorek

Żwirki i Wigury, Kosmonautów, Willowa, Społeczna, Gwiaździsta, Działdowska, Prusa, Miechowska

 

9 stycznia 2013 – środa

Łąkowa 2-2c, Łąkowa 4-4c, Łąkowa 1,3-3c, Łąkowa od 32 do 3d; Stalowa

 

10 stycznia 2013 – czwartek

Waryńskiego 1-1d, Waryńskiego 3a-3d, Waryńskiego 5a 5c, Waryńskiego 7-7d

 

11 stycznia 2013 – piątek

Waryńskiego 12-14-16-18-18a, Waryńskiego 18d-18c-18b, Waryńskiego17-19-21-23-25-26-24-22-20, Waryńskiego 20d-20c-20b-20a

 

12 stycznia 2013 – sobota

Skłodowskiej od 2, Skłodowskiej od 34, Skłodowskiej od 5, Skłodowskiej od 75, Księżycowa, Lunonautów

 

13 stycznia 2013 – niedziela

Słoneczna od 2, Słoneczna od 56, Słoneczna 1,3,5,7

 

14 stycznia 2013 – poniedziałek

Opawska 32-62, Opawska 64-68a, Opawska 70-78

 

15 stycznia 2013 – wtorek

Opawska 80-82d, Opawska 67-85, Opawska 87-113

 

16 stycznia 2013 – środa

1 Bukowa, Matejki 1-4, Matejki od 2a do 2f, Opawska od 53 do 47

 

17 stycznia 2013 – czwartek

Lipowa, Wczasowa, Radosna, Wyszyńskiego

 

18 stycznia 2013 – piątek

Szczęśliwa 3-23, Konopnickiej, Szczęśliwa 29-35, Szczęśliwa 37-43

 

19 stycznia 2013 – sobota

Kochanowskiego, Eichendorffa 20-22, Eichendorffa 25-35

 

20 stycznia 2013 – niedziela

Dworska 40-46, Dworska 48-54, Dworska 56-62

 

21 stycznia 2013 – poniedziałek

Warszawska 31-37, Warszawska 34-38, Warszawska 40, 32-3, Żeromskiego, Eichendorffa 11,19,14,18

 

22 stycznia 2013 – wtorek

Słowackiego 32, Słowackiego 34, Słowackiego 36-38, Słowackiego 40-42

 

23 stycznia 2013 – środa

Słowackiego 47,44-46, Słowackiego 50, Słowackiego 52. Słowackiego 54-56

 

24 stycznia 2013 – czwartek

Słowackiego 61, 63, 65, Słowackiego 67, 69, 71, Słowackiego 73, 75, 77.,Słowackiego 79, 81, 83, 102-108a

 

25 stycznia 2013 – piątek

Kossaka 29-41, Kossaka 43-47,  Kossaka 49-53, Kossaka 55-65

 

26 stycznia 2013 – sobota

Chełmońskiego 18-20, Chełmońskiego 30-22, Chełmońskiego 32-36 oraz 31-27 (potem do 25), Chełmońskiego 7-25

 

27 stycznia 2013 – niedziela

Kolęda dodatkowa



PARAFIA MATKI BOŻEJ:



2 stycznia środa godz. 14.30
 
Katowicka 6,  Katowicka 8, Katowicka 10, Żwirowa 34-64
 
3 stycznia czwartek godz. 14.30
Katowicka 12, Mysłowicka 11, Mysłowicka 9, Żwirowa 2-34
 
4 stycznia piątek godz. 14.30
Mysłowicka 7, Mysłowicka 5, Żorska 1, Mariańska 154 A i B
 
5 stycznia sobota godz. 10.00
Ocicka 77-93, 58-100, Chorzowska 1a, 1b, Katowicka, Pszczyńska, Częstochowska, Ocicka 16-26, Mysłowicka 1-4, Ocicka 33,35,37
 
7 stycznia poniedziałek godz. 14.30
Żorska 5, Żorska 3, Żorska 9-15, Żorska 17-21
 
8 stycznia wtorek godz. 14.30
Żorska 7, Żorska 23-29, Mariańska 154 C,D,E,F, Mariańska 156,158
 
9 stycznia środa godz. 14.30
Górna, Żorska 31-37, Żorska 41-47, Żorska 49-51
 
10 stycznia czwartek godz. 14.30
Jana Pawła II, Opawska, Żorska 53-59, Żorska 61-67, Żorska 69-73
 
