Szukaj

Wiadomości

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

2013-11-25

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

25 listopada ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki doszło do wypadku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, ze kierujący  samochodem marki Renault (jechał od stron wiaduktu w kierunku Opawskiej) przejeżdżając przez skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Kościuszki motorowerzyście. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.
/Wojciech Żołneczko/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:


Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca - strażacy gasili samochód - zdjęcia>>>Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska - wandal przebiegł po samochodzie>>>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZPOLICJAWYPADKI
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Fantastyczny finał sezonu Ewy Bugdoł

2015-10-06

Niesamowite zakończenie sezonu triathlonowego Ewy Bugdoł! 4 października, siedmiokrotna Mistrzyni Polski w triathlonie na dystansie długim, zdobyła drugie miejsce w Ironman 70,3 Gurye w Korei Południowej osiągając czas 4:24:47.

Już dziś zobacz nową gazetkę Castoramy!

2015-10-06

Świetlne inspiracje w Castoramie w Raciborzu. Zobacz najnowszą gazetkę. Oferta dostępna od 30 września do 31 października 2015 roku.

Trio Appassionato w programie SuperDzieciak Polsatu

2015-10-06

Podczas castingu, Wiktoria i Marta Linek oraz Paulina Świerczek spodobały się na tyle, że znalazły się w szczęśliwej 40-tce z całej Polski zaproszonej do programu.

VIII Raciborskie Dni Nauki i Techniki już wkrótce

2015-10-06

Wzorem dużych miast uniwersyteckich, również Racibórz będzie miał swoje święto nauki. 15 października Zamek Piastowski stanie się centrum VIII Raciborskich Dni Nauki i Techniki.

Wystawa aparatów fotograficznych już na Zamku Piastowskim

2015-10-06

Jeśli ktoś interesuje się fotografią a zwłaszcza jej historią, powinien zobaczyć koniecznie  tę wystawę. Eksponaty pochodzą z prywatnej kolekcji Wiktora Luci z Raciborza.

Trzeci rok kolokwiów Colloquium Rudense

2015-10-06

W Starym Opactwie w Rudach rozpoczyna się wkrótce kolejny cykl wykładów "Jerozolima-Ateny-Rzym". To już trzeci rok Colloquium Rudense.

Szkolna będzie wyremontowana za 586 tys. zł

2015-10-06

13 firm, w tym jedna raciborska, ubiegało się o przebudowę ulicy Szkolnej w Raciborzu, od ul. Rybnickiej do ul. Fabrycznej  w Raciborzu. W przetargu najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum z Rybnika.

Ostatnio komentowane artykuły
Polecane artykuły na forum
reklama
reklama
Promowane firmy

Na skróty

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media