Szukaj

Sport

IV Bieg Branicki już 2 października

2016-09-27

Branickie Towarzystwo Sportowe i Wójt Gminy Branice zapraszają na IV Bieg Branicki. Uczestnicy tego wydarzenia sportowego mogą zmierzyć się na dwóch dystansach - 5 i 10 kilometrów.

wiecej

Podsumowano II Rafako Półmaraton Racibórz

2016-09-27

W czwartek organizatorzy podsumowali tegoroczny Rafako Półmaraton Racibórz i podziękowali osobom zaangażowanym w wydarzenie za pomoc.

wiecej

Adam Witkowski zwycięzcą gali MMA w Ostrawie

2016-09-27

Reprezentant klubu Spartan Knurów, którego trenerem jest Tomasz Jabłonka z Raciborskiego Klubu Brazylijskiego jiu-jitsu Łamator, pewnie zwyciężył na sobotniej gali.

wiecej

Zapasy Akademickie w Arenie Rafako

2016-09-24

Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach trwają właśnie w hali Areny Rafako w Raciborzu. Zobacz fotorelację z rozgrywek eliminacyjnych.

wiecej

MOS zaprasza dziewczyny na zajęcia piłki ręcznej

2016-09-23

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zachęca do rozwijania sportowego talentu. Przez cały rok szkolny dwa razy w tygodniu będą odbywały się treningi piłki ręcznej dla dziewcząt.

wiecej

Akrobatyka, gimnastyka korekcyjna i minisiatkówka w MOS-ie

2016-09-23

– Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu wolnego. Trenuj razem z nami! – zachęca Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który organizuje zajęcia w ramach Międzynarodowego Dnia Sportu.

wiecej

W Raciborzu odbył się Śląski Mityng Olimpiad Specjalnych

2016-09-22

140 zawodników z województwa śląskiego rywalizowało dziś w XVI Śląskim Mityngu Olimpiad Specjalnych. Zobacz fotorelację.

wiecej

Raciborski akcent na gali w Ostrawie

2016-09-21

W sobotę w Ostrawie odbędzie się gala MMA VFC 2. Będzie na niej walczył m.in. Adam Witkowski ze Spartana Knurów, którego trenerem jest Tomasz Jabłonka z raciborskiego Łamatora.

wiecej

MP w siatkówce plażowej na raciborskim zamku?

2016-09-20

Racibórz stara się o organizację przyszłorocznych finałów mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Już na początku października do miasta przyjadą przedstawiciele PZPS.

wiecej

Zapasy: Weterani z Unii z sukcesami na mistrzostwach Polski

2016-09-20

Byli zawodnicy raciborskiej Unii wzięli udział w Mistrzostwach Polski Weteranów w zapasach. Zdobyli kilka medali, w tym jeden złoty, który wywalczył Andrzej Kuc.

wiecej
reklama
reklama
> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media