11 stycznia piątek godz. 14.30
 Stara Mariańska, Anny, Żorska 20-26, Żorska 28-34, Żorska 36-40


12 stycznia sobota godz. 10.00
Kamienna, Mysłowicka 6-14, Mysłowicka 16-24, Czarneckiego 18-22
 
14 stycznia poniedziałek godz. 14.30
Zamoyskiego 1, Żorska 42-48, Żorska 50-56, Zamoyskiego 3
 
15 stycznia wtorek godz. 14.30
Zamoyskiego 9, Zamoyskiego 5, Zamoyskiego 7, Zamoyskiego 11
 
16 stycznia środa godz. 14.30
Ocicka 39,41,43,45, Zamoyskiego 13, Zamoyskiego 15, Zamoyskiego 8,10
 
17 stycznia czwartek godz. 14.30
Chodkiewicza 18-24, Chodkiewicza 12, Chodkiewicza 14, Żółkiewskiego 17-21
 
18 stycznia piątek godz. 14.30
Żółkiewskiego 11, Stara Żwirowa, Starowiejska, Chodkiewicza 32-40, Chodkiewicza 26-30
 
19 stycznia sobota godz. 10.00
Czarneckiego 2,4, Czarneckiego 10-16, Czarneckiego 6,8, Zamoyskiego 12-20
 
21 stycznia poniedziałek godz. 14.30
Chodkiewicza 8, Chodkiewicza 10, Chodkiewicza 13-21, Mariańska 164-168
 
22 stycznia wtorek godz. 14.30
Chodkiewicza 25,27, Żółkiewskiego 13, Chodkiewicza 16, Kolęda dodatkowa

 



RYNEK, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny


27.12.2012. czwartek, 15.00
Staszica 4, 6, 8, 11, 13, 15, Staszica 17, 18, 19, 21, 23, Staszica 31, 29, 27, 26, 25, Sejmowa 1, 2, 3a, 3b, 4.

28.12.2012, piątek, 15.00
Zborowa 5, 5a, 6, 6a, 6b, 6c, 6d, Zborowa 6e, Piwna 12, 10, 8, 6 Nowa 1, Piwna 4, 2, Szewska 10, 8, 3, 2, Nowa 29, 15, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 1a.

29.12.2012, sobota, 10.00
Długa 5, 7, 9, 11, 13-15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Długa 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 40, Długa 29, 31, 54, 52, 50, 48, 46, 44, 42, 38, Długa 2, 1, 3 Browarna 2, 3, 4-6, 5, 7, 10, 8.

2.01.2013, środa, 15.00
Solna 36, 33, 34, 31, 27, 23, 17 Bankowa 1, 2, 3, Solna 5, 7, 9, 11, 13, 16, 20, Basztowa 4, Lecznicza 2, Różana 6, 3, 1, Solna 3, 1, 4, 6, 8, 12, 14, Browarna 12, 14, 16, 18, 9, 20, 22.

3.01.2013, czwartek, 15.00
Wojska Polskiego 1, 2, 2a, 4, 4a, 4b, 6, 6a, Wojska Polskiego 5, 5a, 5b, 5c, 5d, Wojska Polskiego 7, 7a, 7b, 7c,7d, Wojska Polskiego 9, 9a, 9b, 9c.

4.01.2013, piątek, 15.00
Wojska Polskiego 12, 14, 16, 18, Wojska Polskiego 9d, 11, 11a, 11b, 11c, Wojska Polskiego 20, 22, 26b, 26a, Wojska Polskiego 13, 15, 17, 19, 21, 23.

5.01.2013, sobota, 10.00
Ludwika 4, 12, 30, 32, 34, 36, Ludwika 6, 8, 22, 24, 26, 28, Ludwika 10, 14, 16, 18, 20, Czekoladowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

7.01.2013, poniedziałek 15.00
Ogrodowa 5a, 7, 11a, 11b, 11c, 13a, Ogrodowa 17b, 17a, 15a, 15, Ogrodowa 17c, 19a, 19b, 23, Ogrodowa 33, 29c, 29b, 29a, 27.

8.01.2013, wtorek 15.00
Ogrodowa 6, 8, 10, 12a, 14a, Ogrodowa 22, 20, 16a, Ogrodowa 30, 32, 34, 36, 38, Ogrodowa 56, 54, 52, 50, 40.

9.01.2013 środa 15.00
Drzymały 1, 3, 2, 4, 6, 8a, 8b, 10, Drzymały 9, 12, 12a, 16, 18, 20, 28, Drzymały 38, 36, 30, 26, Głowackiego 1, 2, 4, 6, 11.

