Szukaj

Edukacja

Sukcesy uczniów szkoły muzycznej w Raciborzu

2013-12-03

Ostatni tydzień listopada to pasmo sukcesów uczniów raciborskiej Państwowej Szkoły Muzycznej, którzy zdobywali czołowe miejsca w konkursach w Kędzierzynie-Koźlu oraz Namysłowie.

Wiktoria Hain - uczennica klasy II C-4 zdobyła II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Fletowym „SYRINX”, który odbył się w dniach 25 – 26 listopada 2013 r. w Kędzierzynie – Koźlu. Wiktoria uczy się gry na flecie w klasie pani Joanny Maciejewskiej – Ratuś.  Następnego dnia 27 listopada w Namysłowie Martyna Wiesner uczennica klasy V C-6   zajęła III miejsce w II Konkursie Gitary Klasycznej. Młoda gitarzystka jest uczennicą pana Mariusza Swoińskiego.

W XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów, który odbył się w dniach 27 - 29 listopada 2013 r. dwie saksofonistki, uczące się pod okiem pana Artura Motyki: Julia Żyła z klasy II C-6 oraz Joanna Martynus z klasy V C-6 zdobyły wyróżnienia.  Flecistce i saksofonistką w konkursowych bojach pomagał przy fortepianie akompaniując pan Jarosław Pawłowski.

 

AM

 

publ. /ps/


Szukaj podobnych artykułów:
SZKOŁA MUZYCZNASZKOŁYNAGRODYKONKURSYMUZYKA
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Edukacja

Dziękują za "Wakacje z Bogiem"

2015-10-07

- Z serca przepełnionego wdzięcznością chcemy podziękować wszystkim, którzy dofinansowali kolonie letnie dla dzieci niepełnosprawnych - piszą organizatorzy wakacji dla niepełnosprawnych.

Pasowanie na ucznia

2015-10-07

Jak pasuje się uczniów Gimnazjum nr 5 na gimnazjalistów? Radośnie i donośnie.

VIII Raciborskie Dni Nauki i Techniki już wkrótce

2015-10-06

Wzorem dużych miast uniwersyteckich, również Racibórz będzie miał swoje święto nauki. 15 października Zamek Piastowski stanie się centrum VIII Raciborskich Dni Nauki i Techniki.

Festyn rodzinny w Gimnazjum nr 5

2015-10-06

Szanowni Państwo zapraszamy na festyn rodzinny z okazji Dnia Papieskiego i Dnia Patrona Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II w Raciborzu. Zabawę planujemy w niedzielę 11 października w godzinach 13-15.00 na terenie szkoły.

Wycieczka klasy sportowej

2015-10-06

Dokąd na integracyjną wycieczkę szkolną? Uczniowie klasy sportowej tanecznej i zapaśniczej Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II postawili na zajęcia w terenie i w ruchu.

Młody saper w Brzeźnicy

2015-10-05

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy 2 października po raz kolejny zorganizował turniej "Młody saper". Zmaganiom uczniów przyglądali się również przedstawiciele raciborskiej policji.

Uczennice z Raciborza w programie Super Dzieciak

2015-10-04

Super Dzieciaki z udziałem trzech utalentowanych dziewczyn z Raciborza.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media