Szukaj

Sport

Prezes Grzegorz Pieronkiewicz i zapaśnicy u Ministra Sportu

2015-07-02

Polscy sportowcy zdobyli podczas pierwszej edycji Igrzysk Europejskich w Baku 20 medali. Najwięcej, bo 5 krążków wywalczyli nasi zapaśnicy.

wiecej

Fryderyk Dąbal sprawdził się w Runmageddonie

2015-07-02

Bieg odbył się w bardzo trudnych warunkach. Zawodnicy mieli do pokonania trudne i niebezpieczne przeszkody.

wiecej

Pracownicy Rafako pobiegli we wrocławskim półmaratonie

2015-07-01

Podczas półmaratonu Rafako reprezentowało 9 osób. W imprezie wzięło udział 7,5 tys. biegaczy z całej Polski oraz z zagranicy.

wiecej

XVII Rajd Środowisk Trzeźwościowych już ruszył

2015-07-01

Eurodeputowany życzył uczestnikom rajdu połamania szprych. Prezydent zaapelował o minutę ciszy pamięci pomysłodawcy imprezy Mariana Niewiadomskiego. Rowerzystów powitamy na mecie wyprawy 8 sierpnia.

wiecej

Mariusz Tochwin trzeci na OOM w Radomiu

2015-06-29

Mariusz Tochwin był najlepszym zawodnikiem MKZ Unia Racibórz podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym w rywalizacji kadetów.

wiecej

Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Wójta Gminy

2015-06-29

Męska drużyna OSP Roszków powtórzyła ubiegłoroczny sukces i zdobyła Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. Zdjęcia .

wiecej

Sebastian Świderski odwiedził prezydenta Lenka

2015-06-26

Sebastian Świderski, siatkarz i trener, w latach 1996 - 2011 reprezentant kraju występujący na pozycji przyjmującego,  był gościem prezydenta Raciborza.

wiecej

"Górki Cup" z pokazem mistrza Polski

2015-06-25

Na boisku w Górkach Śląskich odbył się trzeci już turniej piłkarski dla najmłodszych. W tym roku o tytuł najskuteczniejszej walczyło 13 drużyn z całego regionu.

wiecej

Wakacje z tenisem w Raciborzu!

2015-06-25

Spędź czas na korcie. Szkoła Tenisa Bartosza Franicy zaprasza.

wiecej

Raptors Racibórz rozegra swój pierwszy mecz

2015-06-24

Drużyna futbolu amerykańskiego powstała w Raciborzu niespełna rok temu. Zawodnicy swój pierwszy mecz rozegrają 5 lipca.