10.01.2013, czwartek, 15.00
Odrzańska 1, 3, 5, 7, Odrzańska 2, 2a, 2b, 2c, 6a,  Odrzańska 4, 4a, 6, 8, 8a, Reymonta 12, Głowackiego 3, 5, 7, 9.

11.01.2013, piątek 15.00
Pracy 1, 3, 5, 7, Pracy 9, 11, 15, 17, 10, 12, 14, Pracy 2, 4, 6, 8, 16,  Nowomiejska 34, 32, 30, 28, Pocztowa 2, 14, Batorego 12, 6, 4

12.01.2013 sobota 10.00
Pl. Dominikański 3, 2, 1 Rynek 1, 11, 12, 12a, 13, 14, Rzeźnicza 2 Chopina 2, 2a, 4, 6, 6a, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, Rynek 3,4, 5, 10, 6a Mickiewicza 6, 3, 5, 7, 9, Mickiewicza 22, 19b, 19a, 19, 17, 15, 13, 11.

14.01.2013, poniedziałek 15.00
Opawska 29, 27a, 27, 25, 23, Opawska 21, 14, 12, 8, Opawska 4, 6, Lwowska 1, 3, 5, 7, 9a, 12.

15.01.2013, wtorek 15.00
Klasztorna 8, Odpoczynkowa 16, 14, 12, 10, Odpoczynkowa 2, 4, 6, 8, Kasprowicza 11,4 Winna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Bończyka 22, 19, 17, 20, 18, 15, 13, 16, Pl. Wolności 6, 7, 7a, 7b, 11, 11a, 11b, 12, 13, K. Miarki 5, 7, 11, 13.

16.01.2013, środa 15.00
Rostka 14, 12, 10, 8, 6, Rostka 4, 5, 3, 1 Marty 12, 10, 8, 6, 4, 3, 1, Jeziorowa 1, 3 Parkowa 7, 8, 9, Eichendorffa 11, 13, 15, 17, 17a, 19 Bema …..., Pl. Jagiełły 4, 5, Sienkiewicza 4, 6, 8, Bema 1, 4, 9, 10, 12, 14.

17.01.2013, czwartek 15.00
Wileńska 21, 19, 17, 15, Wileńska 11a, 11b, 11c, 13, 10, 12, Wileńska 16, 18, 20, 14a, 14,  Podwale 14, 7, 5, 3, 1.

18.01.2013, piątek 15.00
Kościuszki 2c, 4a, 4b, 4c, 7a, 7b, 9a, Kościuszki 9, 11, 13, 15,  Kościuszki 48, 46, 44, 42, 40, 21, 19, Kościuszki 2b, 2a, 2, Kolejowa 21a, 21, 19.

19.01.2013, sobota 10.00
Kolęda dodatkowa

 

PARAFIA ŚW. MIKOŁAJA

Parafia św. Mikołaja w Raciborzu
28.12.2012 (piątek), godz. 15.00
KOŚCIELNA, MIKOŁAJA. KOSSAKA 1

29.12.2012 (sobota), godz. 12.00
KOZIELSKA, ŚLĄSKA

30.12.2012 (niedziela), godz. 13.30
MIEDONIA

2.01.2013 (środa), godz. 15.30
KOSSAKA 3-27

3.01.2013 (czwartek), godz. 15.30
STAROWIEJSKA, KOPERNIKA

4.01.2013 (piątek), godz. 15.30
STALMACHA

5.01.2013 (sobota), godz. 12.30
MARIAŃSKA

6.01.2013 (niedziela) KONCERT KOLĘD KWK „SOŚNICA”

7.01.2013 (poniedziałek), godz. 15.30
RÓŻYCKIEGO, DĄBROWSKIEGO 1-18

8.01.2013 (wtorek), godz. 15.30
PL. BOHATERÓW, DĄBROWSKIEGO (EDEN)

9.01.2013 (środa), godz. 15.30
GŁUBCZYCKA

10.01.2013 (czwartek), godz. 15.30
CHEŁMOŃSKIEGO, P. MICHEJDY, OGRODOWA

11.01.2013 (piątek), godz. 15.30
LONDZINA, DREWNIANA

12.01.2013 (sobota), godz. 12.30 SŁOWACKIEGO

13.01.2013 (niedziela), godz. 13.30
CEGIELNIANA, LIGONIA

14.01.2013 (poniedziałek), godz. 15.30
SPÓŁDZIELCZA, PIOTROWSKA

15.01.2013 (wtorek), godz. 15.30
PROSZOWIEC (RESZTA)

