Szukaj

Wiadomości

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

2013-11-25

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

25 listopada ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki doszło do wypadku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, ze kierujący  samochodem marki Renault (jechał od stron wiaduktu w kierunku Opawskiej) przejeżdżając przez skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Kościuszki motorowerzyście. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.
/Wojciech Żołneczko/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:


Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca - strażacy gasili samochód - zdjęcia>>>Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska - wandal przebiegł po samochodzie>>>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZPOLICJAWYPADKI
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Alfabet Rafako Półmaraton Racibórz. Co warto wiedzieć?

2015-08-27

Rozpoczęło się już odliczanie do I RAFAKO Półmaraton Racibórz, najważniejszej imprezy sportowej w Raciborzu. Zapraszamy do zapoznania się z alfabetem raciborskiego półmaratonu.

Artur Noga odpada w półfinale

2015-08-27

Wychowanek raciborskiej Victorii pomimo najlepszego w tym sezonie wyniku (13.31s) niestety odpadł w półfinale biegu przez płotki na 110m.

Policjanci wracają na posterunek w Krzyżanowicach

2015-08-27

Zakończyły się prace renowacyjne krzyżanowickiego posterunku. Petenci nie muszą już jeździć do Chałupek, gdzie komisariat funkcjonował na czas remontu.

RIPOK ma ruszyć zgodnie z planem w styczniu

2015-08-27

Jeszcze nie ruszyli z działalnością, a już myślą o jej rozszerzeniu. Mowa o firmie Empol, która stawia w Raciborzu Regionalną Instalację Przekształcania Odpadów Komunalnych.

Obchody 100 rocznicy urodzin H. Hupki. Prezydent wyjaśnia

2015-08-27

- Historia tych terenów jest trudna, ale jak porusza się temat stosunków polsko-niemieckich, należy mówić o wszystkim - prezydent Lenk tłumaczy, dlaczego zdecydował się wziąć udział w obchodach .

M. Lenk: Będziemy korzystać z polityków niezależnie od opcji

2015-08-27

Prezydent Lenk jest zadowolony z przebiegu spotkania z Czesławem Sobierajskim, posłem Prawa i Sprawiedliwości. Pomimo przeciwnych opcji politycznych za najważniejsze uważa korzyść dla miasta.

Magia Rocka - co jeszcze w ten weekend?

2015-08-27

Dożynki, I Rafako Półmaraton, koncert trzech tenorów na zamkowej scenie, festiwal Magia Rocka i wiele innych wydarzeń. 

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media