Zdrowie
Zdrowe odchudzanie z Naturhouse - już wkrótce w Raciborzu
2012-02-14

Punkt powstały przy ulicy Solnej 21 należy do międzynarodowej sieci Naturhouse, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Centra oferują spersonalizowane plany dietetyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb organizmu. Dodatkowo dietetycy pomagają w doborze odpowiednich suplementów i na bieżąco kontrolują przebieg kuracji. Odchudzanie pod okiem specjalisty z Naturhouse jest łatwiejsze, a przede wszystkim skuteczne, czego najlepszym dowodem są miliony zadowolonych klientów, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.
Pod opieką dietetyka z Naturhouse
- Każdy, kto odwiedzi nasze Centrum w Raciborzu będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Przed rozpoczęciem procesu odchudzania, ekspert przeprowadzi dokładny wywiad, wykona specjalistyczne pomiary masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie i dopiero na tej podstawie skomponuje dietę - mówi Anna Majchrzak, właścicielka Centrum Naturhouse w Raciborzu. Dietetyk zadba również o efekty kuracji. Podczas cotygodniowych wizyt, klienci otrzymają dodatkowe wskazówki oraz motywację do dalszej pracy. Opieka specjalisty obejmuje także okres po zakończeniu odchudzania, kiedy niezwykle ważne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jojo.
Nauka zdrowych nawyków żywieniowych
Z roku na rok rośnie liczba osób zmagających się z nadwagą i otyłością, dotyczy to również dzieci oraz nastolatków, dlatego do Centrów Naturhouse zgłaszają się niekiedy całe rodziny. Najczęstszą przyczyną nadmiernych kilogramów są złe nawyki żywieniowe i nieudane próby odchudzania. Stosując na własną rękę modne diety, nie dopasowane do potrzeb organizmu, narażamy się na dodatkowe problemy ze zdrowiem, a także na ciągłe wahania wagi. Brak właściwej reakcji może także prowadzić do wielu chorób: cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy oraz schorzeń kręgosłupa, zmian zwyrodnieniowych stawów czy chociażby zaniżonej samooceny. Pomoc specjalisty w takich sytuacjach bywa nieoceniona.
Centrum Dietetyczne Naturhouse w Raciborzu przy ul. Solnej 21 otwarte będzie już od 18 lutego w godzinach od poniedziałku do czwartku od 11.00 do 19.00 oraz w piątek od 8.00 do 16.00. Więcej informacji o działalności Naturhouse można znaleźć pod adresem: www.naturhouse-polska.pl.

artykuł sponsorowany

Inne artykuły w serwisie Zdrowie

Studenci i wykładowcy w trosce o zdrowie psychiczne
2012-05-18
W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu po raz czwarty zorganizowano Festiwal Psychologii. Tym razem odbył się on pod hasłem "Dzielmy się zdrowiem psychicznym". Były wykłady, zajęcia w grupach i warsztaty.

Przydomowe oczyszczalnie również z NFOŚiGW [WIDEO]
2012-05-18
Przydomowymi oczyszczalniami ścieków zainteresowane są głównie gminy o rozproszonej zabudowie. Na dofinansowanie ich budowy mogą liczyć zarówno w Wojewódzkim, jak i Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

VIII Raciborskie Dni Promocji Zdrowia
2012-05-18
VIII Raciborskie Dni Promocji Zdrowia odbędą się 22-25 maja. Przybyłych czekają ciekawe wykłady, a pierwsi uczestnicy otrzymają kupony umożliwiające wykonanie bezpłatnego badania, zgodnie z tematyką wykładu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
2012-05-17
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wspiera proekologiczne zadania. Tutaj przeczytasz o inwestycjach, akcjach i przedsięwzięciach, które pomagają chronić naturalne środowisko.

Elastyczny rękaw uszczelni wodociąg w Katowicach
2012-05-16
Koszmar mieszkańców jednej z najstarszych dzielnic Katowic-Koszutki, którzy od kilku lat nękani są ciągłymi awariami wodociągu, wreszcie się zakończy. WFOŚiGW w Katowicach wsparł modernizację wodociągu.
2012-05-18
IV Festiwal Psychologii w PWSZ


