16.01.2013 (środa), godz. 15.30
KOLĘDA DODATKOWA




OSTRÓG, parafia św. Jana Chrzciciela


Plan Kolędy 2013

Piątek, 28.12.2012, godz. 9.00
DPS Złota Jesień

Środa 2.01.2013, godz. 15.00
1. Orzeszkowej 19,21,23
2. Orzeszkowej 17,15,13,11
3. Orzeszkowej 10,12,14,7,9

Czwartek 3.01.2013, godz. 15.00
1. Siwonia 30,28,26,24,22,20
2. Siwonia 13-27,31,33,35
3. Siwonia 32,34,36

Piątek 4.01.2013, godz. 15.00
1. Goduli
2. Korfantego, Brzozowa, Opolska
3. Morcinka, Huzarska, Zająca

Sobota 5.01.2013, godz. 14.00
1. Wyglendy, Rogera
2. Kapuścicka
3. Segeta

Niedziela 6.01.2013, godz. 14.00
1. Rymera, Maćkowskiego
2. Nowary, Morawska, Zamkowa

Poniedziałek 7.01.2013, godz. 15.00
1. Rzemieślnicza 5,3,1,16-4
2. Rudzka 47,45,43,41, Rzemieślnicza 2, Rudzka 39,37,35,33
3. Rudzka 48,46,44,42,40,38,36,34,32,30,28,28a,26,18,21

Wtorek 8.01.2013, godz. 15.00
1. Rudzka 59,57,55d,c,b,a,53
2. Rudzka 78,79,77,75,73,71,61,24
3. Ostrógska, Armii Krajowej6,1; Jana, Karola, Przejazdowa 1-13,12

Środa 9.01.2013, godz. 15.00
1. Przejazdowa 15,17,19,16,14
2. Przeazdowa 21,23,25,27,24
3. Nad Koleją, Przejazdowa 29,31,33,43,45

Czwartek 10.01.2013, godz. 15.00
1. Lotnicza 8,6,4,2
2. Lotnicza 16,14,12,10
3. Lotnicza 18,20,22,24

Piątek 11.01.2013, godz. 15.00
1. Agnieszki, Bosacka 22,56,71
2. Lotnicza 26,28,30,32
3. Lotnicza 34,36,38, Rodziewiczówny, Lotnicza 25

Sobota 12.01.2013, godz. 14.00
1. Lotnicza 49,47,45,43,41
2. Lotnicza 59,57,55,53,51
3. Lotnicza 60,58,56,54

Niedziela 13.01.2013, godz. 14.00
1. Lotnicza 52,44,46,48,50
2. Lotnicza 61,63,65,67,69

Poniedziałek 14.01.2013, godz. 15.00
1. Lotnicza 71,73,75, Elżbiety
2. Cecylii 49-1, Plac Nalkowskiej
3. Katarzyny, Cygarowa, Królewska 49

Wtorek 15.01.2013, godz. 15.00
1. Królewska 47,45,43,41,39
2. Królewska 36,38,40
3. Królewska 35,33,31,34,32,30,28,26,22,14,12,10,8,6,4

Środa 16.01.2013, godz. 15.00
1. Królewska 7 (od góry)
2. Królewska 5 (od góry)
3. Królewska 3 (od góry)

Czwartek 17.01.2013, godz. 15.00
1. Królewska 2 (od góry)
2. Bielska 13,15,17,19
3. Bielska parzyste i 3,5,7,9,11

Piątek 18.01.2013, godz. 15.00
1. Książęca 10,9a-1
2. Książęca 2,4,6,8
3. Książęca 16

Sobota 19.01.2013, godz. 14.00
1. Bosacka 3,5
2. Bosacka 12,10,8
3. Bosacka 32,18,16,14

Niedziela 20.01.2013, godz. 14.00
1. Bosacka 45,43
2. Bosacka 33,29

Poniedziałek 21.01.2013, godz.15.00
1. Bosacka 7,23
2. Bosacka 39,37a,37
3. Bosacka 41a,41,39a

Niedziela 27.01.2013, godz. 14.00
Kolęda dodatkowa – na zaproszenie

 

 

STUDZIENNA:

Środa, 2.01.2013 godz. 1500- ul. Sobieskiego 36-2b (prawa strona)

Czwartek, 3.01.2013 - ul. Sobieskiego 39-1c (lewa strona)

