Szukaj

Sport

Brąz dla najlepszego zawodnika LKS "Dąb" Brzeźnica

2016-02-05

Sebastian Jezierzański to jeden z najbardziej utalentowanych zapaśników w Polsce. Ubiegły rok był dla tego sportowca bardzo pracowity, zdobył m. in. kolejne mistrzostwo Polski oraz kilka innych, równie znaczących trofeów.

wiecej

Kolejny Bieg Twardziela odbędzie się 27 lutego

2016-02-03

Uczestnicy V Biegu Twardziela o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz będą mieli do pokonania 5 km po lesie Obora.

wiecej

I RAFAKO Półmaraton Racibórz sześciokrotnie wyróżniony!

2016-02-02

I RAFAKO Półmaraton Racibórz zdobył aż sześć wyróżnień w plebiscycie na najlepsze imprezy biegowe 2015 roku - Złote Biegi 2015, organizowanym przez prestiżowy magazyn MaratonyPolskie.pl.

wiecej

I Turniej drużyn amatorskich o puchar burmistrza

2016-02-02

7 lutego w Kuźni Raciborskiej odbędzie się I Turniej drużyn amatorskich o puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska.

wiecej

Plebiscyt na najlepszego sportowca gminy Kuźnia Raciborska

2016-02-02

Organizatorem Plebiscytu jest Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej. Kandydatów można zgłaszać do 6 marca 2016 roku.

wiecej

Drugie miejsce Agnieszki Król na zawodach we Francji

2016-02-01

Zawodniczka MKZ Unia Racibórz  zajęła drugie miejsce podczas rozgrywanego w Paryżu Grand Prix Francji w zapasach kobiet.

wiecej

Debiut Mariusza Magdy w MMA

2016-01-31

Na gali  Night Of Heroes 3, która odbyła się w Sosnowcu w hali MOSiR zadebiutował Mariusz Magda -reprezentant Raciboskiego Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu "Łamator".

wiecej

Paula Kozłow trzecia na zawodach w Paryżu

2016-01-31

Zawodniczka MKZ Unia Racibórz  zdobyła brązowy medal podczas rozgrywanego w Paryżu Grand Prix Francji w zapasach kobiet.

wiecej

HLPN na Arenie Rafako

2016-01-30

XV edycja HLPN powoli dobiega końca. W piątkowy wieczór raciborzanie mieli okazję kibicować zawodnikom z następujących zespołów: Cranberry Team, Pata Cabra Team, RS-Bau Team oraz Wild Boys.