Szukaj

Wiadomości

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

2013-11-25

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

25 listopada ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki doszło do wypadku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, ze kierujący  samochodem marki Renault (jechał od stron wiaduktu w kierunku Opawskiej) przejeżdżając przez skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Kościuszki motorowerzyście. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.
/Wojciech Żołneczko/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:


Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca - strażacy gasili samochód - zdjęcia>>>Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska - wandal przebiegł po samochodzie>>>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZPOLICJAWYPADKI
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Pierwsze Mistrzostwa Raciborza w "Dwa Ognie"

2015-04-21

Do rywalizacji w Arena Rafako przystąpiło 7 drużyn z 6 szkół: SP 1, SP 3, SP 4, SP 13 klasa V, SP 13 klasa 6, SP 18 oraz ZSP Pogrzebień. Każda drużyna miała do rozegrania 6 meczów do 15 pkt.

Pierwszy dzień egzaminu gimnazjalnego

2015-04-21

Do zadań z języka polskiego, historii i WOS w gimnazjum w Nędzy zasiadło 46 uczniów. Jutro w pierwszej części przyroda, w drugiej - matematyka, a w czwartek język obcy - najpierw poziom podstawowy, później rozszerzony.

Zamek Piastowski i RCK zapraszają na Majówkę 2015

2015-04-21

W ramach obchodów Roku Mieszka IV Laskonogiego - księcia raciborskiego i władcy Polski 1 maja (piątek) zorganizowane zostaną warsztaty taneczne oraz wystawiony spektakl.

Szczęśliwa trzynastka z zespołu Raciborzanie

2015-04-21

Reprezentacji zespołu „Raciborzanie” w eliminacjach rejonowych „ Śląskiego śpiewania” zakwalifikowała się do finału XXII Regionalnego Przeglądu Pieśni” Śląskie Śpiewanie” im. prof. Adolfa Dygacza.

Zatrzymany sprawca kradzieży rozbójniczej

2015-04-21

36-latek w jednym z marketów ukradł kawę i 5 tabliczek czekolady. Wobec próbującego zatrzymać go ochroniarza użył przemocy.

Reorganizacja szkół - informacja starostwa

2015-04-21

Starostwo Powiatowe informuje, iż wszystkie zespoły szkół, które planują nabór do klas I szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016 prowadzą działania promocyjne i naborowe na dotychczasowych warunkach.

Kolejny sukces najmłodszych łamatorów

2015-04-21

Podczas zawodów w Katowicach sumie młodzi Raciborzanie zdobyli 12 złotych medali, 4 srebrne i 7 brązowych.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media