Szukaj

Wiadomości

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

2013-11-25

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

25 listopada ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki doszło do wypadku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, ze kierujący  samochodem marki Renault (jechał od stron wiaduktu w kierunku Opawskiej) przejeżdżając przez skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Kościuszki motorowerzyście. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.
/Wojciech Żołneczko/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:


Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca - strażacy gasili samochód - zdjęcia>>>Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska - wandal przebiegł po samochodzie>>>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZPOLICJAWYPADKI
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Namłodsi zawodnicy Łamatora zakończyli sezon

2016-06-28

Spotkanie wieńczące sezon zorganizowano na kempingu Obora, a młodzi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary. Zobacz fotogalerię.

Mammobus w miejscowościach powiatu raciborskiego

2016-06-28

Mammobus pojawi się w Krzanowicach, Kuźni Raciborskiej, Pietrowicach Wielkich i Nędzy. Z bezpłatnej mammografii mogą skorzystać kobiety m.in. w wieku od 50 do 69 lat.

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

2016-06-28

Dzieci z Klubu Osiedlowego M5 i przedszkolaki z Markowic dowiedziały się, jakie zagrożenia mogą czyhać na nie podczas wakacji.

Policja poszukuje Radosława Lukaszka

2016-06-28

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie listu gończego za Radosławem Lukaszkiem zamieszkałym w Raciborzu.

Raciborscy policjanci przeprowadzają akcję "Pasy"

2016-06-28

Jeszcze do godziny 22.00 będzie trwała akcja, podczas której policjanci będą zwracali uwagę na stosowanie się kierowców do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Akcja "Trzeźwość" - czterech pijanych kierowców

2016-06-28

Raciborscy policjanci apelują, aby nie prowadzić samochodu po spożyciu alkoholu. Podczas poniedziałkowej akcji spośród 784 skontrolowanych kierowców czterech było nietrzeźwych.

"Operetka na wesoło" na zamkowym dziedzińcu

2016-06-28

Miłośnicy operetki będą mieli okazję wysłuchać artystów scen poznańskich, którzy wystąpią 29 lipca na zamkowym dziedzińcu.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2016 Raciborskie Media  Raciborskie Media