21 Listopada 2008, imieniny Alberta Janusza Konrada
Raciborz
reklama

Wiadomości

 

Krowiarki będą znane w całej Europie

2008-07-14

Sławę małej wiosce ma przynieść znajdujący się w niej pałac, którego remont już się zaczął. - Ludzie będą tu ciągnęli choćby do obrazów Picassa – podkreśla Anna Piwek.

wiecej
 

Spacerownik po Raciborzu

2008-04-21

W poniedziałekowej (21.04) Gazecie Wyborczej w dodatku z cyklu "Spacerowniki po Śląsku" ukaże się zeszyt "Spacerkiem po Raciborzu i Rybniku".

wiecej
 

Tygodnik Regionalny TVP3: 2 luty

2008-02-04

W Tygodniku Regionalnym m.in. o tym jak szpital w Rydułtowach zamierza rozwiązać problem z salowymi.

wiecej
 

Tygodnik Regionalny TVP3: 22 grudnia

2007-12-31

W Tygodniku Regionalnym m.in. o tym czy po 15 tej w Rybniku można jeszcze chorować?

wiecej
 

Tygodnik Regionalny TVP3: 15 grudnia

2007-12-27

W Tygodniku Regionalnym m.in. o tym czy w raciborskich żłobkach będą droższe posiłki i gdzie w Raciborzu poszukują ludzi do pracy?

wiecej
 

Nie taki znów prowincjonalny

2007-12-13

W ostatnim numerze Gościa Niedzielnego (49/2007) ukazała się recenzja 6. numeru periodyku „Almanach Prowincjonalny”.

wiecej
 

Tygodnik Regionalny TVP3: 8 grudnia

2007-12-11

W Tygodniku Regionalnym m.in. o nietypowym muzeum w Rybniku - muzeum pamiątek górniczych.

wiecej
 

Tygodnik Regionalny TVP3: 1 grudnia

2007-12-05

W Tygodniku Regionalnym m.in. o tym co dało rodzinom po obu stronach granicy wejście Polski do Układu z Schengen.

wiecej
 
reklama

Inne serwisy

 
 
 
 
> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2007 Raciborskie Media Raciborskie Media Sp.J. Wszystkie prawa zastrzeżone