Piątek, 4.01.2013 - ul. Hulczyńska 74-42

Sobota, 5.01.2013 godz. 1000 - ul. Hulczyńska 91-43 oraz ul. Kopca

Poniedziałek, 7.01.2013 - ul. Hulczyńska 40A-18 oraz 33-31

Wtorek, 8.01.2013 - ul. Bojanowska 59-37 (lewa i prawa strona)

Środa, 9.01.2013 - ul. Floriana oraz ul. Myśliwska

Czwartek, 10.01.2013 - ul. Kręta (od piekarni do nr 12) oraz ul. Barbary

Piątek, 11.01.2013 - ul. Kręta 3-29 (prawa strona)

Sobota, 12.01.2013 - ul. Bojanowska 18-do końca, ul. Hulczyńska od sklepu do torów

Poniedziałek, 14.01.2013 - ul. Kręta 31-63

Wtorek, 15.01.2013 - ul. Urbana 1-7 oraz 2-20A (obie strony)

Środa, 16.01.2013 - ul. Urbana od 22A-29 oraz od 9 (obie strony)

Czwartek, 17.01.2013 - ul. Pawła, ul. H. Pobożnego 51-56, ul. Studzienna

Piątek, 18.01.2013 - ul. H. Pobożnego 2-20 (obie strony), ul. Krótka oraz ul. Szymanowskiego

Sobota, 19.01.2013 - ul. H. Pobożnego 15-50 (obie strony)

Poniedziałek, 21.01.2013 - ul. Moniuszki (od torów do końca)

Wtorek, 22.01.2013 - ul. Wschodnia 1-44

Środa, 23.01.2013 - ul. Bogumińska 15a-46 (obie strony)

Czwartek, 24.01.2013 - ul. Bogumińska (od elektrowni do torów), ul. Tunelowa.

 

 

Parafia św. Paschalisa (Płonia)

27.12.2011 Czwartek – od godz. 16:00 
ul. Szkolna, Srebrna i Złota

O. Eligiusz – ul. Srebrna i Złota
O. Lucjan – ul. Szkolna nr 4-18
O. Marceli – ul. Szkolna nr 20-29
O. Joachim – ul. Szkolna nr.30-50

28.12.2011 Piątek – od godz.16:00
ul. Badury, Brzeska, Ciemięgi, Chudoby, Fabryczna, Lasoty, Mikołowska, Piaskowa, Poprzeczna, Tomali, Cieszyńska, Zielona,

O. Marceli – Badury, Ciemięgi, Chudoby, Lasoty, Mikołowska, Tomali, Cieszyńska
O. Lucjan – Poprzeczna, Zielona
O. Eligiusz – Fabryczna
O. Joachim – Brzeska, Piaskowa


29.12.2011 Sobota - od godz. 10:00
ul. Rybnicka

O. Joachim – Rybnicka 26-28
O. Lucjan – Rybnicka 19-24
O. Eligiusz – Rybnicka 32-72
O. Marceli – Rybnicka 4a-18


30.12.2011  Niedziela - od godz. 13:00
ul. Adamczyka, Kanałowa, Leśna. Poznańska, Zaciszna

O. Lucjan – Zaciszna
O. Joachim – Adamczyka, Leśna, Poznańska
O. Eligiusz – Kanałowa 19-30
O. Marceli – Kanałowa 4-17


02.01.2013 Środa - od godz. 16:00
ul. Sudecka (nr parzyste) i Graniczna

O. Eligiusz – Sudecka 4-32
O. Lucjan – Sudecka 100-120 i Graniczna
O. Barnaba – Sudecka 34-64
O. Joachim – Sudecka 70-96


03.01.2013  Czwartek - od godz. 16:00
ul. Sudecka (nr nieparzyste)

O. Eligiusz – Sudecka 37-65f
O. Lucjan – Sudecka 71-105
O. Barnaba – Sudecka 5-35c
O. Marceli – Sudecka 107-131


04.01.2013  Piątek - od godz. 16:00
ul. Bydgoska, Gnieźnińska, Łużycka, Mieszka I Raciborskiego, Tarnowska, Śliska

O. Barnaba – Gnieźnińska
O. Joachim – Tarnowska
O. Lucjan – Bydgoska, Śliska
O. Marceli – Łużycka, Mieszka I Raciborskiego


