Szukaj

Wiadomości

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

2013-11-25

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

25 listopada ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki doszło do wypadku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, ze kierujący  samochodem marki Renault (jechał od stron wiaduktu w kierunku Opawskiej) przejeżdżając przez skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Kościuszki motorowerzyście. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.
/Wojciech Żołneczko/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:


Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca - strażacy gasili samochód - zdjęcia>>>Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska - wandal przebiegł po samochodzie>>>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZPOLICJAWYPADKI
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Raciborska straż miejska mobilizuje się na ferie

2016-02-10

Straż miejska w czasie ferii będzie podejmować szereg działań mających zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży korzystającym z różnych form wypoczynku lub pozostających w  miejscu zamieszkania.

Gmina Nędza przygotowuje się do realizacji Rodzina 500+

2016-02-10

Jednym z ważniejszych przedsięwzięć, które ma pomóc w realizacji programu jest przeprowadzka Gminnego OPS. Nową siedzibę znajdzie w budynku dawnego gimnazjum przy ul. Leśnej 1. Trwa właśnie remont pomieszczeń.

Saudyjczycy zamówili kolejne tokarki Rafametu

2016-02-10

W ciągu minionych czterech lat przedstawiciele RAFAMET S.A. zawarli umowy na dostawę łącznie dziewięciu maszyn do Arabii Saudyjskiej. Przedmiotem podpisanego w grudniu kontraktu są dwie tokarki karuzelowe KCM 150 N.

Łowisz? Na targach wędkarstwa w Nędzy kupisz co trzeba

2016-02-10

Wędkarze-pasjonaci ze Stowarzyszenia Wędkarstwa Sportowego "Babiczok" z gminy Nędza zapraszają na drugie już targi wędkarstwa.

Wyróżnienie dla raciborskiej biblioteki

2016-02-10

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu została doceniona przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego za udział w projekcie „Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę”.

Kurpis przewodniczącym Zarządu Forum Oświaty Samorządowej

2016-02-10

8 lutego w Katowicach odbyło się Zebranie Ogólne Śląskiego Forum Oświaty Samorządowej w Katowicach, podczas którego m.in. odbyły się wybory przewodniczącego Forum. Funkcję tę pełnić będzie wicestarosta Marek Kurpis.

Mechanik współpracuje z Politechniką Opolską

2016-02-10

W poniedziałek 8 lutego br. w Opolu podpisane zostało porozumienie o współpracy między „Mechanikiem” a Wydziałem Mechanicznym Politechniki Opolskiej. Porozumienie zostało zawarte na okres 3 lat.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media