Szukaj

Wiadomości

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

2013-11-25

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

25 listopada ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki doszło do wypadku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, ze kierujący  samochodem marki Renault (jechał od stron wiaduktu w kierunku Opawskiej) przejeżdżając przez skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Kościuszki motorowerzyście. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.
/Wojciech Żołneczko/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:


Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca - strażacy gasili samochód - zdjęcia>>>Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska - wandal przebiegł po samochodzie>>>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZPOLICJAWYPADKI
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Kolej twojego życia

2015-07-27

Członkowie Towarzystwa Entuzjastów Kolei chronią linie kolejowe powiatu raciborskiego i wodzisławskiego przed dewastacją.

Rodzinny Park Rozrywki w Wodzisławiu otwarty

2015-07-27

Inauguracji działania Rodzinnego Parku Rozrywki towarzyszyły setki osób. Na parkingu przed "Trzema Wzgórzami" królowały rejestracje wodzisławskie, rybnickie i pszczyńskie.

Raciborskie Forum Fantastyczne na Kasprowicza

2015-07-27

W piątek w raciborskiej bibliotece odbyło się otwarte spotkanie miłośników fantastyki.

Alarm w 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

2015-07-27

Trzyminutowy ciągły sygnał to wojewódzki trening systemu ostrzegania i alarmowania ludności i jednocześnie upamiętnienie obchodów 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Piosenki Grechuty i German zabrzmiały w Parku Roth

2015-07-27

Z recitalem pt. „G. kontra G." wystąpiła Barbara Broda-Malon wraz ze swoim zespołem. - Do tych popularnych utworów dołożyliśmy swoje trzy grosze - mówiła ze sceny wokalistka.

Biblioteka w Nędzy zadba o bezpieczeństwo dzieci w sieci

2015-07-27

Zdecydowana większość dzieci i młodzieży korzysta dziś z internetu. Obecność w Sieci stanowi integralną część codziennego życia, ale trzeba pamiętać, że wiążą się z nią również zagrożenia.

W Nędzy nie pozwalają dzieciom na nudę

2015-07-27

Każdego dnia do biblioteki przychodziła około dwudziestka dzieci - w wieku od kilku do kilkunastu lat. Odbywały się nie tylko zajęcia plastyczne, ale też głośne czytanie, różnego rodzaju zabawy i konkursy.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media