05.01.2013  Sobota - od godz. 10:00
„Obora” ul. Czogały (nr parzyste), E. Plater, Leszka Raciborskiego, Smołki

O. Barnaba – E. Plater
O. Eligiusz – Smołki
O. Lucjan – Leszka Raciborskiego
O. Marceli – Czogały (nr parzyste)


 07.01.2013  Poniedziałek - od godz. 16:00  
„Obora” ul. Drzewieckiego, Markowicka, ks. Przemysława, Czogały (nr nieparzyste)

O. Eligiusz – ks. Przemysława
O. Marceli – Drzewieckiego
O. Barnaba – Markowicka, Czogały (nr nieparzyste)

 

 

 Parafia pw. św. Ap. Mateusza i Macieja w Brzeziu

 (odwiedziny kolędowe w najbliższym czasie)

28.12.2012 – ul. Kobylska od końca (rozpoczęcie o godz. 13:00)

29.12.2012 – ul. Wysoka, Olszynkowa, Sosienkowa od końca (rozpoczęcie o godz. 12:00)

30.12.2012 – ul. Gawliny od początku (rozpoczęcie o godz. 13:30)

02.01.2013 – ul. Pogwizdowska od końca (rozpoczęcie o godz. 13:30)

 

Parafia pw. św. Jadwigi

 
 
2 stycznia 2013 r.   - Środa  
ul. Królowej Jadwigi, Bolesława Chrobrego, i Kazimierza Wielkiego.

3 stycznia 2013 r.  Czwartek   – 
ul.  A. Bożka

4 stycznia 2013 r.   - Piątek – 
ul. Plebiscytowa. 

5 stycznia 2013 r.  - Sobota  – 
 ul. Grobla, Olimpijczyka i Letnia.

6 stycznia 2013 r.     - Niedziela  -   
 ul.  W. Stwosza i Klonowa.

7 stycznia 2013 r.    - Poniedziałek -   
ul. Odrodzenia ( od góry)

8 stycznia 2013 r.     - Wtorek – 
 ul. Jordana i Kombatantów

9 stycznia 2013r.     - Środa -   
 ul. Jordana i Pionierów

10 stycznia 2013 r.     - Czwartek –
ul. Babicka (od Gliwickiej) i  Kombatantów

11 stycznia 2013r.     - Piątek- 
 ul. Babicka  (od końca)

12 stycznia 2013 r.     - Sobota – 
 ul. Gałczyńskiego, Ordona Norwida, Asnyka, i Fredry

13 stycznia 2013 r.     - Niedziela– 
 ul. Odrodzenia ( na górce) Słoneczny Stok

14 stycznia 2013 r.     - Poniedziałek-
ul. Górniok i Hetmańska

15 stycznia 2013 r.     - Wtorek -     
ul. Grabowa i Kosynierów

16 stycznia 2013r.     - Środa  -   
ul. Gliwicka od Raciborza i Żurawia

17 stycznia 2013 r.     - Czwartek -  
    Ul. Gliwicka od Babic

18 stycznia 2013r.    Piątek 
    Ul. Powstańców Śl.

19 stycznia 2013     Sobota  kolęda dodatkowa.
 
UWAGA!!! Początek kolędy – w soboty od 10 00, niedziele i święta od godz. 13 00, w pozostałe dni od 14 00 

 

/ps/


reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Religia

Pomodlą sie o pokój w 75. rocznicę wybuchu wojny

2014-08-28

Przewodniczący Episkopatów Polski i Niemiec 31 sierpnia wspólnie odprawią mszę świętą o zachowanie pokoju i sprawiedliwości na świecie.

Pogranicznicy pielgrzymowali do Częstochowy

2014-08-18

Funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej wzięli udział w corocznej pielgrzymce zorganizowanej w ramach XXIII Międzynarodowej Pielgrzymki Wojskowej.

Pielgrzymi wyruszyli na Jasną Górę

2014-08-18

38. piesza pielgrzymka diecezji opolskiej na Jasną Górę rozpoczęta. Raciborski strumień wyruszył w poniedziałkowe przedpołudnie. Pątnicy do celu dotrą 23 sierpnia.

Homilia niemieckiego ordynariusza w Rudach

2014-08-17

Wiara w Boga jest dzisiaj jak nawigacja samochodowa. Bez niej łatwo zgubić się w trasie,lub nawet spaść w przepaść

Wielkie święto kościelne i państwowe – 15 sierpnia

2014-08-15

Już w V wieku znane było w Palestynie i Syrii, obchodzone lokalnie w sanktuarium maryjnym niedaleko Betlejem.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media