Szukaj

Wiadomości

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

2013-11-25

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

25 listopada ok. godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki doszło do wypadku. Z relacji świadków zdarzenia wynika, ze kierujący  samochodem marki Renault (jechał od stron wiaduktu w kierunku Opawskiej) przejeżdżając przez skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Kościuszki motorowerzyście. Na miejscu błyskawicznie zjawiła się policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowany z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.
/Wojciech Żołneczko/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Polecamy również:


Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca - strażacy gasili samochód - zdjęcia>>>Policja zatrzymała wandali niszczących samochody

Policja zatrzymała dwóch 18-latków, którzy niszczyli samochody. W pierwszym przypadku straty wyceniono na 500 zł, w drugim są w trakcie ustalania. Racibórz ul. Opawska - wandal przebiegł po samochodzie>>>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


FotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacjaFotorelacja
Szukaj podobnych artykułów:
RACIBÓRZPOLICJAWYPADKI
reklama
Wczytywanie...Dodaj komentarz >>
reklama

Inne artykuły w serwisie Wiadomości

Zbigniew Wodecki wystąpił na zamku

2015-07-04

Artysta zaśpiewał na zamkowym dziedzińcu z okazji 115 jubileuszu obecności w Raciborzu Banku Spółdzielczego [FOTORELACJA].

Polsko-niemiecko-francuska ekspozycja na zamku

2015-07-04

W ramach współpracy międzynarodowej Powiatu Raciborskiego do Raciborza przyjechały prace artystów z niemieckiego miasta Rendsburg oraz francuskiego miasta Vierzon.

Pożar w Pietrowicach Wielkich

2015-07-04

W piątek w godzinach popołudniowych paliły się odpady koło zabudowań gospodarskich na jednej z posesji [zdjęcia].

Nowe akcje Rafako. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdza

2015-07-04

Chodzi o  prospekt emisyjny Rafako, przygotowany w związku z ofertą publiczną akcji serii J oraz zamiar ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym i praw do akcji serii.

Ruszył remont alejek w parku przy Matejki

2015-07-03

Koniec z brodzeniem w błocie na skwerze u zbiegu ulic Matejki - Warszawskiej i Żeromskiego. Właśnie ruszył remont alejek, w ciągu miesiąca pojawi się estetyczna kostka.

Migalski do Kukiza: upodabnia się Pan do Tymińskiego

2015-07-03

- Słusznie krytykował Pan Tuska i Kaczyńskiego, ale co sam proponuje? Szkodzi Pan Polakom opowiadając im naiwne bajki o tym, że JOW-y są dobre na wszystko - pisze były europoseł do Pawła Kukiza.

Zmarł ks. Franciszek Czernik, były wikary parafii WNMP

2015-07-03

Najstarszy ksiądz diecezji gliwickiej święcenia kapłańskie przyjął 61 lat temu. W czasie 6 dekad służby Bogu pełnił m.in. funkcję wikarego w raciborskim kościele farnym.

> o wydawnictwie - reklama w mediach - praca - kontakt <
Copyright © 2001 - 2014 Raciborskie Media  Raciborskie Media